Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak sądzicie co z tym końcem świata?

90 odpowiedzi na ten temat

#21 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:22

Jak sądzicie co z tym końcem świata? a jakie jest prawdopodobienstwo, ze pizdnie w ziemie?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak sądzicie co z tym końcem świata? Dzisiaj, 09:55
  •  

#22 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:25

Jak sądzicie co z tym końcem świata? Już trwa i co z tego?Nic nie możemy zrobić oprócz jak najlepszego przeżycia tych chwil,które nam zostały :unsure:

#23 Share filip94lemken

filip94lemken

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:27

Jak sądzicie co z tym końcem świata? ciekawe jaki te obiekty maja silniki, bo jak odpala diesla w takiej temp to kosmos ;d

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 626 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:28

Jak sądzicie co z tym końcem świata?

a jakie jest prawdopodobienstwo, ze pizdnie w ziemie?

Jeśli wierzyć mądrym programom na discovery to jeśli wpadnie w układ słoneczny to juz na pewno ro***bie ziemie.

Ale nie martwmy sie tym i żyjmy sobie na luzie bo jak sie ma cos takiego stać to i tak nie mamy na to żadnego wpływu, podobno człowiek nawet nie zdązy się zorientować a już będzie spalony.

Edytowany przez robert812, 11 styczeń 2011 - 20:29.

#25 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:29

Jak sądzicie co z tym końcem świata? @robert-nie wiemy :D -czy wyobrażasz sobie z jaką szybkością musiałoby te "coś" wpaść w obręb Układu Słonecznego żeby walnąć już po 24 godzinach ?

#26 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 626 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:31

Jak sądzicie co z tym końcem świata? @jaro, nie ja to wymyśliłem, ja tylko pisze o tym co mówią inteligentnej telewizji.

Z tym że podobno telewizja kłamie...

A poza tym właśnie dlatego to "coś" przez miliony lat nie wpadło do naszego układu słonecznego bo jest to bardzo mało prawdopodobne... i koło sie zamyka.

Edytowany przez robert812, 11 styczeń 2011 - 20:33.

#27 Share drax

drax

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:34

Jak sądzicie co z tym końcem świata? Jestem wychowany w rodzinie katolickiej, jednak sam w Boga nie wierzę, bądź mam ogromne wątpliwości, co skłania mnie do zastanawiania się nad takimi tematami, moim zdaniem po oglądaniu wielu filmików, czytaniu tekstów, przepowiedni itp. rok 2012 to będzie rok przełomu, kwestia będzie polegała na tym w którą stronę, kto powiedział, że 2012 to koniec świata ? To jest jedynie koniec kalendarza, a przepowiednie mówią o zmianach, będzie to może wystawienie ludzkości na jakąś próbę związana z astrologicznymi zachowaniami, pewną cyklicznością, starożtyni byli świadomi wielu rzeczy jeśli chodziło o astrologie, bo to na niej się opierali, dlatego jeżeli rok 2012 będzie przełomowy, to moim zdaniem będzie to związane z astrologią, zauważcie np. na Ziemi zmiany pogodowe, np. układy frontów czy chmur mają pewną cykliczność, opady jak np. monsuny itp. Z tym, że tutaj jest okres np. roczny, zaćmienia słońca pełne to dłuższy okres, a w astrologi mamy okresy które zwane są erami, które bodajże trwają 2150 lat, są to ery związane z przebywaniem bodajże Ziemi lub jakiegoś ciała niebieskiego w określonym znaku zodiaku, teraz mamy ere wodnika, a mamy wejść w erę Koziorożca, stąd może ten przełom polegający wyłącznie na zmianie ery, a tak naprawdę nic zauważalnego się nie stanie ? Zobaczymy w 2012 roku :)

#28 Share BUSTED

BUSTED

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo maszyny

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:36

Jak sądzicie co z tym końcem świata? koniec świata to będzie jak polscy politcy w końcu zaczną coś robić

#29 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 626 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:37

Jak sądzicie co z tym końcem świata? Ale przecież nie może być końca świata bo od 2014 roku wchodzą nowe programy dofinansowujące nasze rolnictwo.
Majowie i przepowiednie mówią swoje, a Unia europejska swoje.
oby UE wygrała !

#30 Share filip94lemken

filip94lemken

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:37

Jak sądzicie co z tym końcem świata? to niech laduja na pustyni, moze cos ciekawego powiedza? nam na fizyce gosciowka mowila ze koniec swiata z 500 miliardów lat, wiec chyba nie dozyje do tego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 626 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:38

Jak sądzicie co z tym końcem świata? Pocieszająca perspektywa...

#32 Share filip94lemken

filip94lemken

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:41

Jak sądzicie co z tym końcem świata? w takim razie trzeba rzucic szkołe i zaczac pić, bo zostało nam tylko 2 lata :mellow: :mellow:

#33 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:42

Jak sądzicie co z tym końcem świata? Babka od geografii nam gadała że są jakieś wybuchy na słońcu i poprostu nasza gwiazda zgaśnie lub jej wybuchy będą na tyle silne że zagrożą Ziemi. A nie wiem jak sie do tego ustosunkować. Jeszcze tyle przedemną a chce się wyszaleć :D W przepowiedniach Sybilli pisze że przy sianokosach spadnie śnieg i coś tam jeszcze pisało. Mam akurat na kompie te przepowiednie B) Może i lepiej to unikniemy kompromitacji na euro 2012 :lol:
EDIT przed końcem świata chciałbym zalać swojego MB olejem napędowym po 2 zł za litr:) takie moje marzenie B)

Edytowany przez tomi382, 11 styczeń 2011 - 20:44.

#34 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:46

Jak sądzicie co z tym końcem świata? Pliss-podszkolcie się (lub waszych nauczycieli podszkolcie) z astronomii .

#35 Share filip94lemken

filip94lemken

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:47

Jak sądzicie co z tym końcem świata? Mk 13, 32 : „Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec”
czyżby zostało to juz objawione nauczycielom i w telewizji ? przykład jest prosty mowili o globalnym ociepleniu to sie zima wkur**** i przyszla poteżna wiec gdzie tu rozsadek, ale ogladalem kiedys w Ekspresie reporterów goscia co podawał sie za Jezusa i zeby przezyc koniec swiata trzeba bylo wplacic 70 tys i co dziwnie byli tacy co wplacali

#36 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:48

Jak sądzicie co z tym końcem świata? A Jaro taki profesor z Ciebie? :D Cwaniactwo nie tutaj a z tym słońcem jest coś nie tak tylko wątpię że to będzie w 2012
A LEPPER Polskę zlepperuje nie bójcie się B)

Edytowany przez tomi382, 11 styczeń 2011 - 20:49.

#37 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:52

Jak sądzicie co z tym końcem świata? Dlaczego zaraz cwaniactwo ?-moim hobby jest astronomia więc co nieco się wie-i moim zdaniem to ci wasi nauczyciele są mówiąc oględnie leciutko niedoinformowani.

#38 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:53

Jak sądzicie co z tym końcem świata? To będzie czy nie bo mam budować oborę na przełomie 2011/2012 i nie wiem czy warto czy lepiej kasę wydać na coś przyjemnego ?
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#39 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:54

Jak sądzicie co z tym końcem świata? Skoro sądzisz że na słocu jest fajnie to gratki:D są na nim jakieś wybuchy i jeśli to pojęcie jest Ci obce to zasięgnij porad astronoma :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:55

Jak sądzicie co z tym końcem świata? PS.Oczywiście nie miałem na myśli astronomii rodem z Discovery :D (mam w domu całkiem pokaźną liczbę publikacji na ten temat )