Joasia19

Jak uwieść Farmera

Polecane posty

koniareczka    0

no dokładnie nie tylko to się liczy w życiu...czasami na drugi plan musi zejść coś żeby być szczęśliwym z kimś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Miłość - ciężka chwilowa niepoczytalność (według psychologów) mi też się wydaje że jest coś na rzeczy hehhe mnie nadal kręcą traktory :lol:

heh ale temat :lol:

(a moja rodzina to już wychodzi z siebie chłopisko 23 lata i wogule dziewczynami się nie interesuje - do warjatkowa z nim!!! omg) ah ta rodzina

Edytowano przez Andrzej24871

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

I zeberka podała wam dziewczyny najlepszy środek żeby zainteresować faceta. Tylko żeby te melony nie były za duże bo to nie wygląda zbyt ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Oj koledzy, każdy tylko wymaga, ale żeby tak coś od siebie... ;)

Użyję tu bardziej wyrazistej metafory: czasami mam wrażenie, że niektórzy chcieliby c360 zaorać 100ha. Trzeba mierzyć siły na zamiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Poważnie? :D a ja czytając pomijam niektóre posty...nie chciałbym mieć w nocy koszmarów :D

 

@ZUCH1234 z Tobą się zgadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Rzecz w tym, że stalowe... Jak to ktoś kiedyś powiedział: "uroda przemija, a przez większą część życia trzeba mieć o czym pogadać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

chłopaki ja się zawsze śmieje ze mój ulubiony traktor to kochanka

i dziewczyna nie jest zazdrosna i związek udany :)

 

a niektóre dziewczyny też lubią rolnictwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

rolnika to chyba jak każdego faceta najprościej uwieść na duuuże melony i krótką spódniczkę B) :P :lol:

 

 

na zwrócenie uwagi faktycznie sposób dobry, ale tylko na krótką metę

 

po pierwszym spotkaniu takie rzeczy zdecydowanie schodzą na 2 czy 3 plan, zwłaszcza jak sie ma poważniejsze zamiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Zdecydowanie nie schodzą na drugi plan. Spotykasz dwie dziewczyny. Obie inteligentne, z poczuciem humoru, mają twój ulubiony typ charakteru. Chcą z tobą zamieszkać na wsi. Ale jedna jest ładna, szczupła blondynka/brunetka/szatynka/ruda, i prawie idealnych wymiarach a druga ma kilkanaście kilogramów nadwagi, twarz też nie wyjściowa ale takim brzydkim, aż odpychającym pasztetem nie jest. Ale ta ładniejsza chce pracować w swoim wyuczonym zawodzie a brzydsza z miła chęcią się poświęci i razem z tobą będzie prowadziła gospodarstwo.

Którą wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

Ale życie na wsi co raz bardziej się zmienia to nie są już te czasy że kobieta jak wychodziła za mąż rzucała wszystko i zapierdzielała w polu, a chłop z kolegami chlał pod sklepem i jeszcze musiała go przyprowadzać do domu. Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko temu żeby moja dziewczyna czy żona pracowała w swoim wyuczonym zawodzie , bo nie po to się uczyła, studiowała żeby na wsi widłami zasuwać wiadomo każdy ma tam swoje marzenia które chce spełnić, a nie po paru latach będą wyrzuty sumienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Zdecydowanie nie schodzą na drugi plan. Spotykasz dwie dziewczyny. Obie inteligentne, z poczuciem humoru, mają twój ulubiony typ charakteru. Chcą z tobą zamieszkać na wsi. Ale jedna jest ładna, szczupła blondynka/brunetka/szatynka/ruda, i prawie idealnych wymiarach a druga ma kilkanaście kilogramów nadwagi, twarz też nie wyjściowa ale takim brzydkim, aż odpychającym pasztetem nie jest. Ale ta ładniejsza chce pracować w swoim wyuczonym zawodzie a brzydsza z miła chęcią się poświęci i razem z tobą będzie prowadziła gospodarstwo.

Którą wybierasz?

no ja wybrałbym tę która chce być ze mną ale też i która jest zaradna w życiu czyli taką która umie znaleźć sobie pracę, prawo jazdy ma od dawna, a to jak wygląda? Nad tym się jeszcze nie mam ochoty zastanawiać bo nie spotkałem dziewczyny niepalącej fajek która chciałaby zamieszkać na wsi (nie mówię że z rolnikiem ale zamieszkać na wsi).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Zdecydowanie nie schodzą na drugi plan. Spotykasz dwie dziewczyny. Obie inteligentne, z poczuciem humoru, mają twój ulubiony typ charakteru. Chcą z tobą zamieszkać na wsi. Ale jedna jest ładna, szczupła blondynka/brunetka/szatynka/ruda, i prawie idealnych wymiarach a druga ma kilkanaście kilogramów nadwagi, twarz też nie wyjściowa ale takim brzydkim, aż odpychającym pasztetem nie jest. Ale ta ładniejsza chce pracować w swoim wyuczonym zawodzie a brzydsza z miła chęcią się poświęci i razem z tobą będzie prowadziła gospodarstwo.

Którą wybierasz?

 

Skoro jedna jak i druga chcą zamieszkać to mogą obie hehe :lol: ... Ale nie możan mieć wysztkiego. :P

Jak by nie patrzec to jest takie gdybanie. Ta piekna pomagala by finansowo a ta brzydka to wiadomo. Rzeczywistosc jest taka ze wiekszosc panów wybrało by 1 pania. A reszta 2 pania. I coż.. któraś cecha napewno z pań zadecydowała by facecie. Dlatego miłość jest ślepaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Jak się czyta niektóre tematy to farmera najskuteczniej uwieść JD Premium lub Comfort lub Fendt w full wypasie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

a czy farmera trzeba jakoś specjalnie uwodzić? co by mnie obchodziła gospodarka gdybym miał ideał kobiety przy sobie? tą cała gospodarke mógłbym rzucic jednego dnia na drugi dzien sprzedac a na trzeci wyjechac na wczasy ;)

bo żeby z tego jakiś zysk był to moze inaczej a tak robisz non stop i masz całe gów** (dosłownie)

 

wiem ze dla wielu to piękne Polskie nieopłacalne rolnictwo to wszystko ;) bez obrazy.

znam ludzi którzy nawet z domu nie wychodzą, nawet na piwo tylko pilnują gospodarki, a teraz jest czas na zabawe młodość jest jedna w życiu a w polu jeszcze zdąże sie narobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj