Skocz do zawartości

Zdjęcie

FARMTRAC 670 DT

324 odpowiedzi na ten temat

#141 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 05 maj 2012 - 21:40

FARMTRAC 670 DT

.

A co do przeglądów to tutaj masz podane co ile mth. http://farmtrac.pl/i...ok_short_sm.pdf Ceny przeglądów w 670 DT mogą być trochę inne, ale ceny przybliżone masz w tym linku podane :)

No mnie w 670DT przegląd po 50mth kosztował równe 600zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FARMTRAC 670 DT Dzisiaj, 08:55
  •  

#142 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 15 lipiec 2012 - 10:19

FARMTRAC 670 DT Strasznie drogo, ja za przegląd po 50 Mth zapłaciłem 70 zł (koszt dojazdu serwisu). Przecież koszt tego przeglądu pokrywa producent. Chyba że masz tak daleko do dealera. Ile płaciliście za przegląd po 300-350 Mth (ceny z linku powyżej są raczej mało wiarygodne).

Edytowany przez razor275, 15 lipiec 2012 - 10:32.
Cytowanie poprzedniego posta

#143 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 15 lipiec 2012 - 17:49

FARMTRAC 670 DT Pierwsza wymiana podobno w FT jest dodatkowa za darmo ja tak miałem w 675dt a później płaciłem za następne

Edytowany przez Fartrac675dt, 15 lipiec 2012 - 17:50.

#144 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 08:21

FARMTRAC 670 DT Koszt filtrów .olej silnikowy ,przedni most i przodek jakiś koszt jest plus dojazd ,chyba że koledzy ugadali przed kupnem że przegląd będzie na firmy koszt bo ja ponad 600 tez płaciłem ale to kwestia dogadania się ,ja zamiast na kołach docisnołem ich aby przywiezli mi lawetą w ramach ceny ciągnika

#145 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 11:40

FARMTRAC 670 DT Dziś zgłosiłem przegląd po 350 Mth. Dotychczasowe awarie to: pasek od sprężarki, sprężyna gazowa drzwi [ zaczepiony balot ], wąż od pompy do nagrzewnicy, tzw. wolny zlot ze sprężarki, urwana gałka od uchylania bocznej szyby [ dość słabo przyklejona :) ] no i ostatnio wyciek spod uszczelki podgłowicowej. Jestem także zaniepokojony pracą turbosprężarki tzn. dotychczas było tak, że po uruchomieniu była wyraźnie słyszalna a po kilku minutach cichła. Teraz od początku do końca pracuje jakby ciszej, niema tego momentu, gdy cichnie.

#146 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 13:21

FARMTRAC 670 DT Ja w swoim tylko co zrobiłem to dwie szyby zbiłem za siedzeniem i drzwi koszt 700 coś zł drzwi a przeglądy to maiłem koło 600 zł jeden darmowy i nie jechałem sam przywieźli mi go ja mam 15km do fabryki w mrągowie dostarczyli mi go lawetą i co jeszcze na gwarancji linki od gazu noznego juz około 5 pękło i akumulator wymieniony a tak więcej nic

#147 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 19:55

FARMTRAC 670 DT No dawno tutaj nikogo nie było ale dzisiaj mam problem paliwo w zbiorniku ok połowa delikatne podjazdy pod zboże zawsze odpalał w sekundzie od nowego wjazd do garażu i jakieś kichniecie przy zgaszeniu i po ptokach chciałem odpalic i już nie dało się wymieniłem filtr dla pewności pompka zasilająca pracuje a silnik nic a nic coś się stało tylko co

#148 Share michal1313

michal1313

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Taniec Rozrywka i Luz

Napisany 02 sierpień 2012 - 06:27

FARMTRAC 670 DT sprawdz czy pompa paliwowa podaje paliwo do wtryskiwaczy

#149 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 02 sierpień 2012 - 07:22

FARMTRAC 670 DT Dobra rada kolegi wyżej ja u siebie miałem taki przypadek zgasiłem wieczorem a rano jechać na pole a tu zim zim zim zim tylko było nie chciał wgl załapać co sie okazało stan paliwa pół zbiornika masz go na gwarancji czy jak ?? u mnie sie okazało pompa paliwowa głowiczka urwana i zatarta teraz w swoim mam 4 pompe paliwową i silnik bo coś wadliwego było zdażyło się jeśli odkrecisz wtrysk i paliwo nie bedzie szło to to bedzie przyczyna że pompa siadła

#150 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 02 sierpień 2012 - 14:13

FARMTRAC 670 DT W pazdzierniku będzie miał dwa lata ,zasilajaca daje dobrze leci do zbiornika po odkręceniu jednego przewodu z pompy do wtryskiwacza próbowałem zapalić może w piątej próbie zaczął się odzywać juz myślałem że będzie dobrze dokręciłem przewód i potem żadnego odzewu ,po odkreceniu dwuch przewodów coś tam psika tylko bez ciśnienia tylko leci tak ,serwis przez telefon mówił że może elektryka ma winę kluczykiem gasisz to jakiś zawór odcina wtedy dopływ ale rano próbowałem jeszcze odpalić i nic to zadzwoniłem tylko czekać za tel od nich kiedy podjadą. Do kolegi wyżej już tyle miałeś wymienionych pomp to od razu siadały czy stopniowo coraz gorzej odpalał .muj odpalał zawsze w sekundzie i stop od razu wczoraj

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 02 sierpień 2012 - 18:40

FARMTRAC 670 DT pierwsza byla wymieniona wieczorem postawiłem rano juz nie odpalił az akumulator padł przy 183 mth wiec zgłosiłem przyjechali zobaczyli prąd jest zawór odcinajacy paliwo działa i paliwo bedzie ci wracać do zbiornika z pompki elektrycznej u mnie tak bylo że powrotem szło ale na wtryski nie podawał i wtedy wymienili pompe założyli druga która juz nie chodzila a przyszła prosto od firmy na trzeciej pochodził ze 2tygodnie to około 40mth zrobił (sianokosy) i na polu zgasiłem ciagnik żeby nozyki w rotacyjnej zmienić to juz nie odpalił serwis przyjechał na pole powodem byl przełącznik wyłączający cały prad w ciągniku po prawej stronie nad akumulatorem odpalił i zgasł więc hol na dom wkurzyłem sie powiedziałem wypier...... mi z tym ciagnikiem zabrali go na lawecie do Mragowa i jak zabrali we wtorek to w czwartek juz byl z czwarta pompą całym układem paliwowym i nowym silnikiem więc od tamtego czasu nastukałem ponad 400mth i chodzi teraz mowili mi zeby do paliwa dolać setkę oleju bo moze paliwo byc za suche i mówili mi ze w tych wcześniejszych pompach mogły byc głowiczki urwane i zatarte

#152 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 03 sierpień 2012 - 18:18

FARMTRAC 670 DT Mi siadło przy 206mtg to po twoich przygodach widzę że na 99 procent pompa do wymiany niż coś z elektryką ,w poniedziałek muszę serwis docisnąć aby dojechali bo mam tylko T-25 jeszcze a tu nie ma czym prasy ciągnąc i talerzowania . A swoją drogą ojciec kupił władka w 1979 roku praktycznie nie miał dnia przestoju z powodu awari ,jak cos to jakieś d*perelki i od ręki sami zrobili chwila momęnt

#153 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 03 sierpień 2012 - 18:44

FARMTRAC 670 DT widzisz co stare to dobre dociśnij ich niech przyjadą na gwarancji i niech robią i uwazaj na nich nie daj żeby ci mówili ze tak rece pchałeś bo taka pompa około 12tyś

#154 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 03 sierpień 2012 - 18:53

FARMTRAC 670 DT 670 DT ma silnik Forda a nie Perkinsa. Więc cena pompy jest na pewno o wiele mniejsza. Silniki Forda raczej nie są tak czułe na paliwo jak Perkinsy.

#155 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 03 sierpień 2012 - 21:44

FARMTRAC 670 DT Ważna sprawa panowie , tankujcie na stacjach ,żeby wam później nie próbowali wmawiac ze lejecie byle jakie paliwo ;)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#156 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 04 sierpień 2012 - 07:51

FARMTRAC 670 DT Dokładnie PAWLUS244 u mnie tak bylo opowiadali mi że gdzies w polsce lewe paliwo itp. ale ja wiem z kąt kupuje więc sie nie bałem ;)

#157 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 07 sierpień 2012 - 22:06

FARMTRAC 670 DT no u mnie z awari ostatnio to znowu paski Made in CHina, ale 8 miesięcy wytrzymały (całe popękane, na włoskach ostatnich już sie trzymały), wymieniłem na optibelta oryginał niemiecki. PO wymianie silnika brak już innych awarii mam 320 mth w rok, paliwo się tankuje i dalej w pole... marian2011 pompę wtryskową masz do wymainy. Wymienią ci i pochcodzi z miesiać na drugiej (to nie żart) ale życzę sprawnej naprawy daj znać co tam serwis zdziałał.. P.S. Marian odłącz recyrkulacjespalin, kumpel w zetorze po 6 latach miał kolektor dolotowy zawalony mieszaniną oleju i sadzy do tego stopnia że się coś oderwało tego syfu i wpadło do silnika!!! remont silnika był nieunikniony. UNia eco niech se w d...pe wsadzą te Euro3

Edytowany przez marcinffff, 07 sierpień 2012 - 22:11.

#158 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 09 sierpień 2012 - 09:26

FARMTRAC 670 DT Serwis wpadł w sobotę nie spodziewałem się ale mówili że i w niedziele mają dyżury ,spuścili płyn zdjeli wąż aby dojść do pokrywu od pompy mysleli że może przestawiła się pompa kąt wtrysku przyspieszyli i nic ,juz chcieli wykrecac pompę ale jeszcze spróbowali samostartem zaczął sie odzywać po kilku próbach zaczął chodzić cofneli kąt wtrysku na poprzednie ustawienie i kilka prób i skręcili .Sami nie wiedzieli i ja nie wiem co się mu stało widocznie nic mechanicznego sie nie popsuło tylko czemu stanął i już nie odpalił .W razie czego miałem dzwonić i by już zamówili pompę tylko z lekką obawą wyjazd w pole i na razie chodzi i pali na dodyk

#159 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 09 sierpień 2012 - 11:21

FARMTRAC 670 DT widzisz i masz problem z głowy i oby awarii już więcej nie było

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 19:33

FARMTRAC 670 DT To co ty opisałeś to było zapowietrzenie pompy , tylko pytanie dlaczego się zapowietrzyła tu trzeba szukać żeby się nie powtarzało .
Kolega wcześniej pisał że mu kilka linek od gazu pękło , mi też pękła ,a przyczyna była bardzo prosta linka przy pedale na tej śrubce muśi być lużną bo jak jest na stałe przykręcona to się poprostu łamię .
Paski od spręrzarki to już przestałem liczyć tyle mi się urwało , ale teraz założyłem z tymi ząbkami od środka i już dawno mam spokój.A co do przeglądów to drogo was wychodziły ja tylko za olej i filtry tylko płaciłem .