Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z odpalaniem (Celtis 446 RX)

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share grzeskw75

grzeskw75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 02 październik 2017 - 20:15

Problem z odpalaniem (Celtis 446 RX) Ja mam taki problem,że celtis 436 pali normalnie i zdarzyło mi się dwa razy że zgasł i kręcił a nie chciał odpalić, dymku żadnego nie puszczał. Delikatnie psiuknąłem plakiem i odpalił od razu. Po pierwszym razie zauważyłem, że filtr przepływowy od paliwa pod kabiną był brudny więc go wymieniłem i trochę ponad miesiąc spokoju. Drugi raz w garażu odpalił i zaraz zgasł, ale po plaku odpalił. Zajrzałem do tego samego filtra było troszkę osadu więc go wymieniłem i narazie chodzi. Dodam że miałem paliwo w beczkach i nie wiem czy przypadkiem nie nalałem trochę brudów z tych beczek i to gdzieś się przedostaje do układu i przytyka, czy problem leży w tym filterku pod kabiną? Nie wiem czy wymienić filtry przy silniku na nowe czy ewentualnie wyrzucić ten spod kabiny? Proszę o jakieś porady.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z odpalaniem (Celtis 446 RX) Dzisiaj, 13:00
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z odpalaniem (Celtis 446 RX) Dzisiaj, 13:00
  •  

#22 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1972 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 03 październik 2017 - 08:27

Problem z odpalaniem (Celtis 446 RX)

Paliwo kupuje się z pewnego źródła, zaś zbiorniki powinny być czyste i wolne od wszelakich brudów - o to musisz zadbać we własnym zakresie, jeśli oczywiście zależy Ci na ciągniku.

W tym przypadku nie pozostaje nic innego, jak przeczyścić i przepłukać cały układ paliwowy począwszy od zbiornika paliwa a skończywszy na pompie wtryskowej. Filtry do wymiany.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.