Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lukejro

Tur firmy Agro-Tur Józefów

Polecane posty

Gość lukejro   
Gość lukejro

Witam. Interesują mnie Wasze opinie na temat turów z firmy Agro-Tur Józefów. Myślę o założeniu takiego tura do c-330. Nie posiadam hodowli więc tur nie będzie nadmiernie eksploatowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

A jakiego chcesz TUR'a ? Trzysekcyjny-z krokodylem chwytakiem do bel.itp.

Czy taki co ma tylko siłownik do łyżki/wideł ?

Sprecyzuj pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Myślę o ładowaczu dwusekcyjnym. Trzecia sekcja jest mi niepotrzebna. Firmą Agro-Tur zainteresowałem sie po przeczytaniu artykułu w RPT. Cena jest atrakcyjna bo wynosi 5200zł. Dla porównania taki sam tur z Hydrametu Giżycko kosztuje 8000zł. Ponieważ tur będzie bardzo mało używany(ma zastąpić łopatę) nie musi byc "super firmowy". Z drugiej strony nie chciałbym kupić jakiegoś szajsu...

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Hej,ja mam takiego tura od 3 lat ,jego zalety to solidna konstrukcja , dobrze wykonane widły do obornika i łyżka ,a wady ,jak był kupiony to nie dało się łyżki oprzeć na ziemi w poziomie ,przód łyżki był o dobre 10 cm bardziej w dół jak tył i jak chciałem zbierać ziemię to łyżka szła w ziemię za bardzo ,ale wystarczyło wprowadzić modyfikację łyżki w miejscu gdzie łączy się z siłownikiem i jest ok :rolleyes: ,tak więc ja bym go polecił ,za takie pieniądze nic lepszego nie kupisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

@czacha17 - dzięki za opinie. @przemorolnik - tak jak pisałem w temacie: interesują mnie opinie na temat produktów firmy Agro-Tur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

one są identyczne :lol: ja ma z Józefowa 3 sekcyjnego i sprawuje się idealnie :) : http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/256104-mf-255/ i mam jeszcze jedno pytanko mianowicie chciał bym do niego zakupić leki jakiś chwytak do bel ma może ktoś taki ?? B)


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Kolego Pimper ,na tym zdjęciu co dałeś linka to ja widzę 2 sekcje ,przepraszam za dociekliwość ale jak możesz mieć do niego krokodyla jak na zdjęciu widać trzy siłowniki ,dziwne :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

czacha17 a nie wiesz że do 3-ciej sekcji nie ma siłownika tylko złączy hydraulicznych na ładowaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

to jest 3 sekcyjny :blink:


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

ponawiam pytanie :chciał bym do niego zakupić leki jakiś chwytak do bel ma może ktoś taki ?? B) nikt przy tych turach niema ?? :blink:


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

dzięki za info a ma może ktoś jakąś firmę która robi takie chwytaki ale gdzieś bliżej Dolny Śląsk Wielkopolska B)


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLES    0

pimper21 w sprawie chwytaka napisz RO2K@INTERIA.PL jest to w wielkopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

jak to napisz na e-mail ?? ma ten gościu jakaś stronkę www. ?? :unsure:


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj