Gość Profil usunięty

Przyczepy Inter Cars

Polecane posty

dawidg2    31

@rolnik-k dzięki wielkie o taką odpowiedź konkretną mi chodziło. Czyli zjadę jakieś 10cm z wysokością w dół. Ja tak szukałem i znalazłem 385/55/R19.5. ale to będzie trochę wyższa a pewnie będzie bardziej pasować w koleiny.

 

A co to za przyczepe masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

Czeska Pv 12.09 agro czyli czeska 9 ton i zrobiłem sobie burty 120cm i potrzebowałem zejść w dół bo ładunek wysoko a górki na polu i pod ramę by mi się nie zmieściło zastępowałem 18 cali. Radze poszukać szerszych bo to jednak jak sie jedzie po polu z ładunkiem po polu to siada przyczepa widzę po sobie jak mam te 13-14 ton ładunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Lukasz1987 ja nie kupuje części z interu tylko wiem jakimi częściami handlują. Faktycznie oni nie produkują tylko sprzedają pod swoim logiem badziewie. Nie za młody jesteś żeby od czterech lat mieć przyczepy? Może tata ma albo w firmie za płotem mają? Albo słyszałeś,że ktoś tam ma? Chociaż na temat transportu to wszystko wiesz :o Ja wyraziłem opinie o firmie inter a ty mi zaraz ubliżasz zastanów się czasem co piszesz bo wszystkich rozumów nie pozjadałeś a za takiego się uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no coz merytorycznie jest w porzadku, wiec ma prawo ;)

 

koledzy mlodsi ode mnie maja dobrze prosperujace przedsiebiorstwa, wiec to nie wiek decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
ja nie kupuje części zinteru tylko wiem jakimi częściami handlują

 

Skoro ich nie kupujesz to dlaczego piszesz?

 

Firma INTER CARSprodukuje najgorszej jakości części zamienne do samochodów. Ich części nadająsię do niczego. Jest to firma typu kager 4max i takie tam. To trochę może daćdo myślenia. Jeżeli tłukom takie badziewne części to przy przyczepie raczej teżsię nie wysilili. A że cena wyższa od przyczepy do sam. ciężarowych to normalne

 

Znajomi opowiadali?

 

Faktycznie oni nieprodukują tylko sprzedają pod swoim logiem badziewie

 

A tutaj już wiesz, że nie produkują

 

 

Nie za młody jesteśżeby od czterech lat mieć przyczepy? Może tata ma albo w firmie za płotem mają?

 

 

 

Ojciec przekazał mi firmę gdyukończyłem 18lat abym się uczył za młodu jak o siebie zadbać, choćnieoficjalnie w wieku 16lat zaczynałem pod bacznym jego okiem. Ojciec od 3 latnie pyta co się w firmie dzieje, a za płotem mają Stas

 

 

 

Albo słyszałeś, żektoś tam ma?

 

 

 

Ze spotkań ze znajomymi z branżyjeszcze się nie spotkałem na temat negatywnej opinii o Feberze, no oczywiściepoza faktem, że cena jest wysoka

 

 

 

Chociaż na temattransportu to wszystko wiesz

 

 

Na temat transportuwiem mało, w porównaniu z co niektórymi pracownikami, ale się uczę, choćmożliwe, że jest to sarkazm

 

 

Może trochę przegiołem, ale jak ktos pisze że ktoś wie, że produkują badziew choć nie kupuje ich części w momencie kiedy firma jest dystrybutowem blink.gif rozumiem 12 latek ale osoba w okolicach 30. Bez przesady, czasami mozna szybko sprawdzić info w necie czy się głupot nie pisze.

 

 


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Coś mi się wydaję że powinieneś bajki pisać :lol: Firmę prowadzisz od 18 roku życia a to dobre, a od 16 roku pomagasz ojcu :lol: a kiedy jakąś szkołę skończyłeś. To że nie kupuje ich części to znaczy że mam MILCZEĆ? Na pewno przegiołeś. I już mi się nie tłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Firmę prowadzisz od 18 roku życia a to dobre, a od 16 roku pomagasz ojcu

Pozostawię, bez komentarza, bo nie chce się powtarzać

a kiedy jakąś szkołę skończyłeś

normalnie tak jak wszyscy właśnie magisterkę piszę

To że nie kupuje ich części to znaczy że mam MILCZEĆ

to wytłumacz mi w jaki sposób możesz ocenić jakość części jakie produkuje Inter Cars? bo do tej pory takiej informacji nie usłyszałem wink.gif

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A gdzie widzisz problem w zarządaniu 6 składami przy pomocy Ojca? :blink:

Większość obecnych firm zakładali lepki w wieku 18-20 lat a on dostał firmę, więc za mocno to się nie wysilił ;) np ISS Wawrzaszek wiesz ile prezes miał lat jak go założył? A teraz co potentat, z którego powinniś my być dumni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciekawe jakby ludzie z AF zareagowali gdyby się dowiedzieli jaką firmę ja prowadzę od 19 roku :lol:

Cóż, naród ciężko jest uświadamiać i nakierowywać na inne tok myślenia niż ten wpojony przez ojca, dziadka, pradziadka.

Też pozostawiłbym to bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

No właśnie,że widzę problem. Brat ma sześć ciągników z naczepami, jeździ dla mana. Najstarszego ma trzy letniego TGA(czyli się nie sypią), powiem wam, że na okrągło siedzi na telefonie. Chłopak jest cwany jak lis a i tak na okrągło zaganiany. Zacznijmy od tego kto będzie robił interesy z 18 latkiem :lol: . Mieć auta a nie mieć na nie okładek! To chyba jeden kierowca non stop czeka w zapasie. Jak ktoś pisze że są jakieś normalne pieniądze z transportu to nie ma pojęcia o tym co pisze. Firmy transportowe kładą się jedna za drugą a ten pisze że się opłaca i jeszcze na nowe przyczepy starczy. Mi płaci niemiecka firma i jest cienko a co dopiero jeździć na polsce i to dla polskiej firmy. Bajkopisarz <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Jedyne co mogę stwierdzić, to to że robisz szum i nie możesz w sposób racionalny poprzeć swoich argumentów, dalej nie odpowiedziałeś na zadane przeze Mnie pytanie o jakości części, także stwierdzam jedno

2vl7jpv.jpg

 

 

Co do pieniędzy to się wypowiadać nie będę, jak ktoś chce to potrafi i nie trzeba być cwanym jak lis wink.gif wystarczy małymi kroczkami dążyć do celu i są efekty, pozatym na transporcie nie ma kasy a brat ma najstarszą ciężarówkę 3 lata blink.gif twoja wypowiedź ni trzyma się kupy.

 

No ale jak nie masz zamiaru odpisywać na pytanie o jakości części z Inter Cars to nie odpowiadaj wcale na moje pytania

 

Hubert zapomniałem o Tobie panie prezesie z kapitałem firmowym kilka mln laugh.gif


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Jak człowiek chce to potrafi się dorobić. Mój ojciec też ma firmę (nie transportową) i też mu pomagam. A w transporcie wiem jak jest, bo wuja ma transport jakoś jeszcze nie splajtował, ale zredukował tabor z 5 do 3 autek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Mieliśmy 44 zestawy a zostało mu 6 a mi 2 no to faktyczni się kręci :lol: no ale co mam ci tłumaczyć? No chyba nie uważasz że to są dobrej jakości części? Jak człowiek chce to może?! Oczywiści ale jak jest na rynku d.. to żebyś na ch.. stanął i tak nie zarobisz tylko wegetujesz tak jest w transie wieprzowinie i tak było z mlekiem i napiszcie mi jak zarobić jak za mleko nie chcieli więcej płacić? Pomagać tacie a prowadzić samodzielnie firmę to dwie inne rzeczy

Edytowano przez rafftti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Mieliśmy 44 zestawy a zostało mu 6 a mi 2 no to faktyczni się kręci
Chłopak jest cwany jak lis

No fakt cwany nabrał ciężarówek jak jak była hossa bo robota była, a jak przyszła bessa to leasingo-dawca pozabierał maszyny :lol:

Jak człowiek chce to może?!

O i tutaj zawarte jest sedno sprawy, jak chce to może, kwestia tylko czy spłaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zacznijmy od tego kto będzie robił interesy z 18 latkiem :lol: . Mieć auta a nie mieć na nie okładek! To chyba jeden kierowca non stop czeka w zapasie. Jak ktoś pisze że są jakieś normalne pieniądze z transportu to nie ma pojęcia o tym co pisze. Firmy transportowe kładą się jedna za drugą a ten pisze że się opłaca i jeszcze na nowe przyczepy starczy. Mi płaci niemiecka firma i jest cienko a co dopiero jeździć na polsce i to dla polskiej firmy. Bajkopisarz <_<

 

 

Jaki właściciel takie zyski :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

I co w tym dziwnego albo śmiesznego? Jak nie ma z tego pieniędzy to po co to się trzymać kurczowo, żeby kierowcy mieli robotę albo się podniecać ile to się ma aut? I w tym leasing jest lepszy od kredytu oddajesz i nic nie tracisz a jak się wystrzelają przewoźnicy to się weźmie nowe statki. Robert nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Jak byś świnie hodował po kosztach to może byś zrozumiał że lepiej przeczekać niż hodować na siłę. Teraz się śmieje z equsa bo rok temu rozwiązałem z nimi umowę tak to bym poszedł z nimi na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Wprawdzie na posty trolli nie odpisuję, no ale…

 

Mieliśmy 44 zestawy a zostało mu 6 a mi 2 no to faktyczni siękręci

 

O to ciekawe wiek 7 lat więcej od Mnie i miał 44 zestawy i to norma dla niego, a do Mnie ma jakiś dziwny problem czyli rocznie aby dorównać do ciebie powinienem brać dobre 6 składów, ale jak skoro Moja historia z logistyką i transportem zaczęła się gdy miełem lat 16 a na poważnie kiedy ukończyłem 18. Zapewne gdybym zaczynał teraz to było by to normalne blink.gif

 

no ale co mam ci tłumaczyć?

 

Nic bo patrząc jak piszesz to niewiele się odciebie można sensownego dowiedzieć

 

No chyba nie uważasz że to są dobrej jakościczęści

 

Już pisałem cena =jakość

 

Jak człowiek chce to może?!

 

Może, może, Ja już kilka lat kwiatkipowinienem wąchać, a jakoś lekarzom jadę po ambicji i się nie daję

 

Pomagać tacie a prowadzić samodzielnie firmęto dwie inne rzeczy

 

To pomagaj Ojcu dalej Ja ci nie bronię,Mi Ojciec przestał pomagać

 

Zacznijmy od tego kto będzie robił interesy z18 latkiem

 

Jeśli firma działa na rynku lat naście tostałych klientów którzy stanowią 60% zleceń gówno obchodzi czy właściciel malat 18 czy 118, liczy się fachowo wykonane zadanie

 

To chyba jeden kierowca non stop czeka wzapasie

 

To cię zaskoczę, skoczek jest jeden ale są teżpodwójne obsady

 

Mi płaci niemiecka firma i jest cienko a co dopiero jeździć na Polscei to dla polskiej firmy

 

Po pierwsze Polska z dużej litery

 

Po drugie to ci słabo płaci jak jesteśniewypłacalny, gdzie jest napisane, że Febery jeżdżą tylko dla klientów z RP?

 

 

 

Jak nie ma z tego pieniędzy to po co to siętrzymać kurczowo

 

Jak nie masz pieniędzy to po co się za to brać?

