Skocz do zawartości

Przyczepy Inter Cars

120 odpowiedzi na ten temat

#61 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 12:33

Przyczepy Inter Cars No właśnie,że widzę problem. Brat ma sześć ciągników z naczepami, jeździ dla mana. Najstarszego ma trzy letniego TGA(czyli się nie sypią), powiem wam, że na okrągło siedzi na telefonie. Chłopak jest cwany jak lis a i tak na okrągło zaganiany. Zacznijmy od tego kto będzie robił interesy z 18 latkiem :lol: . Mieć auta a nie mieć na nie okładek! To chyba jeden kierowca non stop czeka w zapasie. Jak ktoś pisze że są jakieś normalne pieniądze z transportu to nie ma pojęcia o tym co pisze. Firmy transportowe kładą się jedna za drugą a ten pisze że się opłaca i jeszcze na nowe przyczepy starczy. Mi płaci niemiecka firma i jest cienko a co dopiero jeździć na polsce i to dla polskiej firmy. Bajkopisarz <_<

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy Inter Cars Dzisiaj, 06:06
  •  

#62 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 16 styczeń 2011 - 13:07

Przyczepy Inter Cars Jedyne co mogę stwierdzić, to to że robisz szum i nie możesz w sposób racionalny poprzeć swoich argumentów, dalej nie odpowiedziałeś na zadane przeze Mnie pytanie o jakości części, także stwierdzam jedno
Dodany obrazek

Co do pieniędzy to się wypowiadać nie będę, jak ktoś chce to potrafi i nie trzeba być cwanym jak lis Dodany obrazek wystarczy małymi kroczkami dążyć do celu i są efekty, pozatym na transporcie nie ma kasy a brat ma najstarszą ciężarówkę 3 lata Dodany obrazek twoja wypowiedź ni trzyma się kupy.

No ale jak nie masz zamiaru odpisywać na pytanie o jakości części z Inter Cars to nie odpowiadaj wcale na moje pytania

Hubert zapomniałem o Tobie panie prezesie z kapitałem firmowym kilka mln Dodany obrazek
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#63 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 13:14

Przyczepy Inter Cars Jak człowiek chce to potrafi się dorobić. Mój ojciec też ma firmę (nie transportową) i też mu pomagam. A w transporcie wiem jak jest, bo wuja ma transport jakoś jeszcze nie splajtował, ale zredukował tabor z 5 do 3 autek.

#64 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 14:05

Przyczepy Inter Cars Mieliśmy 44 zestawy a zostało mu 6 a mi 2 no to faktyczni się kręci :lol: no ale co mam ci tłumaczyć? No chyba nie uważasz że to są dobrej jakości części? Jak człowiek chce to może?! Oczywiści ale jak jest na rynku d.. to żebyś na ch.. stanął i tak nie zarobisz tylko wegetujesz tak jest w transie wieprzowinie i tak było z mlekiem i napiszcie mi jak zarobić jak za mleko nie chcieli więcej płacić? Pomagać tacie a prowadzić samodzielnie firmę to dwie inne rzeczy

Edytowany przez rafftti, 16 styczeń 2011 - 14:31.

#65 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2011 - 15:11

Przyczepy Inter Cars

Mieliśmy 44 zestawy a zostało mu 6 a mi 2 no to faktyczni się kręci

Chłopak jest cwany jak lis

No fakt cwany nabrał ciężarówek jak jak była hossa bo robota była, a jak przyszła bessa to leasingo-dawca pozabierał maszyny :lol:

Jak człowiek chce to może?!

O i tutaj zawarte jest sedno sprawy, jak chce to może, kwestia tylko czy spłaci :P

#66 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2011 - 15:46

Przyczepy Inter Cars

Zacznijmy od tego kto będzie robił interesy z 18 latkiem :lol: . Mieć auta a nie mieć na nie okładek! To chyba jeden kierowca non stop czeka w zapasie. Jak ktoś pisze że są jakieś normalne pieniądze z transportu to nie ma pojęcia o tym co pisze. Firmy transportowe kładą się jedna za drugą a ten pisze że się opłaca i jeszcze na nowe przyczepy starczy. Mi płaci niemiecka firma i jest cienko a co dopiero jeździć na polsce i to dla polskiej firmy. Bajkopisarz <_<

Jaki właściciel takie zyski :lol:

#67 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 21:51

Przyczepy Inter Cars I co w tym dziwnego albo śmiesznego? Jak nie ma z tego pieniędzy to po co to się trzymać kurczowo, żeby kierowcy mieli robotę albo się podniecać ile to się ma aut? I w tym leasing jest lepszy od kredytu oddajesz i nic nie tracisz a jak się wystrzelają przewoźnicy to się weźmie nowe statki. Robert nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Jak byś świnie hodował po kosztach to może byś zrozumiał że lepiej przeczekać niż hodować na siłę. Teraz się śmieje z equsa bo rok temu rozwiązałem z nimi umowę tak to bym poszedł z nimi na dno.

#68 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 00:50

Przyczepy Inter Cars Wprawdzie na posty trolli nie odpisuję, no ale…

Mieliśmy 44 zestawy a zostało mu 6 a mi 2 no to faktyczni siękręci

O to ciekawe wiek 7 lat więcej od Mnie i miał 44 zestawy i to norma dla niego, a do Mnie ma jakiś dziwny problem czyli rocznie aby dorównać do ciebie powinienem brać dobre 6 składów, ale jak skoro Moja historia z logistyką i transportem zaczęła się gdy miełem lat 16 a na poważnie kiedy ukończyłem 18. Zapewne gdybym zaczynał teraz to było by to normalne Dodany obrazek

no ale co mam ci tłumaczyć?

Nic bo patrząc jak piszesz to niewiele się odciebie można sensownego dowiedzieć

No chyba nie uważasz że to są dobrej jakościczęści

Już pisałem cena =jakość

Jak człowiek chce to może?!

Może, może, Ja już kilka lat kwiatkipowinienem wąchać, a jakoś lekarzom jadę po ambicji i się nie daję

Pomagać tacie a prowadzić samodzielnie firmęto dwie inne rzeczy

To pomagaj Ojcu dalej Ja ci nie bronię,Mi Ojciec przestał pomagać

Zacznijmy od tego kto będzie robił interesy z18 latkiem

Jeśli firma działa na rynku lat naście tostałych klientów którzy stanowią 60% zleceń gówno obchodzi czy właściciel malat 18 czy 118, liczy się fachowo wykonane zadanie

To chyba jeden kierowca non stop czeka wzapasie

To cię zaskoczę, skoczek jest jeden ale są teżpodwójne obsady

Mi płaci niemiecka firma i jest cienko a co dopiero jeździć na Polscei to dla polskiej firmy

Po pierwsze Polska z dużej litery

Po drugie to ci słabo płaci jak jesteśniewypłacalny, gdzie jest napisane, że Febery jeżdżą tylko dla klientów z RP?

Jak nie ma z tego pieniędzy to po co to siętrzymać kurczowo

Jak nie masz pieniędzy to po co się za to brać?

żeby kierowcy mieli robotę albo się podniecaćile to się ma aut

kto tu się podnieca to ty raptem z jakąś liczbąwyjechałeś, 30 latek i miał 44 składy

co do kierowców to dla Mnie osobiście 50%sukcesu firmy dlatego staram się aby mieli jak najlepsze warunki. Dobrykierowca, który jest pewny stanowiska i zarobków odpłaci niskim zużyciempaliwa, opon oraz wysoką niezawodnością zestawu, a taki co przyjdzie i wie, żemoże polecieć to go nie obchodzi czy ciągnik weźmie 5 litrów więcej czy mniejbo i tacy się zdarzają, nie szanuje sprzętu i opony oraz hamulce obrywają

"I w tym leasing jest lepszy od kredytu oddajesz i nic nie tracisz"

Po za zaufaniem leasingodawcy, jak przyjdzie znowuciepły front jak to mój znajomy mówi to ciekawe ile będziesz miał zaostrzonewarunki na leasing. Co z tego, że teraz oddałeś? On musiał go zabrać, zabraćużywany samochód który teraz ciężko gdziekolwiek opchnąć.

"Robert nie masz bladego pojęcia o czympiszesz. Jak byś świnie hodował po kosztach to może byś zrozumiał że lepiejprzeczekać niż hodować na siłę"

Po pierwsze to Hubert nie Robert

Skąd wiesz, że nie ma pojęcia? Z twoich wypowiedzi, stwierdzam, że jest zupelnie odwrotnie

Czasami lepiej pojechać po kosztach z miesiącdwa i mieć zestaw z kierowcą bo jak trafi się zlecenie to nie czekasz w kolejcepo leasing

"Teraz się śmieje z equsa bo rok temurozwiązałem z nimi umowę tak to bym poszedł z nimi na dno. "

Transmlecz należy do equsa i ma się świetnie,właśnie wchodzi w sektor w którym Ja obecnie jestem i po obronie pracy mamzamiar się rozwijać. Co do reszty grupy to nie wiem
Edit:
A teraz gwóźdź programu, na forum jest Mój post w którym są wypisane wszystkie składy jakie są w firmie, bez maszyn budowlanych, jak chcesz to sobie poszukaj tylko zawału nie dostań jak zobaczysz ile ma 23 latek ( choć Matka twierdzi, że mam 24 lata )

Edytowany przez Lukasz1987, 17 styczeń 2011 - 00:56.

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#69 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 14:58

Przyczepy Inter Cars Ale się rozpisałeś!! Nie łap mnie na błędy tylko zobacz lepiej jakie ty walisz byki. Ja mam tylko maturę ale ty po obronie i tyle byków nie ośmieszaj się. Miałem ci odpisać ale mi się nie chce a jeszcze twoich postów mam szukać? No nie wyrobie z tobą. Czytam i mi ręce opadają Jak już wspomniałem Andersen to przy tobie pikuś im bardziej się tłumaczysz tym bardziej mnie w tym utwierdzasz. Tłumaczyłem ci żebyś się liczył ze słowami

#70 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 15:15

Przyczepy Inter Cars

Miałem ci odpisać ale mi się nie chce

i tego sie trzymajmy!!!!
nie troluj tu wiecej, bo nic merytorycznego nie powiedziales, tylko prowokujesz do klotni od samego poczatku.
nie chcesz kupowac nowych naczep/przyczep, nie oplaca ci sie, to nie kupuj i wszystko w temacie.

reszte tez prosze o nie prowokowanie w kolejnych postach.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2011 - 18:19

Przyczepy Inter Cars Co ciekawe te przyczepy można wyposażyć w pojedyńcze burty, a nie burta + nakładka
Info od przedstawiciela Febera

#72 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 00:39

Przyczepy Inter Cars Janek, burty mają standardową, wysokość 1440mm, czy możeprzy pojedynczej burcie mają tylko 980mm?
Dodatkowo nie wiesz czy istnieje możliwość montażu z nichramy aluminiowej? Bo w ciężarowej wersji od zeszłego roku można wybierać rodzajramy. A wiesz czy będzie wersja green?

#73 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 09:00

Przyczepy Inter Cars Góre można ściągnąć jak w każdej przyczepie. Ja napisałem maila czy mi zrobią zamiast nadstawki 400mm- 1600mm. Zobaczymy czy odpiszą

#74 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 styczeń 2011 - 21:56

Przyczepy Inter Cars Nie wiem, nie dopytałem.
O ramach też nic nie wiem
A ten zielony to co to jest :) ?
Dawid ale przy np: burakach cukrowych jak zdejmiesz górę to masz małą pojemność, a ze sztywną górą burak może napierać na burtę oo szerokości kilkunastu centymetrów przy wywrocie i ją połamać

#75 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 22:06

Przyczepy Inter Cars By trzeba ją obejrzeć z bliska bo na zdjęciach nie widać (albo ja nie widzę), jak jest górna ale raczej widać na uchylną jak dolną otworzysz na dół. A kto buraki teraz wozi? jeszcze na takich ładnych przyczepach?

#76 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 styczeń 2011 - 22:22

Przyczepy Inter Cars Dawid:
Mój odnośnik
Ten zestaw oglądałem, tylko, że na Scanii R podobno ma w ruchu międzynarodowym towary sypkie wozić,
skład stoi w Scanii Lublin
Widać, że burta górna jest stała, nie wiem może uchylna też może być ;)
Buraki z kombajnu na pryzmę.
Drugiej przyczepy do samych buraków nie opłaca się kupować :)

Edytowany przez Profil usunięty, 18 styczeń 2011 - 22:28.

#77 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 22:37

Przyczepy Inter Cars To "ziarnowóz", więc myślę że wymyślili to tak bo przecież zboże ma mały kąt usypowy i się rozjedzie na wszystkie strony, no i pewnie że się sypie w kosz przyjęciowy.
Tak patrzę na tą przyczepkę i jakby zrobić nadstawki tak jak pisałem że w sumie burta by była 2600mm, to na bok by było ciężko wysypać te moje trociny, bo teraz mam p-py D-47 i D732 na bok zrobione i nimi to trociny się rozciągają na 2,5 długości przyczepy a mam tylko pojemność 14m3 (burty 500+ok 1200mm), druga opcja wysypywać do tyłu, ten sam problem, dolna burta musi się otworzyć na dół (czego nie idzie zrobić bo się oprze na niej pewnie przyczepa przy wywracaniu) a górne nadstawki odchylić się pod wpływem trocin.

#78 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 styczeń 2011 - 22:40

Przyczepy Inter Cars Możliwe, nie wiem, ni znam się.
Byłem zapytałem o jednolite burty
handlowiec otworzył m burtę ale dół się uchylał, a o górę nie pytałem :(

#79 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 22:43

Przyczepy Inter Cars Właśnie druga sprawa to dlaczego zrobili 1000mm + 400mm a nie np 700mm + 700mm. Jakoś typowe rolnicze wywrotki zawsze mają podzielone na pół albo np 800 + 600mm.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 22:53

Przyczepy Inter Cars Dlatego, że to nie jest rolnicza przyczepa tylko cięzarowa, której dorobili homologację ciągnikową.
Przy otwarciu burty do dołu można zablokować ją w pozycji 90 stopni od zamkniecia dzięki czemu można wysypać ładunek na odległość 1m od przyczepy i nie wpada pod koła.
Janek wiesz jak nazywał się handlowieć?