Skocz do zawartości

Zdjęcie

BMW X6

61 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 14:52

BMW X6 Nie zawsze jest tak-mój kuzyn (rolnik) w 2003 r kupował auto za 300 tys można by rzec telefonicznie :D -bez żadnych jazd po prostu powiedział co ma być (było wszystko :D ) jakie kolory.Kupował Mercedesa ( bo miał 124 od nowości)-teraz z pewnością dłuuugo żaden Mercedes u niego nie zagości :D .

Edytowany przez jaro, 15 styczeń 2011 - 14:53.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
BMW X6 Dzisiaj, 05:54
  •  

#22 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 21:02

BMW X6 u nas ci lepsi rolnicy maja pare aut za 300 tysiecy, a ci gorsi kupuja takie jedno co 3 lata ;) .
nie no troche pojechalem, ale zdazaja sie ci najbardziej przedsiebiorczy dla ktorych auto tej klasy to normalka.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#23 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 21:18

BMW X6 No widzicie tacy na forum nie siedzą tylko interesy załatwiają :P

#24 Share RafalJD

RafalJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 21:54

BMW X6 No sledze forum i tak dumam kto pisze ze nie ma kasy. ja juz wybrałem cało pule z prow i na zróznicowanie i teraz czekam do 14-15 na kolejno pule. A teraz chce cos sobie kupic a nie tylko sprzet i sprzet. Jak ktos robi i ma kase to nie wazne czy kupi x6 bo mu sie podoba a pali i tak miej niz JD czy Valtra.

Sory za błedy ale pisze z komórki.

Edytowany przez Matey, 15 styczeń 2011 - 23:43.

#25 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:09

BMW X6

Podzielam zdanie, jak kogoś stać wydać 350 kafli na furę, to stać go na utrzymanie itp. Dodany obrazek

Tylko co powiesz że ktoś kupuje auto na przykład merca klasy S w benzynie bo taniej wychodzi i go zaraz gazuje? :lol: Widziałem parę takich aut z wyzej półki na Orlenie i z instalacją LPG chyba że na CNG ale jedno i drugie szpeci takiego "bogacza"

Edytowany przez tomi382, 15 styczeń 2011 - 22:10.

#26 Share RafalJD

RafalJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:11

BMW X6

Skąd masz kasę? Nie doniesiemy skarbówce.

Zależy pod jaką stodołę. Bo jeśli jest cała drewniana to myślę że Maybach. Jeśli murowana to Veyron.

A kase mam z warzyw. na 40h i z 3 kurników.

Starsi maja krowy 100 doinych i około 50 opasów.

No i starcza nam bez oszukiwania panstwa.

Edytowany przez Matey, 15 styczeń 2011 - 23:45.

#27 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:12

BMW X6 Kurde tyle masz kasy a zeby słownik ortograficzny kupić to nie pomyślałes:(?

#28 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:20

BMW X6 Te Twoje pytanie śmieszy poniekąd bo mając tyle kasy i decydując się na to auto to już decyzja podjęta i wybór dobry. Chyba że Ci się nudzi i szukasz tematu do popisania na forum to cel osiągnięty. JAkby był niski budżet i starczało tylko na nissana quasqai to można by mówić że lepiej dozbierac kasy czy coś.

#29 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:32

BMW X6 Co do BMW X6 to musisz sobie opowiedziec czy masz zone dzieci bo jesli tak to bardziej polecał bym Ci X5 wiecej miejsca itp.W X6 jest mało miejsca z tyłu,ale jesli kawalerem to jak najbardziej X6 do ciebie bedzie pasowało od dziewczyn sie wtedy nie opedzisz :D U mnie tez powoli zbliza sie wybor nowego samochodu bo za niedlugo zdaje prawo jazdy I tez do wyboru jest X5,X6 lub ML ale wybór padnie na X6 bo tacie sie strasznie podoba,a mi pozostanie jezdzic passatem ;/

Edytowany przez Bawidamek, 15 styczeń 2011 - 22:34.

www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#30 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:53

BMW X6 Faktycznie masz bardzo źle, pierwszy samochód i od razu Passat, tylko współczuć...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:59

BMW X6 No wiesz kolego niby pierwszy samochod ale kazdy chciałby miec najlepszy tak samo jak i ja!A na passata nie narzekam bo wmiare dobry komfort przestrzenny spory bagaznik tylko car audio bede inne montował bo fabryczne troche nie wyraznie gra A tata zawsze pozyczy swojegonsamochodu jak cos
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#32 Share RafalJD

RafalJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 23:37

BMW X6 no widzicie nie tylko mie stac n x6. A do wyboru jest kilka. A kolego (Bawidamek) myslałes może o porsche cayenne.

Edytowany przez Matey, 15 styczeń 2011 - 23:46.

#33 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 13:35

BMW X6 Porshe zdecydowananie nie bo jakos kształty mi sie nie podobaja.A co do tego to innych napewno tez stac na taki samochod tylko oni inwestuja w cos innego bo tak naprawde na samochodzie tracimy z roku na rok i do tego jeszcze oplaty i inne wydatki np.AC do BMW ok 30tys bo przeciez nie bedziemy ryzykowac,na zime opony ok 5 tys i felgi tez ok 5 tys i inne pierdoly i juz na samym wstepie nie ma 40 tys.A przykladowo kup my dzialke za 300tys w miescie a niech ktos kupi samochos za 300tys po 5 latach nasza dzialka kosztuje 1mln a samochod 50tys.A le i tak napewno moj tata kupi X6 bo nie poto robil cale zycie zeby potem synowa nic nie robila;)

#34 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 23:42

BMW X6 A może panowie Range Rover lub Jeep Grand Cherokee?

#35 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 23:55

BMW X6 Range Rover Przod ma ładny ale ten tył jakby z Łady Nivy a Jeep niczego sobie ale jednak wolimy BMW X6 tylko zastanawiam sie kiedy X6 bedzie przechodzilo lifting;/

#36 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 23:56

BMW X6 pewnie za jakieś 2 lata :P

#37 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 00:12

BMW X6 Moje typy to jeszcze Mercedes G, Hummer H2, VW Touareg lub LR Discovery. I to jest właśnie piękne w Rangu że jest taki kanciasty. Po drugiej lepiej nadaje się w teren niż X6.

#38 Share RafalJD

RafalJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 20:48

BMW X6 N ja teraz poruszam sie Hammerem H3 z 2006 mamy go 3 latam. tak to całkiem spoko fura ale to starszysz a ja chce x6 dle siebie.

#39 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 20:53

BMW X6 To jak jesteś zdecydowany to po co się pytasz? Chcesz się pochwalić czy co? Coś mi się zdaję że kolega wyznaję zasadę "zastaw się a postaw".

Edytowany przez StasiekS, 17 styczeń 2011 - 20:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share RafalJD

RafalJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 21:05

BMW X6 No akurat na to fure to mam gotówkie. A kredytu to mam pewnie połowe tego co ty. Ja na swoje gospodarstwo nie wziełem jeszcze ani złotuwki z banku.