Skocz do zawartości

Zdjęcie

FARMTRAC 670 DT

324 odpowiedzi na ten temat

#221 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 20:21

FARMTRAC 670 DT Co to za serwisant , poluzowały się śruby na płycie podnośnika i poci się. Pomału śruby się odkręcą( wada zły klej za słaby ,tam nie ma uszczelki ).Do serwisu kabina do góry , demontaż oczyszczenie i ponowne zamontowanie .Dopilnuj tego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FARMTRAC 670 DT Dzisiaj, 15:25
  •  

#222 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 18:48

FARMTRAC 670 DT Czy aby na pewno mówisz o tej płycie pod podnośnikiem? Czemu trzeba unosić kabinę?

#223 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 20:14

FARMTRAC 670 DT Chodzi Mi o podniesienie tylko tylnej części kabiny,podnośnik ma tłoczysko , śrub tylnych pokrywy nie odkręcisz,są pod kabinom brak miejsca.

#224 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 20:57

FARMTRAC 670 DT ale mi nie cieknie z pod pokrywy podnośnika tylko na samym dole TA PŁYTA POD PODNOśNIKIEM jest mokra - po co rozbierać podnośnik?

#225 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 06:20

FARMTRAC 670 DT Na tej płycie jest zaczep dolny przymocowany, Mi też jakieś kropelki oleju się pokazują ,a ja myślałem o podnośniku(płyta mocowania )

#226 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 13:28

FARMTRAC 670 DT Co może być powodem zapowietrzania się ukł. paliwowego?, dodam, że silnik ma - moim zdaniem...bo czujnik znowu nic nie pokazuje - zbyt wysoką temp. Paliwo wlewam przez lejek, wymiana samego filtra pewnie nie pomoże. Miał może ktoś podobny przypadek?

#227 Share stop

stop

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 17:37

FARMTRAC 670 DT Jakie objawy??? :?: może to tylko niebieski kabelek co idzie do pompy wtryskowej, sprawdź połączenia kostka wsuwki. itp., 2 sprawa to może zbyt szczelny korek od baku wiele osób o tym pisało.

Jeżeli pomogłem lub zgadzasz się z moją opinią kliknij w zieloną strzałkę ,a w galerii klikaj w lubię to. Motywuje mnie to działania i dalszej wymiany zdań.

#228 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 10:20

FARMTRAC 670 DT Dokładnie sprawdz korek wlewu bo na słoncu jak sobie stał tak się nagrzał że uszczelka tak zaślepiła te otworki odpowietrzajace że po chwili zgasł ,tam sa oworki malutkie wziołem wiertarkę wiertło już zapomniałem chyba 4 abo 5 i powiekszyłem i mam spokuj zobacz ty i tak zrób chyba że coś u ciebie innego

#229 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 15:42

FARMTRAC 670 DT niestety, ale prawdopodobnie pompa wtryskowa ...posprawdzałem wszystkie zawory, zmieniłem podkładki, filtr paliwa. Swoją drogą nie wiedziałem, że przewody paliwowe też się maluje farbą od środka :P,

#230 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 16:40

FARMTRAC 670 DT a kolego ile masz mtg narobione tym ciagnikiem tak dla mnie ok ciągniczek poza drobnymi wyciekami w pierwszym roku ,spalanie oszczedne ostatnio przed żniwami nalałem do pełna zrobiłem 16,42 mtg spaliłem 51 litrów srednie ok 3,1 na mtg zwózka zboża presowanie kostą z 4 godz, talerzowanie 5 ha, jedynie muszę kiedyś uporac się z dzwigniami podnośnika zapiekły się ciężko chodzą siłową dzwignie przywiązałem z przodu aby nie chodziła z pozycyjną ale ciężko działaja WD ropą psikałem w ten mechanizm zewnetrzny ale nie pomaga trzeba rozebrać innego wyjścia nie mam a u ciebie ten mechanizm działa dobrze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 19:51

FARMTRAC 670 DT mam niecałe 900 mth, u mnie ten mechanizm teraz działa dobrze, ale w zeszłym roku przesmarowałem to olejem - tak jak te pokrętła od szybkości opuszczania i reakcji - pod podłogą.
jutro wymontuję pompę wtryskową, elektryczną i jadę zawieźć do sprawdzenia. nie mam pojęcia co to może być: chyba tylko ta pompa, ale to trochę dziwne - bo ciągnik odpala bez kłopotu, na niskich obrotach też nie gaśnie, przedmuchałem sprężarką ten przewód od pompki elektrycznej, sprawdziłem korek i dalej nic.

#232 Share kris1973

kris1973

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 21:30

FARMTRAC 670 DT pośadam 670 DT. .od kilku dni zauwarzyłem spadek mocy na rozgrzanym śilniku. jaka morze być przyczyna.

#233 Share stop

stop

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 21:48

FARMTRAC 670 DT Może usterka turbosprężarki, intercooler-a, pompy wtryskowej ...może ten link pomoże http://www.agrofoto....t/page__st__100

Jeżeli pomogłem lub zgadzasz się z moją opinią kliknij w zieloną strzałkę ,a w galerii klikaj w lubię to. Motywuje mnie to działania i dalszej wymiany zdań.

#234 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 18 sierpień 2013 - 14:16

FARMTRAC 670 DT a na zimnym ma moc?? podejrzewam że kąt wtrysku się przestawił. Sprawdź śeubu mocujące pompę oraz odkręć dekiel rozrządu aby sprawdzić sruby mocujące pompe z trybem

#235 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 16 luty 2014 - 12:58

FARMTRAC 670 DT Miał może ktoś kłopot z obrotomierzem? sprawa wygląda tak, że zaniża mi obroty i w pewnym momencie wskazówka skacze do prawidłowych, ale jak odejmę gazu i później dodam dzieje się znów tak samo.
co może być powodem?

#236 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 16 luty 2014 - 19:29

FARMTRAC 670 DT O dawno nikogo nie było w 670 odpukać po pierwszym roku paru drobiazgach 2013 rok był bezawaryjny poza ciężko chodzącą dzwignią podnośnika ale chyba rozruszała się i obędzie się bez rozbierania ,co do obrotomierza coś z elektryką na pewno ale co najlepiej zadzwoń do swego serwisu przez telefon bez dojazdu coś doradzą

#237 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 16 luty 2014 - 20:27

FARMTRAC 670 DT u mnie też bez większych kłopotów, w te mrozy tylko przepalił się jeden bezpiecznik i pompka elektryczna nie pompowała paliwa, no i teraz ostatnio przewód od nadmiaru paliwa pękł... a tak to ok. :)
najgorzej mnie zawsze denerwuje, że on tak ''twardo'' chodzi po odpaleniu,
mam numer do serwisanta to zadzwonię i może coś mi poradzi

#238 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 17 luty 2014 - 16:52

FARMTRAC 670 DT Jak chodzi twardo po odpaleniu to zapłon jest ustawiony dobrze tak u mnie też jest latem to szybciej się nagrzeje i tak to nie denerwuje wyjedziesz podczepisz maszynę czy przyczepę ruszysz i wyłącza się już przyspeszacz zapłonu ale zimą trwa to długo po prostu nie gazuję mocno nim się nie wyłączy mało używam go zimą to aż tak to mnie nie przeszkadza

#239 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 17:18

FARMTRAC 670 DT Chłopaki a jak u was z paskami od napędu sprężarki 400 mtg poszły 3 czyli jeden co 130 mtg wprawdzie ma ciężko przez tą rolkę zagina się raz tak raz tak ale jak u was sprawdzałem koła pasowe żadnych nierówności nie ma teraz sprowadził mnie ząbkowany może wytrzyma dłużej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share hoodoowca

hoodoowca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 465 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 19:57

FARMTRAC 670 DT Witam przymierzam się do kupna farmtraca 670 -jako użytkownicy polecacie czy nie.