Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone]

49 odpowiedzi na ten temat

#41 Share nebuvo

nebuvo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 05:53

Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone] wczoraj mialem jazde testową ale niestety tylko 145. powiem ze nieźle się pracowało.Mam nawet już ofertę. 301 brutto a w tym Przedni tuz, 5 albo 6 wyjść hydraulicznych, automatyczny zaczep, pneumatyczne siedzenie, i cos jeszcze ale juz nie pamietam. wydaje mi sie ze nie duzo. Kazałem jeszxcze dilerowi zrobic oferte na MC 165 GMAX w wersji E. ciagni jeszcze bardziej bedzie konfortowy. Za wersje E doplaca sie okolo 3500 euro a za MC 165 Gmax chyba 55000 netto Euro.... wydaje sie dosyc tanio w porownaniu do innych..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone] Dzisiaj, 14:54
  •  

#42 Share nebuvo

nebuvo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 06:04

Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone] Witam. Wczoraj tesowałem MC 145 GMAX i powiem ze jest bardzo fajny ciagnik i jestem bardzo zaskoczony tym ciągnikiem. za 301 tys brutto mam 142 KM, Ponad 6,2t (bez obciazników) masy, 5 albo 6 wyjsc hydraulicznych, przedni tuz, siedzenie pneumatyczne, zaczep automatyczny górny, zastanawiam sie czy cos jeszcze. Niestety jak dla mnie to ciągnik delikatnie za słaby wiec biore 165 w wersji "E" teraz tylko czekam na oferte i biore :)

#43 Share przemekaerox

przemekaerox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 07:49

Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone] Ciągniki tej serii są bardzo mało zaawansowane technologicznie, co dla niektórych może być bardzo wielkim plusem. Osobiście uważam, że gdyby miały półbiegi były by idealną propozycją prostego w obsłudze ciągnika z małą ilością elektroniki. Znam rolnika który ma G-max 165 sprawuje się bardzo dobrze...

#44 Share daw88

daw88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 14:48

Witam. Wczoraj tesowałem MC 145 GMAX i powiem ze jest bardzo fajny ciagnik i jestem bardzo zaskoczony tym ciągnikiem. za 301 tys brutto mam 142 KM, Ponad 6,2t (bez obciazników) masy, 5 albo 6 wyjsc hydraulicznych, przedni tuz, siedzenie pneumatyczne, zaczep automatyczny górny, zastanawiam sie czy cos jeszcze. Niestety jak dla mnie to ciągnik delikatnie za słaby wiec biore 165 w wersji "E" teraz tylko czekam na oferte i biore :)

A z jakiego regionu Polski jesteś??

Ile Ci proponują za tego 165?

#45 Share nebuvo

nebuvo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 02 październik 2013 - 10:18

Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone] Myśle ze okolo 320-330 tyś brutto. Lubelskie okolice Łukowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share 18bamber

18bamber

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 10:05

Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone] A ciągnik może z Siedlec bierzesz czy z Białej skoro okolice Łukowa jesteś? Ja też te strony.

#47 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 10 luty 2014 - 00:12

Ciągniki tej serii są bardzo mało zaawansowane technologicznie, co dla niektórych może być bardzo wielkim plusem. Osobiście uważam, że gdyby miały półbiegi były by idealną propozycją prostego w obsłudze ciągnika z małą ilością elektroniki. Znam rolnika który ma G-max 165 sprawuje się bardzo dobrze...

Przecież mają półbiegi w wersji E i nadal jest to ciągnik z małą ilością elektroniki.

Jakoś nie przepadam za Dąbrowskimi. Dla mnie oni się na dilera MC nie nadają. Brak podejścia, zero pojęcia i do tego wysokie ceny. Wystarczy, ze już im Zetora zabrali.

#48 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja, rolnictwo, wędkatstwo, muzyka :)

Napisany 04 kwiecień 2014 - 20:57

Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone] Odświeżam temat. Czy 220 tyś za G135 MAX netto za fuul wersję mechaniczną czyli na skrzyni 18x18, bez EHR, ale za to z przednim TUZ i WOm to odpowiednia cena? ;)

Edytowany przez MalyJohn, 04 kwiecień 2014 - 20:58.

#49 Share domikars

domikars

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 19:57

Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone] Z tuzem i wom to tak ja mam wpisane 205 tyś do negocjacji bo biorę dużo maszyn netto, ale bez tuz i wom ;) a jak można się zapytać warto brać ten ciągnik czy zmienić na Claasa? ;) z góry dzięki

Edytowany przez domikars, 07 kwiecień 2014 - 19:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#50 Share mariuszgg

mariuszgg

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 grudzień 2014 - 18:19