Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak uwieść Farmera

166 odpowiedzi na ten temat

#141 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 00:33

Jak uwieść Farmera Zdecydowanie nie schodzą na drugi plan. Spotykasz dwie dziewczyny. Obie inteligentne, z poczuciem humoru, mają twój ulubiony typ charakteru. Chcą z tobą zamieszkać na wsi. Ale jedna jest ładna, szczupła blondynka/brunetka/szatynka/ruda, i prawie idealnych wymiarach a druga ma kilkanaście kilogramów nadwagi, twarz też nie wyjściowa ale takim brzydkim, aż odpychającym pasztetem nie jest. Ale ta ładniejsza chce pracować w swoim wyuczonym zawodzie a brzydsza z miła chęcią się poświęci i razem z tobą będzie prowadziła gospodarstwo.
Którą wybierasz?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak uwieść Farmera Dzisiaj, 23:18
  •  

#142 Share endrius

endrius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 01:05

Jak uwieść Farmera Ale życie na wsi co raz bardziej się zmienia to nie są już te czasy że kobieta jak wychodziła za mąż rzucała wszystko i zapierdzielała w polu, a chłop z kolegami chlał pod sklepem i jeszcze musiała go przyprowadzać do domu. Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko temu żeby moja dziewczyna czy żona pracowała w swoim wyuczonym zawodzie , bo nie po to się uczyła, studiowała żeby na wsi widłami zasuwać wiadomo każdy ma tam swoje marzenia które chce spełnić, a nie po paru latach będą wyrzuty sumienia .

#143 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 23 styczeń 2011 - 12:48

Jak uwieść Farmera

Zdecydowanie nie schodzą na drugi plan. Spotykasz dwie dziewczyny. Obie inteligentne, z poczuciem humoru, mają twój ulubiony typ charakteru. Chcą z tobą zamieszkać na wsi. Ale jedna jest ładna, szczupła blondynka/brunetka/szatynka/ruda, i prawie idealnych wymiarach a druga ma kilkanaście kilogramów nadwagi, twarz też nie wyjściowa ale takim brzydkim, aż odpychającym pasztetem nie jest. Ale ta ładniejsza chce pracować w swoim wyuczonym zawodzie a brzydsza z miła chęcią się poświęci i razem z tobą będzie prowadziła gospodarstwo.
Którą wybierasz?

no ja wybrałbym tę która chce być ze mną ale też i która jest zaradna w życiu czyli taką która umie znaleźć sobie pracę, prawo jazdy ma od dawna, a to jak wygląda? Nad tym się jeszcze nie mam ochoty zastanawiać bo nie spotkałem dziewczyny niepalącej fajek która chciałaby zamieszkać na wsi (nie mówię że z rolnikiem ale zamieszkać na wsi).
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#144 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 21:03

Jak uwieść Farmera

Zdecydowanie nie schodzą na drugi plan. Spotykasz dwie dziewczyny. Obie inteligentne, z poczuciem humoru, mają twój ulubiony typ charakteru. Chcą z tobą zamieszkać na wsi. Ale jedna jest ładna, szczupła blondynka/brunetka/szatynka/ruda, i prawie idealnych wymiarach a druga ma kilkanaście kilogramów nadwagi, twarz też nie wyjściowa ale takim brzydkim, aż odpychającym pasztetem nie jest. Ale ta ładniejsza chce pracować w swoim wyuczonym zawodzie a brzydsza z miła chęcią się poświęci i razem z tobą będzie prowadziła gospodarstwo.
Którą wybierasz?

Skoro jedna jak i druga chcą zamieszkać to mogą obie hehe :lol: ... Ale nie możan mieć wysztkiego. :P
Jak by nie patrzec to jest takie gdybanie. Ta piekna pomagala by finansowo a ta brzydka to wiadomo. Rzeczywistosc jest taka ze wiekszosc panów wybrało by 1 pania. A reszta 2 pania. I coż.. któraś cecha napewno z pań zadecydowała by facecie. Dlatego miłość jest ślepaa

#145 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 21:13

Jak uwieść Farmera ładną łatwo zdobyć ale trudno zatrzymać

#146 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 21:46

Jak uwieść Farmera Dlaczego trudno? To już zależy od nas czy będzie jej dobrze z nami.

#147 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 22:20

Jak uwieść Farmera "nawet książę z bajki wyłysieje i urośnie mu brzuch" B) :P jakoś tak mi tu spasowało :rolleyes:

#148 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 24 styczeń 2011 - 13:27

Jak uwieść Farmera :lol: :lol: Dobre :D

#149 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 14:30

Jak uwieść Farmera Jak się czyta niektóre tematy to farmera najskuteczniej uwieść JD Premium lub Comfort lub Fendt w full wypasie :lol:

#150 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 15:13

Jak uwieść Farmera a czy farmera trzeba jakoś specjalnie uwodzić? co by mnie obchodziła gospodarka gdybym miał ideał kobiety przy sobie? tą cała gospodarke mógłbym rzucic jednego dnia na drugi dzien sprzedac a na trzeci wyjechac na wczasy ;)
bo żeby z tego jakiś zysk był to moze inaczej a tak robisz non stop i masz całe gów** (dosłownie)

wiem ze dla wielu to piękne Polskie nieopłacalne rolnictwo to wszystko ;) bez obrazy.
znam ludzi którzy nawet z domu nie wychodzą, nawet na piwo tylko pilnują gospodarki, a teraz jest czas na zabawe młodość jest jedna w życiu a w polu jeszcze zdąże sie narobic.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 15:16

Jak uwieść Farmera

(dosłownie)

wiem ze dla wielu to piękne Polskie nieopłacalne rolnictwo to wszystko ;) bez obrazy.

Przeglądając niektóre tematy i komentarze do obrazków taka myśl sama się nasuwa ;)

#152 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 15:16

Jak uwieść Farmera wiem ze dla wielu to piękne Polskie nieopłacalne rolnictwo to wszystko ;) bez obrazy.

Mów za siebie. Ja nie narzekam.
Mamy nieopłacalność a sprzedaż nowych maszyn jest cały czas wysoka. Cud.

Edytowany przez StasiekS, 24 styczeń 2011 - 15:18.

#153 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 15:20

Jak uwieść Farmera ok mowie za 80% rolników zadowolony?
niektórzy to lubia sie oszukiwac sami wciskaja sobie jak to dobrze ;)

#154 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 15:22

Jak uwieść Farmera

Mamy nieopłacalność a sprzedaż nowych maszyn jest cały czas wysoka. Cud.

Jakby było nieopłacalne to rolnicy nie kupowaliby nowych maszyn ;) Jakiś grosz ciułają to zawsze plus ;)

#155 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 15:43

Jak uwieść Farmera no moze przesadzam ;) ale odnosze sie do teraźniejszej ceny żywca.
Ogolnie to wiekszosc przyszłych rolnikow wybiera dziewczyne ze względu na "majątek" ale to jest dla mnie śmieszne... komiczne.

tak jak pisałem, mlodosc jest jedna a znam ludzi ktorzy z domu nie wychodza tylko sa zakochani w swoim gospodarstwie.

#156 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 16:25

Jak uwieść Farmera Jeśli wam się nie opłaca nie podoba sie robić to po kiego ch*ja robicie?? Ja zgadzam się z StasiekS ja tam tez nie narzekam raz jest lepiej raz gorzej a na tym polega życie. A gdy ktoś jest rolnikiem z tak zwanego powołania to czy sie czasami nie opłaca to idzie do roboty gdzieś i dokłada i gdy jest dobrze to sie cieszy. Moim zdaniem dobrze że teraz są takie czasy i niech padną Ci pseudo rolnicy i w końcu będą mieć powód by nie robić a niech daja ziemię tym rolnikom co na niej naprawdę zależy chcą się rozwijać za wszelką cenę!!!

Edytowany przez petes, 24 styczeń 2011 - 16:27.

#157 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 16:39

Jak uwieść Farmera sam jestem wlasnie taki jak opisujesz petes ale chyba ponarzekac mozna? to ze ktos pracuje na gospodarstwie z powolania nie znaczy ze nie moze zlego slowa powiedziec prawda? no chyba ze sie myle.. tak jak pisalem na robote w polu jeszcze mam czas, narazie sa inne ciekawsze zajecia :D

#158 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 16:43

Jak uwieść Farmera Chce przekonać wszytkich nie przekonanych ;) Ale teraz chcesz narzekać ?? Ja tylko czekam aż bd wiosna i rusze. Ja narzekam tylko w żniwa jak sam nie mam jeszcze skoszone do drzwi pukaja ludzie co chwile telefon co 5 min kiedy bedziesz a ile a gdzie kiedy prasujemy itp. Ale tak to kocham i cały czas sie staram żeby to powiekszać podnieść a ch*j mnie bierze gdy widze ludzi co na polu mają sam oset miotłe a plonu z ha 250kg chyba i narzekają jak to źle jak to nie rośnie a ja na polu obok mam 6t. Ale dać nie dają tylko blokują ziemie tym co mają powołanie. A możesz poznać kolejnego człowieka co nie robi nic wiecej latem niż gospodarka bo robie 20godzin na dobe czasem :P

#159 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 07 luty 2011 - 18:24

Jak uwieść Farmera "jak uwiesc farmera" hmm a chlopak z miasta to nie nadawałby sie na farmera dla farmerki hmm? przeciez nie wszyscy jestesmy tacy sami, ja bym chetnie taka farmerke dorwal ;)ale jakos nie udaje mi sie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 marzec 2011 - 23:34

Jak uwieść Farmera Czytam dokładnie wszystko co tu i na innych fotach piszecie i pytanie takie samo jak napisał kolega powyżej.... odnośnie chłopaka do uwiedzenia przez farmerkę....jeżeli chłopak chce mieszkać na wsi i żyć tą ciężką pracą....jakieś podpowiedzi koledzy????