Skocz do zawartości

Zdjęcie

FARMTRAC 670 DT

320 odpowiedzi na ten temat

#181 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 06 wrzesień 2012 - 19:25

FARMTRAC 670 DT

Kiedy dzwoniłeś ? Ja tam problemu nie miałem, po przedzwonieniu na drugi dzień już byli.

Ostatnio byłem po lusterka i kierownik serwisu był na urlopie, więc może dlatego cisza

Dokładnie. Dzwoniłem wczoraj i szef serwisu jest na urlopie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FARMTRAC 670 DT Dzisiaj, 03:26
  •  

#182 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 09:22

FARMTRAC 670 DT Ursus to masz dobrze masz blisko do fabryki to szybka przyjadą i byłeś po lusterka to musi byc blisko też stukłem takich duzych nie ma w okolicznych składnicach kupiłem od zetora mniejsze a ktoś zamawiał u nich na tel albo maila jakieś drobne części i przysłali ,po za tym myslę byłoby dobrze aby firma zrobiła sklep internetowy z podstawowymi cześciami klikasz widzisz cenę zamawiasz . Co do serwisu do mnie z Sępólna mają ok 140 km przyjechali w sobotę w czwartek zgłaszałem a dyżury mają nawet w niedzielę do nagłych awari

#183 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 08:33

FARMTRAC 670 DT

Ech, co roku jak nawał prac, wszyscy mają urlopy, tylko nie rolnicy :)

A mnie doszły słuchy, że szef serwisu się żenił i dlatego ten urlop :-)

#184 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 18:08

FARMTRAC 670 DT Witam dość dawno był temat recylkulacji spalin i czerwonego kabelka że po zablokowaniu rurki i odłączeniu czerwonego kabelka silnik lepiej pracuje i mniej pali mnie dobrze pali ma moc poza tą niewiadomą przyczyną co się zapowietrzył i nie mogłem odpalic .Rurkę na kolektorze ssącym zaślepiłem podkładając blaszkę i silikon, ciężko stwierdzić co do spalania jednak kolektor nie zamulac będzie się sadzą ,dzisiaj tak wyjechałem aby sobie umyć go i sprzęt po siewie pomyślałem o kabelku i zostawiłem go podłączonego bo jak odłączyłem silnik zaczął twardo pracować robiłem to kilka razy i zawsze po odłączeniu pracował twardo i głośniej silnik był zimny bo chodził kilka min ,jak nie zapomnę zobaczę jak będzie nagrzany, czy ktoś użytkuje go z odłączonym bo kiedyś coś koledzy pisali

#185 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 20:45

FARMTRAC 670 DT Niby nowy ciągnik a ciągle jakieś problemy. Łożysko oporowe głośno pracuje [ pewnie będzie trzeba wymienić ]. Marian ja tego kabelka nigdy nie ruszałem, a cyrkulacje też zaślepiłem.

#186 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 19 wrzesień 2012 - 06:10

FARMTRAC 670 DT

Ursus to masz dobrze masz blisko do fabryki to szybka przyjadą i byłeś po lusterka to musi byc blisko też stukłem takich duzych nie ma w okolicznych składnicach kupiłem od zetora mniejsze a ktoś zamawiał u nich na tel albo maila jakieś drobne części i przysłali ,po za tym myslę byłoby dobrze aby firma zrobiła sklep internetowy z podstawowymi cześciami klikasz widzisz cenę zamawiasz . Co do serwisu do mnie z Sępólna mają ok 140 km przyjechali w sobotę w czwartek zgłaszałem a dyżury mają nawet w niedzielę do nagłych awari

Ja zawsze dzwonię i części prędko przychodzą, a ceny dużo niższe od dealera. Ostatnio zamówiłem siłownik wspomagający do podnośnika razem z przewodem, zabezpieczeniem,bolcem to zapłaciłem 500zł z wysyłką, a dealer chciał 1100zł za sam siłownik.

#187 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 19 wrzesień 2012 - 06:47

FARMTRAC 670 DT st220 a możesz podać nr tel pod jaki dzwonisz lepiej jak by mieli sklep internetowy widzisz wiesz ile kosztuje i czy to ta częsć o jaką tobie chodzi jak będę w Bednarach w niedzielę pogadam z nimi aby pomyśleli ,a przy okazji spytam się co masz takiego cieżkiego że siłownik dokupiłeś ja w tym roku powiększyłem skrzynię w siewniku i przed mam agregat bez hydropaku to dołożyłem na przodek cieżarki ale podnosi bez gazu pozdrawiam

#188 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 19 wrzesień 2012 - 06:52

FARMTRAC 670 DT Dzwonię na tel. +48 89 743-37-02, a mam agregat siewny z Agro-Maszu z wałem packera, problemów z podnoszeniem zbytnio nie ma, ale wolę mieć zapas niż w sam raz :) .

#189 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 23 wrzesień 2012 - 10:43

FARMTRAC 670 DT marian2011 no ja zdjąłem ten czerwony kabelek bo gdy mam podłączony to na zimnym głośno i twardo chodzi (odwrotnie nizu ciebie) recyrkulacje mam odłaczoną od roku tak jak pisałem kiedyś... no i ten pasek od sprężarki, nowy Optibelt germany i też widać pęknięcia na nim po 100mth :( za dużo tych zakrętów dla tego paska, do środka póżniej na zewnątrz, cuda na kiju, no i ten podnosnik z tyłu zaczyna cieknąć olej , dokładnie nie wiem ale chyba uszczelką miedzy mostem a pokrywą podnośnika... jeszcze rok gwarancji to jest czas na zgłoszenia do serwisu

#190 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 23 wrzesień 2012 - 16:38

