Skocz do zawartości

Zdjęcie

FARMTRAC 670 DT

324 odpowiedzi na ten temat

#41 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 10:21

FARMTRAC 670 DT Rzeczywiście ten przewód do nagrzewnicy na termostacie jakby miał za mały przekrój i jest na opasce popękany już, kiepska guma ,a tak z ciekawości w ilu godzinach uporali się z uszczelniaczem na kole bo chyba całym przodem trzeba odjechać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FARMTRAC 670 DT Dzisiaj, 21:52
  •  

#42 Share manik

manik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 14:13

FARMTRAC 670 DT Ja mam takie jedno pytanko: jak to jest z wyciszeniem kabiny w tych ciągnikach?? bo słyszałem że jest nie za bardzo

#43 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 17:34

FARMTRAC 670 DT Miałem 60 3p i mam teraz T25 to inny świat na średnich obrotach radia idzie słuchać (na maksymalnych też ale radio musisz podkręcić a szkoda słuchu)kolega ma nowego fergusona 120 km i myślę że też na maksymalnych obrotach ma głośno ,na pewno są cichsze traktory ale cena

#44 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 17 lipiec 2011 - 20:50

FARMTRAC 670 DT Uszczelniacz wymienili mi bardzo szybko rano zaprowadzłem ciągnik a po połódniu już był gotowy ,przodem nie trzeba odierzdzać .

A ten przewód to naprawde kicha średnica przy termostacie jest 2x większa niż przy tym zaworze,ale ja zrobiłem po troche z głową i dopasowałem , bo dobrego przewodu nie da się ta rozciągnąć żeby wszedł na to wyjscie w termostacie.

#45 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 25 lipiec 2011 - 17:38

FARMTRAC 670 DT a mi Farmtrac 670 trafił sie jakiś lipny. Przyjechał serwis następnego dnia po zgłoszeniu, silnik dymił, brak mocy, leciało paliwo z pompy. Pompę uszczelnili w serwisie BOSCH, zamontowali wyregulowali troche i.... brak mocy ;( turbina jeszcze zatarta (GARRET), nieszło śrubokrętem nawet ruszyć wirnika, wymienili turbine- dymi na niebiesko, ustawienie pompy nic nie daje, problem z uruchomieniem zimnego jak i ciepłego silnika, przy obr 1800-2200 silnik pracuje nierówno, tak jakby pracował z prasą kostkującą taki dźwięk. Serwis 2 tygodnie sie męczy a ciagnik nie ma siły uciagnąć kosiarki 1.85m na 2 biegu :blink: obroty dochodzą do 1700 i zero dymu a mocy brak. Dźwiek odrzutowca, moc ursusa c-330 ,. jutro zabierają go do MRągowa, serwis fabryczny się stara bardzo ale skonczyły się im pomysły.

#46 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 25 lipiec 2011 - 19:23

FARMTRAC 670 DT Oj to nie dobrze ;)

Ale przynajmniej serwis nie marudzi tylko uznaje swoją wine ? ile już masz w nim mth ?

Kurcze czytając wypowiedzi z początku tematu można odniesc wrazenie ze silnik 66km jest bardzo udany w FT a czytając następne strony juz nie bardzo :(

Daj znać jak wróci z servisu , (oby już sprawny) :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#47 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 20:12

FARMTRAC 670 DT serwis bierze wszystko na klatę na szczęśćie, następnego dnia od zakupu zgłosiłem im że cos jest nie tak wiec muszą uwierzyc że fabryka dała d...py Silnik ma 13mth, turbo padło przy 9mth, niewiadomo kiedy przestało gwizdac :blink: nom napisze jak przywiozo ciagnik, a ciagnik musiał być po prostu pominięty i nie sprawdzony na chamowni na WOM, bo kazdy ciagnik sprawdzają i testuja a tu cos pominęli na bank. a silnik FORD pochodzi z Indii.

