Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przewozić knury

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 14:34

Jak przewozić knury Witam mam taki problem bo nie wiem jak przewozić knury razem nie odgradzając ich od siebie?
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak przewozić knury Dzisiaj, 03:35
  •  

#2 Share Damix

Damix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z rolnictwem i nie tylko

Napisany 16 styczeń 2011 - 15:13

Jak przewozić knury Spróbuj przymocować wiadro na ryj jednemu i drugiemu i powinno pomóc. Bynajmniej ja tak robię jak dwie maciory wioze.

#3 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 15:42

Jak przewozić knury Kolego taki sposób to na króciutka trasę na nie na przejechanie całej polski. Chyba jutro zabiorę się za robienie przegród bo będzie 7 knurów i nie widzi mi się każdego knura na inny poziom ładować a tak to knury pójdą na samo górę a świnie na 2 pozostałe i będzie chyba dobrze. I na pewno poobcina im się kly na wszelki wypadek i będzie się je ładowało na przemian(6969696).
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Damix

Damix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z rolnictwem i nie tylko

Napisany 16 styczeń 2011 - 16:03

Jak przewozić knury @Bawidamek trzeba było od razu tak się rozpisać.

#5 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 16:10

Jak przewozić knury A niby czemu nie mógł byś ich razem przewozić?? Jeden drugiego raczej nie zgwałci :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 16:28

Jak przewozić knury Oj Andrzej no wiadomo że się nie zgwałcą, ale mi chodzi i to żeby się nie poharatały bo muszą ładnie wyglądać wiec tak jak pisałem wyżej to obcinam kły i jutro robię przegrody mam nadzieje ze zrobię ich przynajmniej 6 choć materiału zbyt dużo nie mam. Gorzej jak będzie więcej tych knurów niż ma być to muszę się jakoś zabezpieczyć. Może ich poleje ropa żeby nie czuły swojego zapachu lub każdego złapie za ryj i przywiąże do kratek. Jakoś muszę sobie poradzić;/

#7 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 16:36

Jak przewozić knury Wiązać to nie bardzo bo jak wiedziesz w dziurę i zacznie bujać samochodem to im te ryjki pourywasz. Najlepszy by było jakiś "kaganiec"

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 17:01

Jak przewozić knury Eee co ty nie pourywają się nie ma takiej możliwości bo uwiąże je nisko to powinny leżeć podczas jazdy choć trochę się boje żeby nie przegryzły tych powrozkow. Bo tak to będzie wojna na samochodzie 7 knurów przegrodzonych od siebie i X knurów razem w jednej przegrodzie o wadze ok 300 kg walczących na samochodzie ze sobą masakra miejmy nadzieje ze będzie ich tylko 7

#9 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 17:18

Jak przewozić knury Domyślam się ze to ich ostatnia przejażdżka bo gdyby nie to są środki które obniżają agresje ale niewiem jak z karencja przed ubojem

#10 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 21:23

Jak przewozić knury Witam odemie gościu co bierze maciory i knury to zawsze knurowi na wadze daje zastrzyk i mówi ze potym zastrzyku to już są zobojętniałe chyba karencji niema na ten zastrzyk bo one jada prosto do rzeźni zresztą Polacy już jedzą skażone mięsa z zagranicy to niby lepsze wiec te parę knurów nic nie zrobi :P
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#11 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 21:27

Jak przewozić knury Kolego a jak ten zastrzyk się nazywa??

#12 Share blacha

blacha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Zainteresowania:Hobbystycznie weterynaria i różne tematy związane i spokrewnione z trzodą chlewną

Napisany 16 styczeń 2011 - 22:20

Jak przewozić knury Z uspokajających to znam tylko Stresnil, ale on ma karencje 7 dni.
Szczerze mówiąc na twoim miejscu ograniczył bym się tylko do naprawdę solidnych przegród(najlepiej tak zrobionych aby umożliwiały mu ruch tylko przód-tył, położenie się i jednocześnie uniemożliwiały obrócenie się i przeskoczenie nad przegrodą - wiem wydaje się skomplikowane, ale jest to do zrobienia), ale jednocześnie zrobionych tak, aby knury nie miały ze sobą kontaktu wzrokowego(czyli w ściankach raczej jakaś pełna płyta, albo coś takiego, foli i plandeki odpadają bo będzie z nich szatka).
Środków farmakologicznych bym raczej nie ryzykował bo one m.in zwalniają czynność serca, a dla takiego 300 kilogramowego knura może się to źle skończyć, szczególnie jeśli przedobrzysz z dawką (czytaj zaśnie na amen).
Pomogę tyle co mogę - dalej się zobaczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 22:27

Jak przewozić knury Niestety nie pomogę ci bo nie pytałem o nazwę ale podjedz do lecznicy tam napewno ci doradza i dasz i będziesz miał spokój niż się z dziadami mordować i każdego do klatki pchać a tak nawiasem ile za kilo knura 1,5 ???
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!