Skocz do zawartości

Zdjęcie

FARMTRAC 670 DT

320 odpowiedzi na ten temat

#201 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 11 październik 2012 - 15:52

FARMTRAC 670 DT Dokładnie o WD a do styków elektrycznych akurat nic nie miałem w domu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FARMTRAC 670 DT Dzisiaj, 06:08
  •  

#202 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 15 październik 2012 - 19:38

FARMTRAC 670 DT Witam. Zastanawiam się nad zakupem pługa obrotowego. Czy ktoś z Was ciąga 670 DT pług obrotowy 3-skibowy? Np. taki http://allegro.pl/pl...2707197184.html Ziemie mam dosyć równe 3,4 kl.

#203 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 16 październik 2012 - 16:25

FARMTRAC 670 DT Ja wprawdzie ciągam naszą unię 4 razy 30 cm czyli 120 cm a wiadomo wszystkim że pług uni idzie ciężko jadę na 1 H gleba średie lekkie teraz miałem miarę na polu średnio na 30-35 cm orka zimowa ,mam agregat bez hydropaku z moim poznaniakiem powiększyłem skrzynię zasypową do 100 kg ziarna więcej sypię spokojnie podnosi a ten pług obrotowy napewno lżejszy

#204 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 17 październik 2012 - 17:53

FARMTRAC 670 DT Widzę Marian2011, że nie oszczędzasz swojego'' Fendta''.Ja teraz mam akpila 3x35 i niejestem z niego zadowolony (nieróżni się dużo od poprzedniego pługa niewiadomej firmy) Orze nim na 2 H a czasem i 3 H (z górki i z wiatrem). Mimo, że mam tura to i tak potrafi na glinie się kopać. Tak, że o szerszym niema co myśleć. Udźwig podnośnika to niby 2400 kg, a taki pług obrotowy może ważyć 800- 900 kg. więc z podnoszeniem nie powinno być problemu. No ale wiadomo teoria teorią, a w praktyce może być różnie. Dlatego zależy mi na opiniach posiadaczy tego ciągnika, współpracującego z 3 obrotową.

#205 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 17 październik 2012 - 18:24

FARMTRAC 670 DT Orzesz hyba na reduktorze M a nie H jak piszesz bo to najszybsza , w pierwszym roku też orałem na 3 M a teraz próbowałem na 1 H obroty ok 1600 to bym miał coś koło 8kilometrów z groszami na godzinę szybkość dymku nie widać silniczek równo pracuje to po co pyrkać na 3 M takim wykanczam przecze

#206 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 17 październik 2012 - 19:10

FARMTRAC 670 DT Tak, orze na 2-3 M. Próbowałem raz na 4 M ale jakoś mi sę wydawało szybko (może zbytnio go oszczędzam). Obroty max. do 1800.
Czy u Ciebie wskaźnik od temp.silnika coś wogóle pokazuje, bo u mnie jest cały czas poniżej tej pierwszej białej kropki, tylko czasami lekko się bujnie.

#207 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 18 październik 2012 - 16:36

FARMTRAC 670 DT Tylko 4M jest szybsza od 1 H talerzuję na 4 M , nie rozumię ciebie co pszesz o wskazniku temperatury może masz inne zegary już bo ja mam zielone pole i czerwone i wskazówka w czasie pracy ustawia się na zielonym ok 1cm od pola czerwonego

#208 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 18 październik 2012 - 17:23

FARMTRAC 670 DT U mnie na tym zegarze są 2 małe białe kropki ( pierwsza na dole na zielonym, druga na czerwonym). Prawdopodobnie mam zepsuty zegar. Zdjąłem ten kabelek z czujnika, podłączyłem inny czujnik, podgrzałem zapalniczką a zegar ani drgnął (zapłon włączony).

#209 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 19 październik 2012 - 15:27

FARMTRAC 670 DT Faktycznie wyrywałem dzisiaj dwie wisienki i ma te dwie kropki białe na zielonym i na środku czerwonego pola może ktoś wie po co są jak pisałem w czasie pracy wskazówkę mam na zielonym ok 1 cm od czerwonego

#210 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 18:56

FARMTRAC 670 DT Witam zimowy zastuj w temacie a to rozruszam w pierwszym roku sprawdzałem dokładnie spalanie w transporcie i np siewie miałem spisane w zeszycie ile na ha ile na mtg w tym roku po namowach kolegów zaślepiłem rurkę od recylkulacji spalin co do mocy bez hamowni nic nie sprawdzisz na oko ,jednak średnio na mtg 1 litr spala więcej w takich samych warunkach pola obroty silnika jak u was dokładnie sprawdzaliście bo teraz zimno nie zbadam ale wiosną pokombinuje odblokuję rurkę i sprawdzę w siewie bo mam dokładne pomiary a sieję zawsze 4 bieg na M . Jeden litr niby nie dużo ale warto sprawdzić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 14 grudzień 2012 - 22:56

FARMTRAC 670 DT u mnie max na 1 godzine to 7-8 litrów na godzine (katowanie) przy mieszadle do gnojowicy, z tą recyrkulacja to nigdy do niej nie wrócę (NEVER) teraz to inny ciagnik jest, turbo gwiźdze, nie dymi, ciągnik rwie do przodu a że stwierdzasz że wiecej ci pali na godzinę, wątpie, z EGR zawsze wiecej spala. Gdybyś zobaczył po 5 latach kolektor dolotowy w zetorze od tych spalin co powracają jaki jest w środku upierdz...ony to w życiu byś nie odtykał tej rurki. Po co "truć" silnik to tak jak byś wdychał to co wydalasz-bezsens

#212 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 15 grudzień 2012 - 08:11

FARMTRAC 670 DT Witam może masz rację z tym zawaleniem ssącego kolektora ale spalam więcej chyba że jak mi po zapowietrzeniu kombinowali przy pompie i co byłem przy nich tam nie było pod pokrywą żadnych znaków i ustawiali na słuch i ustawili wtrysk opuzniony lekko bo to masz takie odczucie jakby przedtem jak zimny twardziej chodził te kilka minut nim termostat zadziałał i rozłączał coś tam bo właściwie co ten czerwony kabelek na zimnym przyspiesza wtrysk czy zwiększa dawkę bo kilka dni temu wypychałem śnieg ok 30-40 min i silnik bez obciążenia praktycznie zimny i cały czas był prąd w kabelku a z kabelkiem równiej chodził pozdrawiam

#213 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 15 grudzień 2012 - 16:23

FARMTRAC 670 DT na 1000% masz kąt wtrysku źle ustawiony, bo ustawiali tobie na zimnym a wtedy działa te "przyśpieszenie" wtrysku czerwony kabelek, powinno się ustawiać na gorącym ew. odłączać ten kabelek. Masz minimalnie opóźniony kąt wtrysku dlatego będzie wiecej spalał niestety dlatego też twoje spostrzeżenia o wiekszym spalaniu to potwierdzają.

#214 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 15 grudzień 2012 - 17:24

FARMTRAC 670 DT Dzieki takie miałem przeczucie że może mam za pózno ustawiony wtrysk bo bez kabelka silnik mi na zimnym gorzej głośniej chodził a ktoś kiedyś pisał że ma stale odłączony a jak ciepły to w miarę równo mi puka ,teraz zimno mało używam ale wiosną trzeba zajrzeć bo co pamiętam trochę roboty było odczepili wąż od chłodnicy wyleciał płyn do wiadra troche uciekło obok kilka śróbek aby zdjąć pokrywę napędu pompy i trzy śróby na 17 do regulacji wtrysku pierwsze odkręcili je nie zaznaczyli sobie i potem dopiero pomyśleli że tam nie ma znaków i na słuch

#215 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 11:51

FARMTRAC 670 DT Marian nie musisz do środka zaglądać spróbuj samą pompo przestawić może ci wystarczy , ja nie spuszczałem płynu odkręciłem korek od chłodnicy przewód zrobił się miękki i z małym problemem można dojść .

#216 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 16:33

FARMTRAC 670 DT Dzięki robert dzisiaj sprawdziłem odkręciłem jedną śróbę od pompy i i faktycznie jast w mym przypadku na środku rowka te 5 mm do silnika i od da radę przestawić pompę teraz zimno jak się ociepli spróbuję obrócić może być ciężko też bo przewody wtryskowe i do filtra metalowe napięte a powiedz aby przyspieszyć pompę dopchnąc do silnika czy odsunąć

#217 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 12:56

FARMTRAC 670 DT Pod obroty przyspieszasz , a z obrotami cofasz wtrysk ,to musisz ją odsunąć od silnika .
U mnie padł teraz ten sterownik od grzania świec ,wysiadkie zrobił procesor który sterował grzaniem , i przerobiłem na przycisk i jest ok .

#218 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 14:45

FARMTRAC 670 DT No od początku roku na razie poszedł akumulator praktycznie ładowanie nic nie pomagało nie trzymał nawet pół dnia wymieniłem no małe 430 zł

#219 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 21 luty 2013 - 14:22

FARMTRAC 670 DT ty u mnie też aku nowy siedzi od miesiaca 125AH, na szczęście był to 17miesiąc a gwarancja 18 miesięcy obejmuje. W agromie najbliższej uznali gwarancję (firma ZAP) i gwarancję 18 miesiecy dali :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 18:11

FARMTRAC 670 DT witam. mam mały kłopot. a mianowicie - po płycie pod podnośnikiem leci mi olej. mechanik zalepił silikonem nawet korek spustowy oleju z podnośnika, ale to nie to. nie leci ani z przystawki od przedniego napędu, ani z wyjścia WOM. Serwisant powiedział, że śruby trzymające tą płytę nie przechodzą do przestrzeni olejowej podnośnika - czy to prawda?
miał może ktoś podobny kłopot?