#48 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów

Napisany 28 lipiec 2011 - 21:23

FARMTRAC 670 DT witam, dziś przywieźli ciągnik z zamontowaną nową pompą wtryskową koloru srebrnego B) B. Cóż ciężko odpalił bo troche mógł być zapowietrzony, ale odpalił, ruszyłem na 2-gim biegu, napoczątku delikatnie gazu-przyspieszał ok, ale jakie było moje zdziwienie kiedy silnik osiągnoł 1400obr/min :o turbina bardzo słyszalna :D ciagnik "rwie" do przodu :) , przy pracującej turbinie podczas ostrego przyspieszania pojawia sie obłoczek spalin ale to już może być, przy stałych obr silnika brak jest oznak dymienia zarówno na niskich jak i wysokich obrotach. No i farmtrac(producent) dostał nauczkę żeby "nie pomijać" ciagników na hamowni. Trzeba będzie w końcu ruszyć w sianokosy ;)

#49 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 lipiec 2011 - 09:12

FARMTRAC 670 DT To super :)

Mógłbyś nagrac filmik (proste nagranie bez montazu z pozycjii kierowcy) z jakiejs pracy FT ?

#50 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów

Napisany 30 lipiec 2011 - 10:02

FARMTRAC 670 DT postaram sie na początku tygodnia zrobic nagranie podczas koszenia trawy i wstawić na youtube, ale niech troche łąki wyschną...a ciagnik sprawdziłem przy większym obciążeniu-jest bardzo dobrze :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 lipiec 2011 - 22:25

FARMTRAC 670 DT Dzięki z góry :)

#52 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 21:44

FARMTRAC 670 DT Panowie, co prawda jeszcze spalania nie sprawdzałem "pod korek" tegoż silnika ale, miałem ciut ponad pół zbiornika paliwa (ok 60litrów) jeśli wskaźnik dobrze pokazuje i pojechałem na łąke dziś kosić trawe. Skosiłem 5ha w 4 godziny z przekładaniem nożyków itp. no i jakie było moje zdziwienie po skoszeniu że wskaźnik opadł na połowe rezerwy :blink: czyli ponad 45 litrów połknął :o nie chcem tu nikogo odstraszać przed dokonaniem wyboru tegoż ciagnika bo nie chcem mieć problemów ze strony Farmtrac sp.z.o.o że sieję propagandę czy coś, mam szacunek dla serwisu jak i do personelu za podejśćie do klienta przed jak i po zakupie ciągnika, tylko bardzo możliwe jest że po prostu trafił mi się hmm taki jaki jest ten silnik mocny ale no paliwożerny muszę to napisać, nie wiem czym to jest spowodowane ale no moim zdaniem silniki z normami Euro 3 niezależnie czy to Iveco, john deere nawet najoszczędniejszy w plotkach Perkins -spalają więcej paliwa niż starsze jednostki....ach podziękujmy Uni Europejskiej

#53 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 12 sierpień 2011 - 07:15

FARMTRAC 670 DT marcinffff nadal ciężko ci pali? Jeśli tak to może to wskazywać, że masz źle ustawiony kąt wtrysku wtedy może ci właśnie gorzej palić i więcej palić (ale w sumie nie aż tyle) może dawkę paliwa ci podkręcili przy okazji i z tąd takie spalanie.

Edytowany przez kokoman0, 12 sierpień 2011 - 07:16.

#54 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 10:01

FARMTRAC 670 DT Marcin wlej pod korek spisz motogodziny dokładnie po przecinku i wtedy dokładnie sprawdzisz spalanie bo na wskażniku paliwa nie polegaj on pokazuje orientacyjnie o dokładności do kilu nastu litrów nie ma co marzyć , pierwszy wyjazd w pole to myślałem że nie działa wskażnik kilka godz orki a on pokazuje cały czas pełen ale jak już zejdzie do połowy to leci w dół wskazówka szybko ,miałem 60 3p oszczędny był też ale widzę że 670 mniej spalę rocznie plus T-25 paliwa maksymalne spalanie wyszło mi na 5,50 ha w agregacie 5,3 litra na mtg ok 24 litra paliwa spaliłem

#55 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 19:23

FARMTRAC 670 DT marcinffff@. jesteś w błędzie i glupstwa piszesz skąd takie spalanie ,nie psuj opinii FARMTRACA .

Po pierwsze w zbiorniku w który wchodzi niecałe 70litrów mogłeś mieć 60 gdy wskaznik był na połowie.

Po drugie wiarygodne pomiary można zrobić jedynie zalewając zbiornik pod korek , i w tym przypadku brać wynik z małym % + - .

A co do zapalania to masz na 99% żle ustawioną pompę , to znaczy trzeba ją dosunąć lub odsunąć od silnika( ja to już przerabiałem).

#56 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów

Napisany 14 sierpień 2011 - 09:14

FARMTRAC 670 DT Witam, zalałem zbiornik do pełna, skosiłem 5ha w 3 godziny, wróciłem do domu, do zbiornika weszło 36 litrów, co daje 12l/ godzine, obroty silnika 1900, bieg 4, zakres drugi. Pojechałem później z przewracarko, zeszło jedno godzinke spalił 6,5 litra przy obr 1400-1500. Dla przykładu zetor na tym samym kawałeczku w kosiarce nie spalał wiecej jak 16-20 litrów ropy w ciagu 3 godzin nawet gdy było mokro, a tu suchutko. Więcej nie będe pisał na forum, nie chcem psuć reklamy dla Farmtraca, oprócz tego silnika jest BARDZO DOBRZE. pozdrawiam

Edytowany przez marcinffff, 14 sierpień 2011 - 09:17.

#57 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 14 sierpień 2011 - 12:58

FARMTRAC 670 DT Ależ pisz .

Kurcze nie ma co siedziec cicho skoro co jest nie tak ;) a jesli firma farmtrrac tak sie przejmuje tym co piszą o jej produktach użytkownicy , to niech w końcu doprowadzi sprawę naprawy silnika w twoim FT do końca <_<
Jesli coś nie gra to przeciez nie będziesz mydlił oczu ludziom ze wszystko jest ok. po to są takie fora zeby sie dowiedziec wiedszy praktycznej o ciągniku a nie tylko teoretycznej .

#58 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 15 sierpień 2011 - 16:50

FARMTRAC 670 DT

Witam, zalałem zbiornik do pełna, skosiłem 5ha w 3 godziny, wróciłem do domu, do zbiornika weszło 36 litrów, co daje 12l/ godzine, obroty silnika 1900, bieg 4, zakres drugi. Pojechałem później z przewracarko, zeszło jedno godzinke spalił 6,5 litra przy obr 1400-1500. Dla przykładu zetor na tym samym kawałeczku w kosiarce nie spalał wiecej jak 16-20 litrów ropy w ciagu 3 godzin nawet gdy było mokro, a tu suchutko. Więcej nie będe pisał na forum, nie chcem psuć reklamy dla Farmtraca, oprócz tego silnika jest BARDZO DOBRZE. pozdrawiam

Ja na Twoim miejscu bym tak serwisowi wiercił w brzuchu aż by Ci ciągnik wymienili, tyle napraw zrobili i nadal jest nie tak. Na Twoim miejscu bym nauczył się nr serwisu na pamięć i męczył tak długo aż to naprawią. Kupiłeś nowy ciągnik żeby pracował długo i bezawaryjnie a jest zupełnie inaczej.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#59 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 15 sierpień 2011 - 20:07

FARMTRAC 670 DT

Witam, zalałem zbiornik do pełna, skosiłem 5ha w 3 godziny, wróciłem do domu, do zbiornika weszło 36 litrów, co daje 12l/ godzine, obroty silnika 1900, bieg 4, zakres drugi. Pojechałem później z przewracarko, zeszło jedno godzinke spalił 6,5 litra przy obr 1400-1500. Dla przykładu zetor na tym samym kawałeczku w kosiarce nie spalał wiecej jak 16-20 litrów ropy w ciagu 3 godzin nawet gdy było mokro, a tu suchutko. Więcej nie będe pisał na forum, nie chcem psuć reklamy dla Farmtraca, oprócz tego silnika jest BARDZO DOBRZE. pozdrawiam

To faktycznie nie mało ; mój przed naprawą pompy też trochę więcej palił , ale teraz w tym co mierzyłem to; prasa zwijająca mi wyszło 3.5 l/mtg,a w przewracaniu i grabieniu siana 2.5l/mtg to jest pomiar z przejazdami w samej robocie może być jakaś różnica .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 22:15

FARMTRAC 670 DT pawlus224
filmik z kosiarką w akcji wstawiłem na youtube, wpisz Farmtrac 670 , ale będe musiał ten filmik przerobić, bo można kark ukręcić :P

Edytowany przez marcinffff, 18 sierpień 2011 - 22:18.