Joasia19

Jak uwieść Farmera

Polecane posty

Adik_ziel    3
poderwała rolnika tego co chciała???

 

super by było przeżyć randkę na ciągniku...:marzyciel:

 

mi sie udało ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

w jakim ? hmmm wydaje mi sie ze nawet nie z najnowszych ale w dobrym stanie ;) bo w jakims rozlatujacym sie bez szyb itp. to wstyd dziewczyne wozic ;) a ponawiam pytanie koegów w jakim ciagniku ta randka ? :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

W zetorze 7211 xD komfortowa kabina


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

jak go zauwarzysz na dyskotece to zagadaj do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180
Mój znajomy poznał dziewczynę(od niedawna zonę) Gdy pojechał kombajnem na usługi do jej ojca

 

JOŁ ... ;) .

 

To dokładnie taj jak u mnie ;) . Biegła przez pole w chustce na włosach, ślicznie wyglądała (tak jak i dziś).

Jakby to było wczoraj...


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

nic tylko trzeba zacząć fuszki trzepać ;);)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale wy macie problemy....

Ja nie zwracam uwagi i nie przejmuje się jak poderwać dziewczynę. Wydaje mi się że to raczej samo przyjdzie i nie potrzebuje zabiegać o czyjeś względy. Poza tym nie mam czasu na uganianie się za dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Ale wy macie problemy....

Ja nie zwracam uwagi i nie przejmuje się jak poderwać dziewczynę. Wydaje mi się że to raczej samo przyjdzie i nie potrzebuje zabiegać o czyjeś względy. Poza tym nie mam czasu na uganianie się za dziewczynami.

to wolisz cale zycie spedzic w samotności jak patyk...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Przecietyny rolnik leci na HEKTARYYYY ;);)

ale nie tylko to sie w zyciu liczy ....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
to wolisz cale zycie spedzic w samotnosci jak patyk...

 

Jak kto ma na głowie gospodarkę oraz studia i nikogo do pomocy to myśli się żeby zdążyć ze wszystkim i żeby był jakiś efekt a nie latać po dyskotekach i uganiać się za dziewczynami. Poza tym jak przyjdzie czas to sama się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
ale nie tylko to sie w zyciu liczy ....

Bartus16 masz racje ;) .Hektary i gospodara to nie wszystko!!. Zycie jest za krótkie zeby tylko zapie*dalać .Co ci z tych hektarów jesli nie masz dla kogo robić (nie masz drugiej połówki :) ) w domu.Znam pewnego starego kawalera... troche mu odbija ;):) za dłuugo by opowiadać o jego głupich wyczynach :):) .A to wszystko z braku kobiety :) . Panowie poco zapierniczać i sobie żyly wypruwac jesli nie masz dla kogo to robić.

JA nawe zmęczony po robocie jade na jakąś zabawe .Trzeba sie bawić do puki sie jest młodym!! :):)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale samemu to nawet czasami sie zyc odechciewa ale jak masz kogoś kto cie pocieszy odrazu jest lepjej i trzeba od malego szukac kandydatke na zone bo potem czlowiek im starszy tym ze znalezieniem jest gorzej niestety....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na zabawę trzeba mieć czas a jak całe dnie i noce w polu siedzisz i na dodatek jeszcze ci gość(profesor) truje 8-10 godzin albo dłużej to uwierz mi że nie chce ci się iść sie bawić tylko się wyspać a i nie zawsze bo rano znów trzeba wcześnie wstać do opszentu i innych prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

życie jest jak pudełko czekoladek ....nigdy nie wiesz na co trafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
Jak kto ma na głowie gospodarkę oraz studia i nikogo do pomocy to myśli się żeby zdążyć ze wszystkim i żeby był jakiś efekt a nie latać po dyskotekach i uganiać się za dziewczynami. Poza tym jak przyjdzie czas to sama się znajdzie.

Dobrze gadasz chłopie ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kto ma na głowie gospodarkę oraz studia i nikogo do pomocy to myśli się żeby zdążyć ze wszystkim i żeby był jakiś efekt a nie latać po dyskotekach i uganiać się za dziewczynami. Poza tym jak przyjdzie czas to sama się znajdzie.

 

No właśnie problem w tym ,że sama może się nie znaleźć, a w dwójkę zawsze raźniej. Czasem dobrze jest oderwać się od tego wszystkiego,przytulić się i pomyśleć o przyjemnościach, bo inaczej facet wariuje, jak ciągle tylko ciągniki, pole, zwierzęta i kupa problemów na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0
No właśnie problem w tym ,że sama może się nie znaleźć, a w dwójkę zawsze raźniej. Czasem dobrze jest oderwać się od tego wszystkiego,przytulić się i pomyśleć o przyjemnościach, bo inaczej facet wariuje, jak ciągle tylko ciągniki, pole, zwierzęta i kupa problemów na głowie.

 

 

 

oooooooooo z tym to sie zgodze moja lubi jeździć traktorem ale tylko NH ale po robocie zawsze w domu jest jakaś niespodzianka ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3PGT    0

ja też sie mieogłądma za dziewczynami moja miłość stoi w garażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Hehe do niedawna tez dlamnie liczyly sie tylko traktory, pole itd. ale zrozumialem ze nie to jest w zyciu najwazniejsze:)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj