Skocz do zawartości

Przyczepy Inter Cars

120 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 15 styczeń 2011 - 09:56

Przyczepy Inter Cars Brzozak jest tylko jeden mały problem Dodany obrazek
Żaby zarejestrować przyczepę w RP o liczbie osi więcej jak 3 to trzeba być hardcorem Dodany obrazek
Robią z tym takie problemy jak nie wiem co, naczepę jakoś z bulami da radę, przyczepę to cholernie trudno dlatego ludzie zciągaja naczepy niskopodwoziowe i wstawiają wózek do tego ciągnik rolniczy bo jesł łatwiej to zarejestrować i pewniej Dodany obrazek
Nie wspomnę już o ciągnikach siodłowych 4 osiowych Dodany obrazek
Ciężarówkę 4 osie bez problemu.
Dodatkowo chciałby zobaczyć minę babki w urzędzie jak zobaczy ładowność 24 t Dodany obrazek Dodany obrazek
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy Inter Cars Dzisiaj, 15:19
  •  

#42 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 10:13

Przyczepy Inter Cars heh nigdy nie probowalem, wiec dzieki ze zwrociles na to uwage ;) .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2011 - 12:08

Przyczepy Inter Cars

naczepa 100m3 to żadna nowość ;) normalna z ruchomą podłogą ma około 90m3 a formuły mega ma 100m3 :)
Hubert cos jakoś mało one ważą :blink: pisałeś, że 30t pszenicy wchodzi to jak nic 37m3 nawet benalu nie robiło wywrotek poniżej 4,7t ;) dodatkowo wózek zdaje się masz z jakiejś ciężarówki przeciętej więc lekki to on nie bedzie 1,5t bite

Heh :D wiedziałem, że kogoś to zaintryguję. Otóż całe są aluminiowe, nawet rama jest aluminiowa B)

#44 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 12:25

Przyczepy Inter Cars to jakaś lekka. Bo tu taką znalazłem http://otomoto.pl/sc...a-T2109806.html masa 5200kg, ale jak widziałem Hubert to ty masz 3 osie razem z wózkiem.

#45 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2011 - 12:25

Przyczepy Inter Cars Mój odnośnik
zdaje się, że to ich produkt i ma najmniejszą możliwą maszę

#46 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 12:26

Przyczepy Inter Cars Mój odnośnik
Hubert naczepa może i tyle waży ale nie z wózkiem
Edit: kurde Janek ubiegłeś mnie Dodany obrazek

Edytowany przez Lukasz1987, 15 styczeń 2011 - 12:27.

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#47 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2011 - 15:35

Przyczepy Inter Cars No bez kitu .... coś mi sie pomyliło. W dowodzie przecież nie mam wpisanej wagi wózka :lol: :lol:

Z wózkiem wychodzi prawie 6t z Fendtem 927 na wadzę waży 18,400 z czego Fendt z paliwem jakieś 12,300

#48 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 17:05

Przyczepy Inter Cars "@raffti jak nie wiesz o co chodzi to milcz" Licz się ze słowami. Nie jesteśmy kolegami! Może i jeżdżą , ale za jakie pieniądze!Po trzech latach klepania biedy nikt się nie będzie wyrywał po nowe przyczepy. Jeszcze nie widziałem dobrej części z interu ale przyczepami pewnie zaje.. handlują.

#49 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 17:35

Przyczepy Inter Cars

Może i jeżdżą , ale za jakie pieniądze

Adekwatne do jakości wykonania i ceny jakie płaci sie za podzespoły użyte w naczepie

Po trzech latach klepania biedy nikt się nie będzie wyrywał po nowe przyczepy

widziałeś, na oczy naczepę Feber? Naczepy Feber model NW55KD mam od 2007 roku w liczbie 4 sztuk, oraz 2 sztuki z 2010 roku, pierwsze mają już zrobione ponad 600 tyś, młodsze zbliżają się do 100 tyś. Awarie? Poza uszkodzeniem belek przy załadunku nie ma żadnych bo jakość wykonania w tych naczepach jest naprawdę godna polecenia. Nowe też będą Feberki
Nie wierzysz Mi?
Węglo-Trans oni maja 30 naczep z Feberu zadzwon do nich i spytaj dlaczego zamawiają zmowu Febery Dodany obrazek
Inter Cars do dystrybutor części a nie ich producent

A z drugiej mańki, jak kupiłeś część za grosze to masz gówno nie produkt nie ma się co oszukiwać albo cena albo jakość Dodany obrazek

#50 Share rolnik-k

rolnik-k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 18:28

Przyczepy Inter Cars

Wie ktoś czy jakieś mniejsze koła średnicą można zastosować? np jakieś 19.5" na niskim profilu i jaka to by była różnica w wysokości?

Kolego ja szukałem do swojej przyczepy coś najmniejszego to założyłem 19.5 445/45 to wymiary tego koła to wysokość 84cm i szerokość 43cm. nic mniejszego i szerokiego nie ma, standardowe od tira 22.5 365/60 to ma 105 wysokość i 35 szerokości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 19:22

Przyczepy Inter Cars @rolnik-k dzięki wielkie o taką odpowiedź konkretną mi chodziło. Czyli zjadę jakieś 10cm z wysokością w dół. Ja tak szukałem i znalazłem 385/55/R19.5. ale to będzie trochę wyższa a pewnie będzie bardziej pasować w koleiny.

