Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case CS PRO

139 odpowiedzi na ten temat

#61 Share mateusz731

mateusz731

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 10:07

Case CS PRO widzę że posty są stare z 2009 roku a może teraz ktoś się orientuje jak jest cena CS 85 PRO?
Jakie wyposażenie ma w standardzie?
Spisałby się w turze?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case CS PRO Dzisiaj, 19:27
  •  

#62 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 11:38

Case CS PRO Żeby Cie nie skłamać, ale chyba 160 czy 170tys zł netto za CS 85

#63 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 25 kwiecień 2010 - 11:42

Case CS PRO tak w tej cenie to juz taka fajna opcja :D bedzie :) z multi.. i innymi bajerami. Ciagnik fajny do tura poza jedna wada jak dla mnie - skrzynia

#64 Share mateusz731

mateusz731

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 13:02

Case CS PRO To pewnie trzeba włożyć w niego ze 200 tys brutto.
a nie wiecie co on ma w standardowym wyposażeniu?

#65 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 27 kwiecień 2010 - 20:40

Case CS PRO masz 3 wersje wyposażenia, jakby 3 kody, roznica cenowa nie jest zbyt duza wiec proponuje wziasc najwyzsza, chyba 15tys roznicy, ale jakie jest w standardzie to nie mam pojecia, wada jest skrzynia;/ do ladowacza troche za malo polbiegow moim zdaniem

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#66 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 21:50

Case CS PRO mamy podobne zdanie :rolleyes: do tura rozwazał bym jeszcze JXU, agrofarma i JD 5xxx.

#67 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 07:54

Case CS PRO a ja bym polecil MF, mialem CS pro zaliczkowanego ale jednak zdecydowalem sie na MF 5435 ze wzgledu wlasnie na zdecydowanie lepsza skrzynie

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#68 Share mateusz731

mateusz731

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 18:47

Case CS PRO A jakie są aktualne ceny MF?

A co do case JXU to mam NH T5050 :rolleyes: one są identyczne;] nie wiem jak ze skrzynią i wgl ale co chodzi o wgląd to dosłownie niczym się nie różnią :)

#69 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów

Napisany 02 maj 2010 - 22:25

Case CS PRO okolo 39 tys euro netto MF5435

#70 Share Robben

Robben

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 11:40

Case CS PRO Witam wszystkich.Czy seria ciągników Case CS Pro jest lepsza aniżeli JXU?Jeżeli tak jest to co takiego ciągniki z serii CS Pro posiadają lepszego od JXU a co jest ich wadą waszym zdaniem.Ile może kosztować obecnie Case CS Pro 95 w średnim wyposażeniu(chodzi o cenę brutto) z góry serdecznie dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 11:45

Case CS PRO cs i JXU nie maja praktycznie nic wspólnego. poczytaj sobie parametry techniczne. Głowne róznice silniki Cs sisu JXU iveco, hydraulika w cs ma osobny obwód inny olej w skrzyni inny do hydrauliki inne skrzynie. CS to jest rodowity stayer a jxu to NH TL-A

#72 Share jupiter

jupiter

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 25 październik 2010 - 19:42

Case CS PRO nie wiem co wy chcecie od skrzyni w cs że niby w mf są lepsze pod jakim względem że na guzik chyba do transportu bo przy pracy w polu są za duże skoki np przy orce nie można dobrać prędkości ludziom ciężko się przyznać że dali tyle kasy a ciągnik im się nie podoba a podoba to się tylko nastolatkom co mają we łbie kiełbie a co będzie jak ciągnik po kilku latach zacznie tracić w skrzyni ciśnienie i zaczną przypalać się tarczki albo pompa zacznie siadać i też ciśnienia w skrzyni nie będzie ..wszystko jest cacy jak jest nowe i to nie zawsze ...

#73 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 25 październik 2010 - 19:53

Case CS PRO a czy Kolega wie co to są biegi przełączane pod obciążeniem i dostrzega subtelną różnicę pomiędzy 2, a 4 biegami pod obciążeniem??? Te wszystkie bolączki które wymieniłeś mogą dotyczyć także skrzyni CS Pro i JXU... bo także posiada rewers EH i sprzęgło hydrauliczne, a także bieg pod obciążeniem. Zaś co do dostępnych biegów w zakresie roboczym tj 4-12 MF z Dyna4 posiada ich 8. No cóż jak ktoś nie potrafi obiektywnie spojrzeć na swój sprzęt to później pisze jw :P

#74 Share jupiter

jupiter

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 26 październik 2010 - 12:14

Case CS PRO jak jesteś taki mądry to po ile tarczek jest na każdym biegu w mf 5400....po drugie 8 biegów elektro hydraulizcnie sterowanych w mf to nie 1 tgz półbieg w jxu..jak

#75 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 październik 2010 - 13:07

Case CS PRO ma 2 tarczki wiecej i co w tym zlego? ja bym wolal miec nawet 5 tarczek wiecej, zeby ciagnik spelnial moje oczekiwania.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#76 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 26 październik 2010 - 16:09

Case CS PRO

jak jesteś taki mądry to po ile tarczek jest na każdym biegu w mf 5400....po drugie 8 biegów elektro hydraulizcnie sterowanych w mf to nie 1 tgz półbieg w jxu..jak

to po co kupowałeś JXU, trzeba było kupić sobie JX, albo jeszcze lepiej Ursusa ze skrzynią 10/2, tam masz suche sprzęgło i dwie tarcze :P

#77 Share jupiter

jupiter

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 26 październik 2010 - 19:44

Case CS PRO bogdan..to co ja kupuje to moja sprawa

brzozak2 nie odzywaj się nie pytany to raz ..nie masz pojęcia o budowie dyna 4 to dwa ...nie rozbierałeś nigdy żadnej skrzyni z tarczkami bo byś głupot nie pisał ...widząc to twoje logo to ty i dziewczyny nigdy nie rozbierałeś jak jusz to taką blee.

#78 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 26 październik 2010 - 20:48

Case CS PRO A co kolega taki nerwowy ? Nie krytykuj innych trochę kultury. To co niby każdy ma pytać się ciebie czy może coś napisać tak ? Sorry, ale trochę żałosny jesteś.

#79 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 październik 2010 - 07:16

Case CS PRO

bogdan..to co ja kupuje to moja sprawa

brzozak2 nie odzywaj się nie pytany to raz ..nie masz pojęcia o budowie dyna 4 to dwa ...nie rozbierałeś nigdy żadnej skrzyni z tarczkami bo byś głupot nie pisał ...widząc to twoje logo to ty i dziewczyny nigdy nie rozbierałeś jak jusz to taką blee.

to dlaczego krytykujesz mój zakup :) Kupiłeś ciągnik którego skrzyni biegów i tak sam nie naprawisz...
a kolega @brzozak2 wielokrotnie rozbierał takową skrzynię :)
z tekstami o dziewczynach gdy brak im argumentów wyjeżdżają pryszczate nastolatki :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share jupiter

jupiter

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 27 październik 2010 - 08:57

Case CS PRO bogdan ja nie krytykuje twojego zakupu bo co to mnie obchodzi..brzozak2 jak jest oblatany w temacie napraw to witam w klubie ale powinien odpowiedzieć prawidłowo jeżeli jusz chce się udzielić ..poza tym o moje naprawy się nie martw bo nikt na nas nie narzeka .. czas nastolatka to mam jusz dawno za sobą..a z tą dziewczyną to nie brak argumentów tylko przejaw lekkiej arogancji i żartu z mojej strony ..co do skrzyni dyna 4 nie chętnie się wypowiadam bo nie chce nikomu spędzać snu z powiek i tak czas każdemu pokarze bo ja np wolał bym mieć kredyt w banku nisz to coś w ciągniku ..

Dodaj odpowiedź