szczepan222

Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczepan222    0

Witam, MC od niedawna wprowadził te modele. I można na kupić z mechanicznym rewersem.

Co myślcie o te serii?

Czy traktory powyżej 100km powinny mieć mechanicznym rewersem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Według mnie ten ciągnik jest dla ludzi który wolą mieć elektronikę w ciągniku ograniczoną do niezbędnego minimum :o Najmniejszy model ma coś około 115km i 6cyl. :blink:

Drugi temat który założyłeś to piszesz że nie chcesz elektroniki dużo, więc ten ciągnik w sam raz pasuje B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

ten ciągnik nie ma nawet EHRu, zależy czego właściciel oczekuje, jeśli zdecydowanie nie chce elektroniki i pragnie tanio kupić to ten ciagnik jest dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

I tak powinno być, a nie każdy teraz w standardzie daje ehr w ciągnikach o takiej mocy :D Jeżeli mam podnosić i opuszczać podnośnik małym pokrętłem to wole juz to robić dźwignio :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Kolego ale system EHR to nie mały guziczek do podnoszenia, mamy tu w standardzie szybkość opuszczania podnoszenia siłę reakcji i system (ATC) dzieki niemu podczas jazdy po nierównej drodze występuje efekt kołysania. I dla mnie osobiście jest to zaletą w wyposażeniu standardowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

moja opinia jest inna, to jest ciagnik stworzony do ciezkiej pracy i ehr jest konieczny chyba że ma śmigać w transporcie, w opcji można wziąć EHR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten ciągnik opisany był w gazecie Farmer jest tam spory artykuł o nim. Ciągnik jest silny i nieskomplikowany nie ma za dużo elektroniki, wielu rolników chce ciągnika mechanicznego bez elektroniki i takim właśnie jest McCormick G-max. tylko przydałby się w nim Ehr


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Prosty mechaniczny, ale żeby był EHR- to się wyklucza, albo jedno albo drugie, jak chcesz bajery to od tego jest seria MTX i XTX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Ja tez uwazam ze powinno byc do wyboru w kazdej marce powinno byc kilka modeli mechanicznych ( co najmniej jeden) Sam nie jestem fanem elektroniki w ciagniku, ale jakby było mnie stac to bym kupił na full wypasie tak zwanym, no ale nie zapominajmy o starszych uzytkownikach np moj sasiad ma 55 lat i jak kupował ciagnik to tylko bez elektroniki bo powiedzial ze to poprostu nie dla niego sie przyzwyczail do mechaniczengo i juz. wiec ten mc jest jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAZI    0

Witam mnie osobiscie bardzo sie podoba sam mysle o modelu G135Max cenowo jest to sprzet bardzo atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

W serii G EHRu nie ma nawet za dopłatą, rewers jest na sprzęgło a WOM włączany hamulcem pneumatycznym jak w Zetorach 7211 i podobnych. Na klawisz jest jedynie blokada i przedni napęd. Nie jest to ciągnik do intensywnego użytkowania, po prostu jest męczący, za to jeśli pracuje się niedużo a chce mieć duży ciągnik będzie on w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mnie osobiscie bardzo sie podoba sam mysle o modelu G135Max cenowo jest to sprzet bardzo atrakcyjny

A ile kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo prosty ciągnik. Nie ma elektroniki więc i nie powinno się nic psuć. G-MAX 165 - 1000 MTH właściciel zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

"Nie ma elektroniki więc i nie powinno się nic psuć"- Ciągnik idealny :lol: :lol: :lol: jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zak8    0

160tys kosztuje 120 a 135 ok 180tys netto wiem bo teraz znajomy kupował 120 A ja mam MTX135 już od ok 2 lat ma 1532mg mam nadzieje ze seria g-max będzie tak samo udana jak MTX a z tego co już mailem okazie troszkę po jezdzic ty traktorem to naprawdę też rewelacja zapowiada sie bardzo dobra seria :)

Edytowano przez zak8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zak8    0

wiesz w zasadzie to chyba nie mam żadnej różnicy tylko kwestia przyzwyczajenia biegi u G-MAXSA ładnie wchodza nie ma zadniego problemu skrzynia jest synchronizowana ilość biegów 18 przód 18 tył prędkość 40km fajnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Reasumując, G-MAX warty jest swoich pieniędzy???

jest ten artykuł może na internecie o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Reasumując, G-MAX warty jest swoich pieniędzy???

jest ten artykuł może na internecie o nim?

 

 

i jak decyduje się ktoś na ten model ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Ktoś może wie ile na prawdę na dzień dzisiejszy kosztuje G-MAX 135 ??

Edytowano przez TheCinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Dziś dzwoniłem do jakiegoś przedstawiciela to dokładnie nie pamiętał ceny ale orientacyjnie powiedział ze 230tys brutto chyba dużo jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

wydaje mi sie ze dosyc sporo cenia w koncu to calkowicie mechaniczny model za lamborghini 140 km tez calkowicie mechaniczne cenia 180-190 tysi wiec ten MC jest dosyc drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Też tak mi się wydaje. myślałem ze cena będzie sporo niższa (zadzwonię jeszcze w poniedziałek do Romanowskich i dokładnie dopytam), wtedy można by było jeszcze się nad nim zastanowić a tak za te 230tys to można już znaleźć pewnie coś w większym komforcie i nie mówię o krajowym sprzęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1614    0

ja chyba kupie tego max g zastanawiam sie ile koni mam 1614 99 rok i bym juz zmienił na nowy 1674 morze bym kupił ale cena i to ze ursus sie skończył max prosty powino to chodzic no i cena dobra wole co 10 lat prosty nowy jak cuda trzymac 15 case na bajerach duzo drozej zastanawiam sie mam ibisa od 16 xls jaki traktor kupic do niego125 135 145 mam blisko 100 h kciałem zetora ale słaby udzwig i krutki i te 4 gary 135 koni cos mi sie nie podoba prosze o wasze opinie moja na temat 16 dobry polski tani traktor z małom ilosciom bi egów a wy co sądzicie forterra czy mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arturkkk
      Witam. Mam pytanie związane z typem silnika d206 a d239 jakie są różnice w tych typach? Czy mają tą samą głowicę
    • Przez piotrszkaluba
      Witam problem z przyduszaniem silnika przy zmianie z 3 połówki na 4 i 2 połówki na 1 ale w górę od 1 do 3 jest ok a na 4 już delikatnie przydusi .Nic się nie ślizga na żadnym półbiegu. Czy ktoś już to przerabiał taki problem?
    • Przez Slawek233
      Witam, od jakiegoś czasu męczę się z problemem zmiany zakresów w mccormick xtx165. Mianowicie, jak raz włączę ciągnik to mam tylko zakres 1 z wszystkimi półbiegami, innym razem tylko zakres 2 z wszystkimi półbiegami, lub 3  z wszystkimi półbiegami. Po dłuższej pracy w polu nagle wracają wszystkie zakresy. Przy kolejnym odpalaniu ciągnika peonownie zostaje z jedenym z zakresów od jeden do trzy wraz z półbiegami beż możliwości zmiany zakresów. Proszę o pomoc co to może być.  
    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj