Skocz do zawartości

Zdjęcie

kredyt na na nowe maszyny

109 odpowiedzi na ten temat

#41 Share sthil007

sthil007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 10:35

kredyt na na nowe maszyny No ale wprowadzili cię w błąd bo agencja nie dopłaci do jednej rzeczy 2 razy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kredyt na na nowe maszyny Dzisiaj, 22:48
  •  

#42 Share bodzio9909789

bodzio9909789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 10:50

kredyt na na nowe maszyny No ja wam powiem tak kredyt młody rolnik można łączyć z Młodym rolnikiem z agencji(75tys) nie można natomiast łączyć tago kredytu z MGR Jest to pewna i sprawdzona informacja

#43 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 11:04

kredyt na na nowe maszyny NIE można połączyć MGR Z kredytem z dopłatą z ARiMR na 2%. Pytałem się w BGŻ to oprocentowanie na maszyny wynosi niecałe 9% więc nie tak mało.Kolego ktoś cię wprowadził w błąd może nie świadomie ale odsetki licz na 9% od sumy.

#44 Share cichy5540

cichy5540

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 11:33

NIE można połączyć MGR Z kredytem z dopłatą z ARiMR na 2%. Pytałem się w BGŻ to oprocentowanie na maszyny wynosi niecałe 9% więc nie tak mało.Kolego ktoś cię wprowadził w błąd może nie świadomie ale odsetki licz na 9% od sumy.

,, Teraz mnie zaniepokoiliście :( ,,, Ale fajnie że mówicie o takich rzeczach ,, zaraz tam pojade i będę żądał wyjaśnień, :blink: , a jeśli sie okaże że mnie w błąd wprowadziła to sie posypią pióra, ;[ . A może wy macie jakieś doświadczenie w kredytach ? w jakich bankach braliście i wogóle ,? , bo kurka wszystkiego od bankowca sie nie dowiem penie,,

#45 Share wesley

wesley

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 10:55

kredyt na na nowe maszyny Joachim napisz ile wynosi wkład własny,jaki okres kredytowania i raty miesięczne czy kwartalne.

#46 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 29 styczeń 2011 - 12:42

kredyt na na nowe maszyny Panowie jednak premie MR można łączyc z kredytem MR,wcześniej myślałem, że nie bo czytałem w innym temacie i tak tam bylo. W necie tez patrzyłem i to samo, może przepisy zmienili?? Kasuje wcześniejszego posta, żeby nikogo w błąd nie wprowadzać. Wkład własny może być finansowany ze środków premii dla młodych rolników uzyskanej w ramach działania „Ułatwianie startu młodym rolnikom” objętego PROW na lata 2007-2013.Mój odnośnik

#47 Share kris82

kris82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 15:22

kredyt na na nowe maszyny premie MR i kredyt MR możesz łączyć
kredyt MR i MGR nie możesz łączyć

#48 Share doradca

doradca

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 11:27

Ja terz biore a raczej złozyłem wniosek na prow i chce maszyny wziąsc w lizing. dokładnie to w BGZ-ecie. Maja naprawde dosc fajna oferte.

Witam serdecznie. Jestem Doradcą Mobilnym , który obsługuje klientów prowadzących działalność rolniczą ze wszystkich regionów Polski . Specjalnie dla rolników przygotowaliśmy pożyczkę , która umożliwi realizację Twojego przedsięwzięcia .Doskonale znamy specyfikację polskiego rolnictwa. Od lat udanie współpracujemy z naszymi klientami oraz dostawcami maszyn i urządzeń rolniczych . Nasza wiedza i znajomość rynku , pozwalają nam zapewnić Ci konkurencyjną ofertą oraz szybką i sprawną obsługę. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty ; info@finansowanie-firmy.pl mogę zaproponować lepszą oferte

witam mam do waz pytanie jaki byście polecili kredyt na zakup nowych maszyn i jakie oprocentowanie ale nie może to być kredyt na unie

Witam serdecznie. Jestem Doradcą Mobilnym , który obsługuje klientów prowadzących działalność rolniczą ze wszystkich regionów Polski . Specjalnie dla rolników przygotowaliśmy pożyczkę , która umożliwi realizację Twojego przedsięwzięcia .Doskonale znamy specyfikację polskiego rolnictwa. Od lat udanie współpracujemy z naszymi klientami oraz dostawcami maszyn i urządzeń rolniczych . Nasza wiedza i znajomość rynku , pozwalają nam zapewnić Ci konkurencyjną ofertą oraz szybką i sprawną obsługę. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty ; info@finansowanie-firmy.pl

270tys tyle potrzebuje kredytu i ile trzeba mieć w kładu własnego

Witam serdecznie. Jestem Doradcą Mobilnym , który obsługuje klientów prowadzących działalność rolniczą ze wszystkich regionów Polski . Specjalnie dla rolników przygotowaliśmy pożyczkę , która umożliwi realizację Twojego przedsięwzięcia .Doskonale znamy specyfikację polskiego rolnictwa. Od lat udanie współpracujemy z naszymi klientami oraz dostawcami maszyn i urządzeń rolniczych . Nasza wiedza i znajomość rynku , pozwalają nam zapewnić Ci konkurencyjną ofertą oraz szybką i sprawną obsługę. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty ; info@finansowanie-firmy.pl Teotetycznie u nas powinno być to 10 % ale możemy negocjowaci moze być to 1 %

#49 Share miecho027

miecho027

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Muzyka

Napisany 15 marzec 2011 - 21:07

kredyt na na nowe maszyny A czy można ustalić ratę roczną kredytu preferencyjnego, czyli jedna rata co rok?

#50 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 16:38

kredyt na na nowe maszyny .

Edytowany przez ejczbio, 28 lipiec 2011 - 19:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 28 wrzesień 2011 - 21:40

kredyt na na nowe maszyny odnawiam tema gdzie i na jaki procen mozna otrzymaci kredyt na dobrych warunkach

#52 Share SiemensFinancialService

SiemensFinancialService

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:Finansowanie maszyn rolniczych.

Napisany 30 wrzesień 2011 - 21:27

odnawiam tema gdzie i na jaki procen mozna otrzymaci kredyt na dobrych warunkach

Wszystko zależy od wkładu własnego, ilości lat, spłaty (raty kwartalne, półroczne, miesięczne), rat balonowych (tzn. zwrot z agencji, VAT).
Siemens Finance
Region: ogólnie to cała Polska :) (głównie Polska Północno-Wschodnia i Centralna)
Finansowanie Fabryczne URSUS, FARMTRAC
Finansowanie Fabryczne Schaffer

#53 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 02 październik 2011 - 07:43

kredyt na na nowe maszyny Dzień w któym dostaje koperte z napisem siemens finance jest zawsze ciężkim dniem. Wszystko zawsze pięknię wygląda a potem przy spłacaniu się pierniczy. Wiem że to nie jest wina Simensa tylko splotu nieszczęśliwych zdarzen na rynkach finansowych ale ból ten sam. Zresztą jak sądze po liczbie maszyn powindykacyjnych które ta firma ma w ofercie nie tylko mój ból. Ale tak to jest fajnie się bierze gorzej się spłaca. Zycie nauczyło mnie że tak zwani doradzcy finansowi patrzą tylko na to żęby skasować prowizje za podpisaną umowe a nie doradzić. Zasada fajnie się bierze bardzo ciężko spłąca zawsze obowiązuje. dodaje linka jako przestroge nie przed firmą siemens ale tak globalnie żeby zastanowić się czy stać nas na sprzęt zanim się wpakujemy w jakieś kredyty. Mój odnośnik

Edytowany przez garek, 02 październik 2011 - 07:47.

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#54 Share SiemensFinancialService

SiemensFinancialService

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 02 październik 2011 - 19:58

Zycie nauczyło mnie że tak zwani doradzcy finansowi patrzą tylko na to żęby skasować prowizje za podpisaną umowe a nie doradzić.

Kolego, zależy od człowieka... Nie można ujednolicać...

Nie raz proponuję klientom, żeby wzięli w banku obrotówkę, lub pomostówkę na 3 miesiące [PROW] ... Bo im to się lepiej opłaci ...
Oczywiście mowa o osobach które były na PROW przygotowane i mają odłożone swoje pieniądze.
Siemens Finance
Region: ogólnie to cała Polska :) (głównie Polska Północno-Wschodnia i Centralna)

#55 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 03 październik 2011 - 05:16

kredyt na na nowe maszyny Natomiast na plus dla simensa musze oddać że
- frank przeliczany jest uczciwie bez żądnych spreedów czy jak to się tam pisze czyli kurs z dnia :)
- nie czepiaja się jak spóźnie się kilka dni
- nie zasypują mnie pismami o odsetkach karnych na koniec roku rozliczenie i za moje spóźnienia kilkadziesiąt złotych karnych
- wiem że można zmienić harmonogram spłat jak się nie ma kasy
Na minus trzy rzeczy
- jak brałęm kredyt to nie przeliczyli mi franka w dniu podpisania umowy tylko poczekali kilka dni aż spadł popłynąłem około 1000 franków ( wszystko jest w umowie ) czyli nie przeliczją w dniu umowy tylko w dniu zapłaty za sprzęt, nieuczciwośc polega na tym że jak w dniu zapłaty frank jest droższy niż w dniu podpisania umowy to biorą przelicznik z dnia podpisania umowy.
- niby ciągnik jest zastawem ale jak padne i go zabiorą sprzedadz jak nie starczy na kredyt to będe musiał dopłacić
- trzeba spłacąć

Na plus
- mam już z górki :)

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#56 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 03 październik 2011 - 05:53

kredyt na na nowe maszyny garek, a się zapytam po co w czymś takim bierzecie kredyty? Są banki, kredyty dają chętnie, MR wychodzi chyba najtaniej.

#57 Share SiemensFinancialService

SiemensFinancialService

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 10 październik 2011 - 21:43

kredyt na na nowe maszyny Tak MR wychodzi najtaniej bo państwo dopłaca ... Tylko np. maszyny pod PROW nie spłacisz MR ...
Jeżeli ktoś wykorzystał MR na budowę obory to co ma robić?

Obojętnie czy banki czy 'My' to jest to samo ...
Siemens Finance

#58 Share rafallodzkie

rafallodzkie

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 11 październik 2011 - 07:10

kredyt na na nowe maszyny ja mam zamiar inwestycje kredytować w BGZ kwota jaka mi będzie potrzebna to 350 tys. zł swojej kasy będe miał 100 tys. i niewiem za bardzo czy lepiej to dać na wkład własny czy lepiej za te pieniądze kupić kilka maszyn doradzicie :)

Edytowany przez rafallodzkie, 11 październik 2011 - 07:11.

#59 Share Tomtu

Tomtu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:Płyty winylowe ;)

Napisany 11 październik 2011 - 07:27

kredyt na na nowe maszyny Na wkład własny bo jest wymagany i na VAT a pewnie najlepiej jak porozmawiasz z doradcą bo jak kupisz maszynę to mogą uznać że to wkład własny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share SiemensFinancialService

SiemensFinancialService

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 12 październik 2011 - 11:40

ja mam zamiar inwestycje kredytować w BGZ kwota jaka mi będzie potrzebna to 350 tys. zł swojej kasy będe miał 100 tys. i niewiem za bardzo czy lepiej to dać na wkład własny czy lepiej za te pieniądze kupić kilka maszyn doradzicie :)

To zależy, BGŻ zazwyczaj wymaga wkład własny (10-15%), oraz VAT ... + zabezpieczenie w postaci Hipoteki (1,5 razy wartości kredytu -> hipoteka zwykła + hipoteka kaucyjna na wartość odsetek)
Siemens Finance