robert1226

FARMTRAC 670 DT

Polecane posty

robert1226    1564

Proszę użytkowników tego modelu o pisanie jak wam się sprawują , jakie macie spalanie w różnych pracach.

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Witam a może ktoś wie ile fabryka w Mrągowie produkuje ciągników rocznie jakich modeli najwięcej sprzedaje bo mój 670 DT ma nr podwozia 2589 czy tyle wyprodukowali wszystkich modeli a twój z maja jaki ma nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysa    0

panowie Użytkownicy powiedzcie coś więcej o tym modelu ,głównie chodzi mi o silnik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

No zamówiłem koniec lipca dostałem 15 pazdziernika i tylko dwa razy byłem przyczepką w transporcie i 5 ha poorałem i mam 19 mtg to na razie ,silnik Forda 66 km bez elektroniki mały zgrabny chyba najniższy z ciągników z silnikiem perkinsa kilkanaście tyś droższy byłby więc kupiłem takiego, pali na dotyk w mrozach co próbowałem i co dalej wiosną w pole ,kolega wyżej ma od maja ponad 300mtg to już coś więcej może powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1564

Jak kolega napisał mam 670-tke od maja zrobiłem 340mtg ,i jestem z niego zadowolony ,jest zrywny i oszczędny jego praca to tylko jedno równiutkie mruczenie śmiało powiem że ładniej pracuje niż perkins w 80 WD.

Przy -20c mrozie odpala bez najmniejszego problemu . Może niektórzy uważają że perkins w 675 jest lepszy ,ale moim zdaniem za 7,5 KM zapłacić prawie 20 tyś więcej to przesada .

Robiłem nim już wszystko sprawuje się dobrze w prasie zwijającej jak i w transporcie,mierzyłem spalanie w orce po kukurydzy wyszło mi ok 10L/ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Robert a jaki masz pług do niego ,ja mam po 60 jeszcze trójkę Uni i myślę dokupić 4 skibę albo coś innego nie spieszy mnie się tak mocno bo mam wszystko poorane i pług po żniwach będzie potrzebny i jeszcze zapytam się o olej w książce pisało że mam w skrzyni taki olej w silniku taki olej a teraz dopiero zobaczyłem doklejoną kartkę z boku kierownicy że silnik i układ napędowy zalany jest jednym olejem TEXACO Olej Uniwersal Tractor Oil 15w30 czy też tak masz ,chce sobie kupić 20 l aby wymienić w przyczepie i T-25 aby wiosną już mieć do wywrotki Farmtraca ,znalazłem w internecie 270 zł za 20 l bo chyba kupić tak w CPN i agromie nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1564

d*pa

Jak masz coś mądrego do powiedzenia to podziel się znamy na AF.

Chyba że to jedyne słowo którego znasz znaczenie i umiesz napisać.

 

Marian; też mam pług po 60-tce 3x30 i myślałem o kupnie jakiegoś 3x35 taki by mi wystarczył bo mam kawałki naprawdę gliniaste .Jeśli chodzi o olej to mam tak samo napisane, no i myślę że dobrze pomyślałeś.U nas u innego sprzedawcy co sprzedaje maszyny i ciągniki NEW HOLLAND to sobie za texaco życzy 25 zł/L.

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198
Napisano (edytowany)

Witam a może ktoś wie ile fabryka w Mrągowie produkuje ciągników rocznie jakich modeli najwięcej sprzedaje bo mój 670 DT ma nr podwozia 2589 czy tyle wyprodukowali wszystkich modeli a twój z maja jaki ma nr

Byłem w zeszłym roku w fabryce Farmtrac w Mragowie. Kierownik (nie pamietam czego on jest) powiedział że dziennie składają 3 sztuki(łącznie). Rocznie to nie wiem, bo wiadomo święta itp.

 

W tym roku złożyłem wniosek na modernizację i wybrałem Farmtrac-a 670 2wd. LEcz mnie zaskoczyło u dealera że nie mają cennika(rok 2010) na model bez przodka, był tylko 670 4wd (91tys). :( Dealer zadzwonił do Mrągowa, powiedzieli ze będą dostepne na początku 2011. Czy wie ktoś czy są już one w sprzedaży FT 670 2wd? wniosek złożony, mam nadzieję że dealer mnie nie wpuścił w maliny....

Edytowano przez marcinffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawell87    0

Witam zastanawiam się nad kupnem FT 670dt 4wd jako ciągnik główny do gospodarstwa 20ha przy hodowli koni. Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tego modelu a mianowicie usterek jakie występują jak wygląda sytuacja z serwisem i jak spisuje się w pracach polowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Mam takiego od jesieni już było po robocie i do wiosny miałem 25 mtg to nie mam co mówić o usterkach ,ciekło ze zbiorniczka wspomagania dokręciłem rurkę i ok,teraz agregatem robiłem 5,5 ha na dwóch polach wyszło mi że spaliłem 23 litry ok 5,3 na mtg,te same pole siałem mały agregat podczepiony siewnik poznaniak 2,7m spalił mi 21 litrów zrobiłem 5,7 motogodziny przy tej robocie puste podjazdy sypanie zboża itd co daje 3,7 litra na mtg, sam byłem ciekaw rano do pełna tankowanie po robocie tankowanie z miarą i akurat dzisiaj obliczałem i tak mi wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198

troche odświeżę temat. Dziś byłem u dilera i zamówiłem ten ciągnik na PROW. Zdecydowałem sie jednak na wersje 4x4. z przodkiem katalogowo kosztował 103 tys brutto. DOdatkowo wziołem:obciążniki przód 260kg, obciążniki tył 2x103kg, radio, kogut, podgrzewacz cieczy chłodzącej w bloku(cena grzałki 1200 zł :blink: ), ostatecznie z tym wyposazeniem wytargowałem na równe 100tys zł :D za dwa tygodnie będzie na podwórku

Edytowano przez marcinffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

za dwa tygodnie będzie na podwórku

to szybko, ja na 675DT czekam już ponad miesiąc i jeszcze ok tygodnia na pewno poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmtrac80    0

Spoko Spoko zobaczycie że warto zaczekać ja też na swojego 6 tyg czekałem i kiełbasa nie przyśpieszyła :D . A gdzie zamawialiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198

Ja zamawiałem w POM Augustów, a szybko to dlatego że stoi już na placu w Mrągowie taki model wyprodukowany w maju :D był jeszcze warunek żeby zdążyć terminem na PROW, mają do niego zamontowac tylko obciażniki takie jakie chciałem, a reszta juz była zamontowana :rolleyes: martwi mnie troche ten silnik <_< 4 cylindry i turbo, 66KM, diler powiedział "wynalazek" ale że powinno być ok

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

co pamiętam koniec lipca zamawiałem cena była 97,800 zł,wziołem obciążniki przód 860 zł ,tylny tuz z hakami 800zł belka 140 zł ,dali upust i z dowozem do domu zostało na 97000 zł w międzyczasie zadzwoniłem o kolor czerwony i dopłaciłem 600zł odebrałem 15 pazdziernika ,w między czasie była promocja do farmtraców i dostałem myjkę konkretną sprawdzałem w inter kosztuje 2,5 do 2,8 tyś zł ,też polecali 675 DT tylko że 7 km wiecej ale 12 tyś drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198

Nom faktycznie w tamtym roku byłą ta promocja że KArchera dawali gratis ;) fajna sprawa z ta promocją. SŁuchaj masz już tego farmtraca kilka miesięcy, napisz czy miałeś jakieś problemy z tym ciągnikiem pod względem usterek??? Dziś zapytałem się znajomego (posiada on Farmtraca 80 4WD) na temat silników Forda w tych ciagnikach to powiedział ze z Perkinsem był by lepszy :blink: JA jemu na to ale dlaczego ford jest gorszy?? a on: bo tak mi się wydaje :P zaśmiałem się tylko he. Dlatego pytam sie ciebie bo ty posiadasz ten ciągnik i lepiej wiesz :)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Tak nic się nie dzieje naprawdę zimą zapalał na tyk w porównaniu do naszego ursusa 3p to inny świat a ty będziesz miał grzałkę silnik pracuje równiutko spalanie kiedyś pisałem już ,wszystkie śruby dobrze dokręcone nic nie dało się mocniej jest cięższy od 675 tak spokojnie zaczepiłem do agregatu mój siewnik poznaniak 2,7 m i przodek nie potrzeba dociążać ,takie duperelki wyskoczyły co sam zrobiłem ale mały minus ,siedzenie twarde urwał się amortyzator i zablokował ,nie było gazu ręcznego osłonke zdjąłem dwie śrubki dociągnołem ,plastik delikatny na siedzeniu dla pasażera pękł skleiłem i mały przeciek ze zbiorniczka układu kierowniczego odkręciłem dokręciłem i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1564

Ja mam zrobione prawie 500mtg co do silnika to niemam żadnych uwag ładnie pracuje i co najważniejsze jest oszczędny .

Miałem jedną poważną awarię pompy wtryskowej ,pękł wałek w środku pompy naprawili ale teraz chcą zapłaty za naprawe .

A więc uważajcie na gwarancje bo jest chyba tylko naklejka na szybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198

No dzięki panowie :) naprawde juz przestałem sie martwic :D wiadomo zawsze coś nieoczekiwanego może sie zdarzyć z ciagnikiem niezależnie od marki i ceny za jaką się zapłąci za dany sprzęt. Ale uważam że farmtrac 670 sprawdzi sie super jako ciągnik pomocniczy w moim gospodarstwie 50ha zastępujący wysłużonego c-360 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Byłem w zeszłym roku w fabryce Farmtrac w Mragowie. Kierownik (nie pamietam czego on jest) powiedział że dziennie składają 3 sztuki(łącznie). Rocznie to nie wiem, bo wiadomo święta itp.

 

W tym roku złożyłem wniosek na modernizację i wybrałem Farmtrac-a 670 2wd. LEcz mnie zaskoczyło u dealera że nie mają cennika(rok 2010) na model bez przodka, był tylko 670 4wd (91tys). :( Dealer zadzwonił do Mrągowa, powiedzieli ze będą dostepne na początku 2011. Czy wie ktoś czy są już one w sprzedaży FT 670 2wd? wniosek złożony, mam nadzieję że dealer mnie nie wpuścił w maliny....

 

 

A jak już zamówiłes jednak wersję 4wd to dowiedziałes sie jaka jest róznica w cenie ?

 

Hm... to ciekawe co o nim piszecie :) czekam na nowe relacje B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj