Skocz do zawartości

Zdjęcie

FARMTRAC 670 DT

320 odpowiedzi na ten temat

#161 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 07:33

FARMTRAC 670 DT Zrobiłem po tym ok 20 mtg i jest dobrze tylko czemu z połową zbiornika zapowietrzył się paliwo kupuję zawsze w jednej stacji dbam o czyste lanie miałem 3p to wiem że jego było ciężko odpowietrzyć po zmianie filtra ,tutaj elektryczna pompka słyszałem że sama sie odpowietrzy ale odkręciłem przelew u góry pompy paliwo szło bez powietrza odkręciłem dwa wtryski coś tam siączyło ale nie było strumienia a co widzę od zbiornika do pompki elektrycznej nie ma filtra może coś tam zamuliło filter jest tylko przed wtryskową ,a tak mieliście już że zbrakło paliwa czy po wymianie filtra zapowietrzył sie i jak odpowietrzaliście

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FARMTRAC 670 DT Dzisiaj, 08:20
  •  

#162 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 11:29

FARMTRAC 670 DT witam forumowiczów. mam pytanie. mam tura hydrametu 3B i mam go przy c360 3P i teraz wyczytałem ze pasuje on do farmtraca 555 DT ale kurde troche mały ten traktor i chcialem sie dowiedziec czy ten tur bedzie pasowal do wersji o numer wiekszęj a mianowicie do 670 DT. czekam na odpowiedź. z góry dzieki

#163 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 18 sierpień 2012 - 20:36

FARMTRAC 670 DT Zabrakło mi kiedyś paliwa przez głupote bo chciałem zobaczyć ile ha dam rade zaorać na pełnym zbiorniku i przedobżyłem że zdechł ,i tak pompka elektryczna nie da rady sama odpowietrzyć , trzeba odkręcić przewód do wtryskiwacza i kręcić aż powietrze wypchnie z pompy .Nie jest tak łatwo odpowietrzyć jak niektórzy piszą że pompka elektryczna wszystko załatwi.

#164 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 19 sierpień 2012 - 18:33

FARMTRAC 670 DT Ja odkręcałem przy pompie wtryskowej łatwiej odkrecić a ty przy wtryskiwaczach piszesz czy mylę się ,kiedyś w orce jechałem do pola czerwonego i jak podjechałem do CPN to weszło mnie 65 lit to było by jeszcze ok 30 lit w zbiorniku a kiedy mnie zgasł było jeszcze zielone pole ok 40 -45 lit ,raczej chyba za młode ciagniki są i nie wiesz jak mają rozwiązane ssanie ze zbiornika do pompki metalowa rurka czy gumowa jest w zbiorniku bo co gumowe to u nich masakra wężyk do nagrzewnicy spekany owinąłem tasmą trzyma jeszcze jakoś , pasek wentylatora ok 80 mtg kupiłem za 18 zł trzyma mam 230 mtg osłonki gumowe przy przegubach drążków kierowniczych popękane skruszane owinołem czarną taśmą aby woda błoto nie wchodziło i weżyk oleju spływowy spreżarki widać już popękany jak by miał z 10 lat , bo do takich drobiazgów szkoda czasu na serwis a tak zadowolony mało pali zwrotny oby tak dalej tylko czy wytrzyma T-25 albo sprzedany c-360-3P co chodziły na paliwie i takim i takim kto dowiózł czerwonym kila lat i pompy wtryskowe chodza do dzisiaj

#165 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 19 sierpień 2012 - 21:14

FARMTRAC 670 DT heh no do FT nie radzę "oranżady" lać, a jak już to z dobrym olejem silnikowym. Pompy rotacyjne są smarowane paliwem. ALe od dobrego mechanika usłyszałem niedawno jak koncówki wymieniałęm w renaulcie że lepiej jeździć na oranżadzie+olej 200:1 niż na oleju rzepakowym. Olej rzepakowy zatyka wtryskiwacze a jakość smarowania pomp tym rzepakiem jest kiepska. Coś w tym jest c-360 to chyba z cysterne spaliła przez 13 lat oranżady, na silnik spokojnie zapracowała tą oszczędnośćiąm odziwo pompa jest ok ;)

#166 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 19:49

FARMTRAC 670 DT Przewód odkręcałem przy pompie żle napisałem , a zbiornik paliwa masz większy bo u mnie to niecałe 70L wchodzi .
Jeden magik mi mówił żeby do oranżady dolewać olej od piły do dwusówów . a co wy o tym myślicie?

#167 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 08:56

FARMTRAC 670 DT Pompa rotacyjna przy 360-3p była delikatniejsza chyba co ma Farmtrac z 5-6 lat lałem tylko czerwoną do 3p i teraz ma 25 lat i ten co go kupił zadowolony nic nigdy jeszcze przy pompie nie było robione ,kiedyś podjechał gościu nowym fergusonem miał kilkanaście mtg a ja widzę czerwoną w filtrze szklanym miał brata w serwisie i mówił że jest spokojny o gwarancję bo taka czy taka ropa to jedno byle była czysta i z pewnego zródła straszą wiadomo tylko bo mało kto kupywał by legalną a tylko opał ,wiadomo ja już nie kupuję dawno opału kontrolowali sprawdzali co masz w zbiorniku przez pewien czas teraz ustało bo np w mojej miejscowości nikt nie kupuje już czerwonej

#168 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 26 sierpień 2012 - 10:35

FARMTRAC 670 DT no u mnie tez tak samo w okolicy skonczyło się lanie oranżady w momencie gdy weszło w życie zwrot akcyzy za ropę. Jeszcze jak ktoś jest vat-owcem to 1,16zł zwrotu vat-u dochodzi, wówczas wychodzi jeszcze taniej niż opał. Nie wie po ile teraz za opał wołajo ale na pewno nie jest już tak opłacalne co kiedyś

#169 Share jarekmaz

jarekmaz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 10:42

FARMTRAC 670 DT kiedyś też u nas opał ale mieszany pół na pół z normalną ale kiedy u nas jednego na paliwie złapali to już nikt nie kupuje ;P

#170 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 26 sierpień 2012 - 12:31

FARMTRAC 670 DT a umnie tylko 60ka widziała jakies 5lat temu troche czerwonej a Farmtrac John Deere i Zetor którego miałem na czystej ze stacji chodzą ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 02 wrzesień 2012 - 06:38

FARMTRAC 670 DT Witam jak tam 670 tki u was u mnie wczoraj orałem i niby drobnostka znowu wyskoczyła co powinna wytrzymać do konca ciągnika filtr paliwa mokry i kap kap a to gdzieś rurka co idzie od filtra do pompy wtryskowej chyba na zagięciu pękła i siączy paliwo skonczyłem pole miałem przecze do wykończenia na postoju nie kapie i nie mogłem dokładnie zlokalizować ,serwis mam daleko szkoda czasu skoczę do agromy może dostanę jakąś podobną rurkę z koncówkami na 17i 19 klucz a jak nie myślę przeciąć i wstawić wężyk i opaski i powinno być dobrze i przy okazji zobaczyłem że pasek od sprężarki już ma pęknięcia pierwszy wytrzymał 100 mtg na drugim zrobiłem 130 jeszcze może wytrzyma z 30-50 mtg jak u was z tym paskiem w starej 60 tce chodził i wyginał się w jedną stronę tutaj wygina się i tak i tak na rolce i to go męczy ale wymieniać tak często to coś nie tak a jak kupywałem drugi to mi powiedział że lepszych nie mają

#172 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 02 wrzesień 2012 - 14:25

FARMTRAC 670 DT U mnie ostatnio pękł pasek od wentylatora. Byłem wtedy na polu prawie 10 km od domu. Mam wiele zastrzeżeń co do zachowania serwisu - np. przeszło miesiąc temu zgłaszałem przeciek spod klawiatury i właśnie te paski (sprężarki i wentylatora) to do tej pory nikt nie przyjechał. Był co prawda na przeglądzie po 300 mth. ale powiedział że uszczelka jeszcze nie dotarła do nich :huh: .Gdy dzwonie praktycznie zawsze odbiera inna osoba i zapisuje moje dane oraz co jest do naprawy, a i mój numer telefonu ;[.Kierownik więcej czasu spędza na urlopie niż w pracy. A Wracając do tematu zauważyłem że ta płyta pod podnośnikiem (ta co trzyma ramiona podnośnika )jast praktycznie cała w oleju-ciężko dojść skąd cieknie tak jakby spod tych opasek na tylnym moście.

#173 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 06:12

FARMTRAC 670 DT

U mnie ostatnio pękł pasek od wentylatora. Byłem wtedy na polu prawie 10 km od domu. Mam wiele zastrzeżeń co do zachowania serwisu - np. przeszło miesiąc temu zgłaszałem przeciek spod klawiatury i właśnie te paski (sprężarki i wentylatora) to do tej pory nikt nie przyjechał. Był co prawda na przeglądzie po 300 mth. ale powiedział że uszczelka jeszcze nie dotarła do nich :huh: .Gdy dzwonie praktycznie zawsze odbiera inna osoba i zapisuje moje dane oraz co jest do naprawy, a i mój numer telefonu ;[.Kierownik więcej czasu spędza na urlopie niż w pracy. A Wracając do tematu zauważyłem że ta płyta pod podnośnikiem (ta co trzyma ramiona podnośnika )jast praktycznie cała w oleju-ciężko dojść skąd cieknie tak jakby spod tych opasek na tylnym moście.

Dzwoń do Mrągowa, co tam będziesz czas tracił

#174 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 20:13

FARMTRAC 670 DT Jeśli jutro nie przyjadą tak zrobię. A czy serwis z Mrągowa nie będzie nalegał, żeby dzwonić do dilera - mieliście już taką sytuację. Cały podnośnik na dole mokry a co gorsze skończył mi się hydramot na dolewkę, a poziom jest poniżej minimum.

#175 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 07:15

FARMTRAC 670 DT najwyżej wpłyną na dealera żeby się wziął do roboty :D

#176 Share SATURN

SATURN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 06 wrzesień 2012 - 13:12

FARMTRAC 670 DT

U mnie ostatnio pękł pasek od wentylatora. Byłem wtedy na polu prawie 10 km od domu. Mam wiele zastrzeżeń co do zachowania serwisu - np. przeszło miesiąc temu zgłaszałem przeciek spod klawiatury i właśnie te paski (sprężarki i wentylatora) to do tej pory nikt nie przyjechał. Był co prawda na przeglądzie po 300 mth. ale powiedział że uszczelka jeszcze nie dotarła do nich :huh: .Gdy dzwonie praktycznie zawsze odbiera inna osoba i zapisuje moje dane oraz co jest do naprawy, a i mój numer telefonu ;[.Kierownik więcej czasu spędza na urlopie niż w pracy. A Wracając do tematu zauważyłem że ta płyta pod podnośnikiem (ta co trzyma ramiona podnośnika )jast praktycznie cała w oleju-ciężko dojść skąd cieknie tak jakby spod tych opasek na tylnym moście.

witam ja miałem i mam ten sam problem z serwisem ciągle obiecują że przyjadą a nie przyjeżdżają i w koncu nie odbierają ode mnie tel. normalnie śmiech a ja tylko chce żeby przyjechali i usuneli ten wyciek z podnosnika bo cieknie od strony prawego ramienia aż nie nadążam dolewac oleju i mam dopiero 300mtg

ortograficzna masakra....

Edytowany przez milanreal1, 06 wrzesień 2012 - 18:43.

#177 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 06 wrzesień 2012 - 13:20

FARMTRAC 670 DT To dzwoń do Mrągowa - przecież w końcu od czegoś ten telefon posiadasz.

#178 Share SATURN

SATURN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 06 wrzesień 2012 - 15:14

FARMTRAC 670 DT witam dzwoniłem do mrągowa i dalej cisza mają bardze dziwne podejscie do spraw serwisowych :unsure:

#179 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 06 wrzesień 2012 - 15:31

FARMTRAC 670 DT Kiedy dzwoniłeś ? Ja tam problemu nie miałem, po przedzwonieniu na drugi dzień już byli.

Ostatnio byłem po lusterka i kierownik serwisu był na urlopie, więc może dlatego cisza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 06 wrzesień 2012 - 17:57

FARMTRAC 670 DT Ech, co roku jak nawał prac, wszyscy mają urlopy, tylko nie rolnicy :)