A co to za przyczepe masz?

#52 Share rolnik-k

rolnik-k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:02

Przyczepy Inter Cars Czeska Pv 12.09 agro czyli czeska 9 ton i zrobiłem sobie burty 120cm i potrzebowałem zejść w dół bo ładunek wysoko a górki na polu i pod ramę by mi się nie zmieściło zastępowałem 18 cali. Radze poszukać szerszych bo to jednak jak sie jedzie po polu z ładunkiem po polu to siada przyczepa widzę po sobie jak mam te 13-14 ton ładunku.

#53 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:35

Przyczepy Inter Cars U mnie to żadko w terenie by chodziła więc węższe lepiej.

#54 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 23:07

Przyczepy Inter Cars Lukasz1987 ja nie kupuje części z interu tylko wiem jakimi częściami handlują. Faktycznie oni nie produkują tylko sprzedają pod swoim logiem badziewie. Nie za młody jesteś żeby od czterech lat mieć przyczepy? Może tata ma albo w firmie za płotem mają? Albo słyszałeś,że ktoś tam ma? Chociaż na temat transportu to wszystko wiesz :o Ja wyraziłem opinie o firmie inter a ty mi zaraz ubliżasz zastanów się czasem co piszesz bo wszystkich rozumów nie pozjadałeś a za takiego się uważasz

#55 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 02:09

Przyczepy Inter Cars no coz merytorycznie jest w porzadku, wiec ma prawo ;)

koledzy mlodsi ode mnie maja dobrze prosperujace przedsiebiorstwa, wiec to nie wiek decyduje.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#56 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 08:51

Przyczepy Inter Cars

ja nie kupuje części zinteru tylko wiem jakimi częściami handlują

Skoro ich nie kupujesz to dlaczego piszesz?

Firma INTER CARSprodukuje najgorszej jakości części zamienne do samochodów. Ich części nadająsię do niczego. Jest to firma typu kager 4max i takie tam. To trochę może daćdo myślenia. Jeżeli tłukom takie badziewne części to przy przyczepie raczej teżsię nie wysilili. A że cena wyższa od przyczepy do sam. ciężarowych to normalne

Znajomi opowiadali?

Faktycznie oni nieprodukują tylko sprzedają pod swoim logiem badziewie

A tutaj już wiesz, że nie produkują

Nie za młody jesteśżeby od czterech lat mieć przyczepy? Może tata ma albo w firmie za płotem mają?

Ojciec przekazał mi firmę gdyukończyłem 18lat abym się uczył za młodu jak o siebie zadbać, choćnieoficjalnie w wieku 16lat zaczynałem pod bacznym jego okiem. Ojciec od 3 latnie pyta co się w firmie dzieje, a za płotem mają Stas

Albo słyszałeś, żektoś tam ma?

Ze spotkań ze znajomymi z branżyjeszcze się nie spotkałem na temat negatywnej opinii o Feberze, no oczywiściepoza faktem, że cena jest wysoka

Chociaż na temattransportu to wszystko wiesz

Na temat transportuwiem mało, w porównaniu z co niektórymi pracownikami, ale się uczę, choćmożliwe, że jest to sarkazm

Może trochę przegiołem, ale jak ktos pisze że ktoś wie, że produkują badziew choć nie kupuje ich części w momencie kiedy firma jest dystrybutowem Dodany obrazek rozumiem 12 latek ale osoba w okolicach 30. Bez przesady, czasami mozna szybko sprawdzić info w necie czy się głupot nie pisze.

#57 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 09:11

Przyczepy Inter Cars Coś mi się wydaję że powinieneś bajki pisać :lol: Firmę prowadzisz od 18 roku życia a to dobre, a od 16 roku pomagasz ojcu :lol: a kiedy jakąś szkołę skończyłeś. To że nie kupuje ich części to znaczy że mam MILCZEĆ? Na pewno przegiołeś. I już mi się nie tłumacz

#58 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 09:46

Przyczepy Inter Cars

Firmę prowadzisz od 18 roku życia a to dobre, a od 16 roku pomagasz ojcu

Pozostawię, bez komentarza, bo nie chce się powtarzać

a kiedy jakąś szkołę skończyłeś

normalnie tak jak wszyscy właśnie magisterkę piszę

To że nie kupuje ich części to znaczy że mam MILCZEĆ

to wytłumacz mi w jaki sposób możesz ocenić jakość części jakie produkuje Inter Cars? bo do tej pory takiej informacji nie usłyszałem Dodany obrazek

Edytowany przez Lukasz1987, 16 styczeń 2011 - 09:47.

#59 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2011 - 09:56

Przyczepy Inter Cars A gdzie widzisz problem w zarządaniu 6 składami przy pomocy Ojca? :blink:
Większość obecnych firm zakładali lepki w wieku 18-20 lat a on dostał firmę, więc za mocno to się nie wysilił ;) np ISS Wawrzaszek wiesz ile prezes miał lat jak go założył? A teraz co potentat, z którego powinniś my być dumni :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2011 - 12:31

Przyczepy Inter Cars Ciekawe jakby ludzie z AF zareagowali gdyby się dowiedzieli jaką firmę ja prowadzę od 19 roku :lol:
Cóż, naród ciężko jest uświadamiać i nakierowywać na inne tok myślenia niż ten wpojony przez ojca, dziadka, pradziadka.
Też pozostawiłbym to bez komentarza