FARMTRAC 670 DT marcin ten czerwony kabelek to co właściwie ma za zadanie przyspiesza zapłon czy zwiększa dawkę paliwa jak jest silnik zimny u ciebie z kabelkiem twardo chodzi u mnie jak pisałem chodził z minutę zdjąłem go to od razu twardo i głośniej potem jeszcze z dwa razy zdjąłem może po 2-4 min i od razu twardo nie miałem potem okazji zdjąć jak już nagrzany ale sprawdzę to może masz ustawioną pompę za wczesny wtrysk a ja za póżny bo jak serwis mi kręcił po zapowietrzeniu to ustawiał na słuch bo pod pokrywą nie było znaków tylko na oko i słuch ma taką samą moc jak przed ,jak kupowałem ten drugi pasek w składnicy to na zamówienie chciał mnie sprowadzić pasek ząbkowany bo wymieniać pasek co 100 parę mtg to coś nie tak .Dzisiaj w Bednarach obejrzałem Farmtraci w 670 raczej tak samo tylko inną turbinę miał i co też sobie zrobiłem ten wąż od przedmuchów na dole przy osłonie wału ma obejmę aby nie latał

Edytowany przez milanreal1, 24 wrzesień 2012 - 20:49.
orty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 17:10

FARMTRAC 670 DT

marian2011 no ja zdjąłem ten czerwony kabelek bo gdy mam podłączony to na zimnym głośno i twardo chodzi (odwrotnie nizu ciebie) recyrkulacje mam odłaczoną od roku tak jak pisałem kiedyś... no i ten pasek od sprężarki, nowy Optibelt germany i też widać pęknięcia na nim po 100mth :( za dużo tych zakrętów dla tego paska, do środka póżniej na zewnątrz, cuda na kiju, no i ten podnosnik z tyłu zaczyna cieknąć olej , dokładnie nie wiem ale chyba uszczelką miedzy mostem a pokrywą podnośnika... jeszcze rok gwarancji to jest czas na zgłoszenia do serwisu

Tam miedzy mostem a podnosnikiem nie ma uszczelki tylko to jest sklejone na cos w rodzaju hermetyku. Jak ci cieknie to trzeba bedzie zdjac podnosnik i zmontowac go na slilikon i bedzie po problemie.

#192 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 24 wrzesień 2012 - 19:14

FARMTRAC 670 DT Dużo z takim uszczelnieniem jest roboty ? Czy na coś trzeba uważać podnosząc podnośnik ?

#193 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 19:35

FARMTRAC 670 DT W moim tez się przypocił na tym złączeniu z pokrywą podnośnika. Jak macie ustawioną zbieżność kół, bo ja zauważyłem, że zewnętrzne strony opon są o wiele bardziej zużyte. Może mam ustawioną zbyt dużą rozbieżność. Dodam, że ciągnik pracuje z turem.

#194 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 21:39

FARMTRAC 670 DT

Dużo z takim uszczelnieniem jest roboty ? Czy na coś trzeba uważać podnosząc podnośnik ?

Jak ktos ma troche pojecia to mysle ze w 2 godzinki sie z tym upora. Podnosnik mozna zciagac bez obaw. Zadne srubki czy sprezynki sie nie wysypia :)

#195 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 07:18

FARMTRAC 670 DT Jeszcze mam gwarancję ale tak czytam tutaj i na 675 to temat paliwa dużo się przewija czyste dobre musi być tylko jedziesz na stację tankujesz i koniec nikt nie pojedzie z laboratorium aby przed zbadać je ,stary T-25 czy ferguson nowy ma koło siebie dwa filtry a nasz 670 ma jeden i 675 chyba też, dobrze by dać przed zasilającą pompką filtr wstępnego czyszczenia pompka daje spore ciśnienie ciężko palcem zablokować to powinna poradzić sobie co o tym sądzicie warto bo taki wkład czy filtr to koszt 2-4 litrów paliwa tylko i średnio raz w roku wymiana a koszt pompy wiadomo

#196 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 08:35

FARMTRAC 670 DT ^ Przecież sąchyba 2 filtry, 1 dokładnego oczyszczania przed pompą a drugi jest w odstojniku.

#197 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 11 październik 2012 - 10:17

FARMTRAC 670 DT Dzisiaj rano wyjazd po drzewo sprawdzanie świateł a tu brak migaczy spieszyłem się nic nie sprawdzałem bezpieczniki itd co za przyczyna po jakimś czasie jazdy włączyłem awaryjne i wszystko gra i miga miałem dwa skręty w lewo włączałem awaryjne aby z tyłu wiedzieli że coś, narazie zwalam drzewo wpadłem na obiad i klikam może ktoś wie gdzie szukać przyczyny czy awaryjne mają swój przerywacz a inny na migacze jeszcze mam kilka dni gwarancji jak nie dojdę muszę zadzwonić

#198 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 11 październik 2012 - 13:23

FARMTRAC 670 DT Sprawdź być może jakiś bezpiecznik dobrze nie łączy ;)

#199 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 11 październik 2012 - 13:55

FARMTRAC 670 DT A już doszłem migacze są na innym bezpieczniku jak awaryjne a przyczyna to tandetny włącznik od awaryjnych ruszałem nim i włączony kierunkowskaz coś zaczęło migać to wiedziałem że coś z włącznikiem od awaryjnych tak wynika że prąd przez niego idzie do kierunkowskazów jak awaryjne wyłączone a chcesz tylko migać lewo czy prawo psikałem RWD i ruszałem awaryjnym i dostał kontakt elektryczny i migacze działają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share Obszarnik

Obszarnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 11 październik 2012 - 13:58

FARMTRAC 670 DT "RWD" chodziło Ci o WD-40? To nie jest chyba dobry środek do styków, lepszy byłoby coś w rodzaju kontakt-spray