 

żeby kierowcy mieli robotę albo się podniecaćile to się ma aut

 

kto tu się podnieca to ty raptem z jakąś liczbąwyjechałeś, 30 latek i miał 44 składy

 

co do kierowców to dla Mnie osobiście 50%sukcesu firmy dlatego staram się aby mieli jak najlepsze warunki. Dobrykierowca, który jest pewny stanowiska i zarobków odpłaci niskim zużyciempaliwa, opon oraz wysoką niezawodnością zestawu, a taki co przyjdzie i wie, żemoże polecieć to go nie obchodzi czy ciągnik weźmie 5 litrów więcej czy mniejbo i tacy się zdarzają, nie szanuje sprzętu i opony oraz hamulce obrywają

 

"I w tym leasing jest lepszy od kredytu oddajesz i nic nie tracisz"

 

Po za zaufaniem leasingodawcy, jak przyjdzie znowuciepły front jak to mój znajomy mówi to ciekawe ile będziesz miał zaostrzonewarunki na leasing. Co z tego, że teraz oddałeś? On musiał go zabrać, zabraćużywany samochód który teraz ciężko gdziekolwiek opchnąć.

 

"Robert nie masz bladego pojęcia o czympiszesz. Jak byś świnie hodował po kosztach to może byś zrozumiał że lepiejprzeczekać niż hodować na siłę"

 

Po pierwsze to Hubert nie Robert

 

Skąd wiesz, że nie ma pojęcia? Z twoich wypowiedzi, stwierdzam, że jest zupelnie odwrotnie

 

Czasami lepiej pojechać po kosztach z miesiącdwa i mieć zestaw z kierowcą bo jak trafi się zlecenie to nie czekasz w kolejcepo leasing

 

"Teraz się śmieje z equsa bo rok temurozwiązałem z nimi umowę tak to bym poszedł z nimi na dno. "

 

Transmlecz należy do equsa i ma się świetnie,właśnie wchodzi w sektor w którym Ja obecnie jestem i po obronie pracy mamzamiar się rozwijać. Co do reszty grupy to nie wiem

Edit:

A teraz gwóźdź programu, na forum jest Mój post w którym są wypisane wszystkie składy jakie są w firmie, bez maszyn budowlanych, jak chcesz to sobie poszukaj tylko zawału nie dostań jak zobaczysz ile ma 23 latek ( choć Matka twierdzi, że mam 24 lata )

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Ale się rozpisałeś!! Nie łap mnie na błędy tylko zobacz lepiej jakie ty walisz byki. Ja mam tylko maturę ale ty po obronie i tyle byków nie ośmieszaj się. Miałem ci odpisać ale mi się nie chce a jeszcze twoich postów mam szukać? No nie wyrobie z tobą. Czytam i mi ręce opadają Jak już wspomniałem Andersen to przy tobie pikuś im bardziej się tłumaczysz tym bardziej mnie w tym utwierdzasz. Tłumaczyłem ci żebyś się liczył ze słowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Miałem ci odpisać ale mi się nie chce

i tego sie trzymajmy!!!!

nie troluj tu wiecej, bo nic merytorycznego nie powiedziales, tylko prowokujesz do klotni od samego poczatku.

nie chcesz kupowac nowych naczep/przyczep, nie oplaca ci sie, to nie kupuj i wszystko w temacie.

 

reszte tez prosze o nie prowokowanie w kolejnych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co ciekawe te przyczepy można wyposażyć w pojedyńcze burty, a nie burta + nakładka

Info od przedstawiciela Febera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Janek, burty mają standardową, wysokość 1440mm, czy możeprzy pojedynczej burcie mają tylko 980mm?

Dodatkowo nie wiesz czy istnieje możliwość montażu z nichramy aluminiowej? Bo w ciężarowej wersji od zeszłego roku można wybierać rodzajramy. A wiesz czy będzie wersja green?


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Góre można ściągnąć jak w każdej przyczepie. Ja napisałem maila czy mi zrobią zamiast nadstawki 400mm- 1600mm. Zobaczymy czy odpiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem, nie dopytałem.

O ramach też nic nie wiem

A ten zielony to co to jest :) ?

Dawid ale przy np: burakach cukrowych jak zdejmiesz górę to masz małą pojemność, a ze sztywną górą burak może napierać na burtę oo szerokości kilkunastu centymetrów przy wywrocie i ją połamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

By trzeba ją obejrzeć z bliska bo na zdjęciach nie widać (albo ja nie widzę), jak jest górna ale raczej widać na uchylną jak dolną otworzysz na dół. A kto buraki teraz wozi? jeszcze na takich ładnych przyczepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj