Arni

Case CS PRO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Daniel215    1

To o wiele za dużo, ale nie ma co sie dziwić, jak euro na dzień dzisiejszy (23 stycznia 2009) kosztuje 4,4 złotego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Cs 95 pro kosztuje 154 netto cena z Agromy Białystok


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

A porównajcie go do pronara p5......

wymieńcie swoje opinie i agrumenty

CASE CS 105 vs PRONAR 5135

 

prosze o wypowiedzi ;)

 

pozdrawiam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

a Co tu porownywac?

pronar nawet polbiegi ma w opcji dodatkowej a w case sa w standardzie, silnik commonrail, wiec powinien malo palic, wyglad i komfort zdecydowanie lepszy


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

statek@ jeżeli masz kase i taki cwany jesteś to przyznam ci rację ze cs byłby lepszy ALE!!! :

po pierwsze: półbiegi w pronarze są w standardzie (zółw i zając jeżeli to nazywamy półbiegami)

po drugie: konfort w obydwóch ciągnikach napewno bedzie podobny... (wygląd to już inna sprawa, to ma pracować w polu... :) )

kolejny argument: nie powiedział bym że CR o wiele mniej spali niż iveco z pronara, najwyżej niezauważalne ilości

 

No i jakby ktoś nie znał cen tych ciągników, to pronar kosztuje ok 150 tyś, a case ponad 200tyś zł...

 

znając informacje powyżej, można dalej teraz o tym pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Co wy tu za głupoty piszecie. Komu do głowy przyszło żeby porównywac case z pronarem :) smiechu warte!!!!!!!!! Przecież to 2 swiaty. Szkoda tu wogóle pisac i porównywac. W kazdym punkcie case bedzie lepszy i tyle. Pronara można porównac z ursusem, zetorem ale nie casem czy innym z czołówki zachodniej.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

bialy2005@ miałeś doczynienia z jednym lub drugim ciągnikiem że piszesz takie...hym... posty???

bez urazy, ale widze sami bogacze jak narazie :) :) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy musisz jeździć Matizem i Passatem (no może Golfem) żeby wiedzieć który bedzie miał wiekszy komfort?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

nie rób OT... nie mowa tu o samochodach, ale mozna byłoby porównać je w ten sposób i napewno nie wyszłoby to tak jak przedstawiłeś :)

może ktoś sie wypowie kto ma jakieś pojęcie o tych ciągnikach......

 

mam takie pytanie: co sądzicie o skrzyniach biegów z p5 i cs ??? paktofonikas1987@ może ty sie wypowiedz która jest lepsza twoim zdaniem (już nie patrzmy w tym przypadku na cene) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie wydaja się podobne. Pronar ma więcej biegów wstecznych. Nie wiem ilo stopniowy wzmacniacz jest w Pronarze. Jakość jest dla mnie zagadka. Powierzchniowo wydaja się konstrukcjami podobnymi technologicznie.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

skrzynie biegów są takie same, są firmy ZF... więc nie pisz "Jakość jest dla mnie zagadka" albo że pronar to "taki i taki" no bez przesady, właśnie z takich opowiastek i zdań pronar ma teraz taką opinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To o jakości tyczyło się obydwu skrzyń a nie tylko tej z Pronara. Gdzie ja napisałem że to było o skrzyni z Pronara?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

piszesz tak żeby nie wyjść na idiote, czy o co chodzi??? :)

wcześniej napisałeś coś takiego:

"Czy musisz jeździć Matizem i Passatem (no może Golfem) żeby wiedzieć który bedzie miał wiekszy komfort?"

i to świadczy, że twoim zdaniem pronar to w tym wypadku matiz...(nie wykręcaj sie że o to nie chodziło) więcej nie bede komentował :)

w końcu człowiek uczy sie na błędach...

 

wróćmy do tematu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Pronar to taki Matiz.Nie ma co sie oszukiwać. Na taka opinię sobie uczciwie zapracował. I tego sie trzymam.

A odnośnie skrzyni to nie rozumiem czemu miałbym wyjść na idiote?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

dobra, ok, nie ma o co się kłucić :) (jeszcze raz powtarzam, że skrzynia w p5 i Cs to jest to samo, więc i jakość jest ta sama)

zdanie o pronarze jest błędne, a zwłaszcza serie p5, p7, p6 i p9 nie zasługują na taką opinie :) ponieważ wcale nie odstają od zachodnich marek, powiem nawet że są lepsze biorąc pod uwage cene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

@Daniel215 stonuj trochę...

 

Jak dla mnie Case i Pronar to dwa światy... Ja już tyle naoglądałem się Pronarów 82, 1025 itd, że już odechciało mi się na nie patrzeć. Fakt może P5 jest lepiej wykonany, ale delikatnie mówiąc "niechęć" do tej marki u mnie pozostaje nadal

 

EOT


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie twierdzę że jakość w Pronarze jest gorsza tylko że jakość obydwu skrzyń jest dla mnie zagadka. Może i są dobre. Jeśli tak jest to wyrobią sobię opinię swoją niezawodnością.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

biorąc pod uwage cene którego z nich byście wybrali...??? (różnica ok 50 tys zł)

pronar jako główny ciągnik lub do cięzkich robót byłby lepszy, bo jest znacznie cięższy... :)

 

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo cięższy? Ta seria p5 to troche jeszcze niewiadoma.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

może i skrzynie maja podobne nie twierdze że nie ale znajac pronara jak cos upier.... to napewno długo nie pochodzi. ciekawe jak z hydraulika, podnosnikiem itd itd. ciagnik to nie tylko skrzynia i silnik. Kazdy kto miał kiedys pronara bedzie tego zdanie ze lepiej dołożyc i kupic cos innnego.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Bylem dzis u dealera cena za opcje 600 czyli te pelna case 95 cs pro wynosi 158tys zł netto

W pakiecie jest miedzy innymi: klima, oddzielnie olej skrzyni i hydrauliki, pompa hydr 86l/min, zawor hydrauliczny sterowany elektro, sprzegło na przycisku w multikontroletrze, komputer pokladowy (pomiar zrobionej pracy, wydajnosc) ustawienie malych sekwencji typu czas wlaczania WOM i hydrauliki na 1 sekcji, monitor stanu przegladów i awarii, czujnik wody w paliwie, rewers elektrohydrauliczny, siedzenie pneumatyczne, rewers w dzwigni biegow oraz podnosnik (multikontroler), przeszklony szyberdach, obciazniki 200kg, 4 predkosci walka 430/540/540e/1000

Silnik Sisu Deasel a i wazna sprawa nie posiada on Commonrail, blad w specyfikacji

 

Moim zdaniem nie jest to zła cena za takie wyposazenie

 

A wywody o porownanie case do pronarow to sorry, ale to chyba nie jest na miejscu. Jedna i druga marka pracowala na opinie latami a sam odpowiedz sobie co jest lepsze. EHR jest taki jak w zetorach, najbardziej prosty i najtanszy w jednej deseczce, nie robiony na zamowienie. Wałek jest tylko 540/1000 bez eco.Skrzynia jest taka sama jesli chodzi o standard 16x8 (jeden polbieg i reduktor i 4 do przodu) a jesli chodzi o wykonanie to nie moge sie wypowiadac, ale na pewno nie bede sprawdzal tego na swoim przykladzie.


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

statek@ nie wiesz ile by kosztował CS 105 ??? bo jeśli różnica miedzy 95 jest nieduża, to nawet ciekawy ciągnik... no nie zwracając uwagi na cene to jest o wiele lepszy od pronara, ale 50-60 tyś np. dla mnie robi różnice

 

w czy jest może jakaś inna skrzynia w CS w opcji??

 

statek@ jaki produkt taka cena... kupujesz ten na który cię stać

prędkośći WOM w p5 : 430/540/750/1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

wlasnie w cs nie ma innej opcji skrzyni a szkoda bo chcialbym 16/16 ;/

 

cs 105 bedzie kosztowala 10tys wiecej, w bialymstoku stoi jeden wolny na placu:) ja musze miec 90-tke bo mam tak we wniosku i wiecej nie moge;/

 

A to ile ten p5 kosztuje w takim razie?


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj