Joasia19

Jak uwieść Farmera

Polecane posty

daniomax    1
żenada -jak większość tekstów w discopolo

...no masz racje Wojtas>teksty głupie....:P...ale czy wszystko musi być zaraz mądre i rozsądne...? :P:) ....p. s. osobiście wole rocka :) ....no ale od czasu do czasu sie usłyszy coś innego....coś głupiego..czasem mądrego>czasem zabawnego>grunt to mieć "szerokie horyzonty" nieeee :D :D >a nie tylko jedno >jak ten mół...za przeproszeniem(nie mam tu nikogo konkretnego na myśli) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
przecież DP to najlepsza muza na świecie ^_^

 

O gustach sie nie dyskutuje, dla mnie najlepsze jest techno :P. DP niektóre kawałki lubie ale reszta ma takie zje.. niefajne teksty ze glowa boli..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

majteczki...w kropeczki sialalalala :P :P i co rozwaliło :PP?hhehehe

no racja niestety po kanikułach :P heh ale jakoś to bedzie...ja już grzeje cyfrówe i czekam na pazdziernik...

w pazdzierniku po szkole...OJ BEDZIE SIE DZIAŁO....:D

pozdro dla Asi i Krzyśka :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

no zetor ze sie odwazyles...

no no :P :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Disco Polo :P na wiejskich potancowkach najlepiej z dziewczyna sie poznac :P bo pierwsze pytanie zatnczysz z potem gadka szmatka i leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

nie no **** temat!

 

nie mam pojęcia jak mógł mi przejść przed nosem a siedzę codziennie na AF <_< heh co za świetna historia niczym jakiś western w którym piękna Skuo uwodzi kowboja mają pewne problemy ale wszystko kończy się jak w bajce ....!

i tak jest tym razem ...!

 

Powodzenia joasia19

Edytowano przez marcin974
wulgaryzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak to było u was chłopaki z dziewczynami... ja jak pierwszy raz zobaczyłem swoją juz byłą dziewczyne to jechałem na ciągniku i ciągnołem.... przyczepe z obornikiem, to było w sobote rano a wieczorem spotkalismy sie na zabawie i poznała mnie jako "tego co wiózł smierdzący gnój" hehe oj działo sie póniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
a jak to było u was chłopaki z dziewczynami... ja jak pierwszy raz zobaczyłem swoją juz byłą dziewczyne to jechałem na ciągniku i ciągnołem.... przyczepe z obornikiem, to było w sobote rano a wieczorem spotkalismy sie na zabawie i poznała mnie jako "tego co wiózł smierdzący gnój" hehe oj działo sie póniej.....

hehe to są najczęstsze przypadki w których para sie poznaje <_< ;)

-jakaś wpadka :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe na początku jest śmierdząco a pozniej haj lajf <_< hehe.a tak do tematu to u mnie w tych sprawach bez zmian ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

nie no ja poznałem swoją dziewczynę w trochę bardziej przyjaznym środowisku niż wywożenie obornika a mianowicie poprzez jej siostrę teraz jesteśmy już ze sobą prawie 4 lata i czas najwyższy zrobić kolejny krok <_< :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Mój znajomy poznał dziewczynę(od niedawna zonę) Gdy pojechał kombajnem na usługi do jej ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
posadź ciągnik w błocie i poproś go aby pomógł go wyciągnąć ;)

 

 

dobre ale jeszcze czeba to zrobić a to nie proste jak dobry teren jest ;);)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
dzisiaj zepsuł im się kombajn

Na prawdę historia jak z bajki ;) Dobrze że czasem kombajny się psują(pfu pfu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja swoją poznałem jak jechałem motorem przez wieś i jej tata mnie zatrzymał czy wujek im nie spresuje słomy zaczeła sie do mnie uśmiechać to i ja sie uśmiechnołem a jak juz mieliśmy jechać to powiedziałem wujkowi że ja pojade i cały czas jak presowałem siedziała u mnie w ciągniku i gadaliśmy ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Szkoda że u nas w okolicy nie ma takich dziewczyn co by chciały byc z farmerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
Szkoda że u nas w okolicy nie ma takich dziewczyn co by chciały byc z farmerem

to tak jak u mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u nas też takich dziewczyn nie ma... ale pamiętam jak stałem raz w kolejce z rzepakiem takim sąsiadem byłym PGRowcem...no i chodzimy tam oglądamy sprzęty... no i stoi taka kobitka dobrze zbudowana miała ze 22-25 lat i gada z takim typkiem...i w pewnym momęcie koleś sie pyta czym tu jesteś a ona pokazuje no ten URSUS 1224 z dwoma dychami a on mówi to taka kruszynka taką maszyna a ja rusińcem z wozem i sie załamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc chlopaki widze ciekawy temat, powiem wam tak ,ja mialem w wakacje taka sytuacje, pojechalem do kumpla farmerkiem. Siedimy i gadamy na polu ,przyjezdza jego sasiad i sie pyta czy bysmy nie zaciagneli mu przyczepy do domu. Ja mowie czemu nie,on tez pojechalismy z nim ,mowi fajny ciagnik gadamy przyjezdzam do nich a jego siostra wyaszla, uf az zaniemowilem odpielismy przyczepe ten kumpel wyskoczyl i z nia gada.Nie moglem go wyciagnac, ale co bylo najleprze to bylem u niej wieczorem na kawie.Nie stety byla juz zajenta. Pozdro Asiu i powodzenia wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no takie sytuacje zazwyczaj są...mi tam nie raz się zdarza tak mieć...chociarz teraz kiedy mam MF to jeszcze tak nie miałem ale wcześniej URSUSEM sie latało;p

 

a co do pytania naszej kochanej koleżanki...jak uwieść farmera???

to więc jak widzisz go gdzieś w swojej wsi i wiesz ze chłopak lubi rolnictwo to jak będzie jechał sam ciągnikiem wyjdz zatrzymaj go zapytasz sie czy możesz z nim polatać a potem to już samo będzie...no chyba ze chłopak jakiś .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
a co do pytania naszej kochanej koleżanki...jak uwieść farmera???

to więc jak widzisz go gdzieś w swojej wsi i wiesz ze chłopak lubi rolnictwo to jak będzie jechał sam ciągnikiem wyjdz zatrzymaj go zapytasz sie czy możesz z nim polatać a potem to już samo będzie...no chyba ze chłopak jakiś .....

 

Już wszystko sie udało Joasi ;]

 

Pozdrawiam ! !


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj