erwin2

Jak sądzicie co z tym końcem świata?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robert812    101

@jaro, nie ja to wymyśliłem, ja tylko pisze o tym co mówią inteligentnej telewizji.

 

Z tym że podobno telewizja kłamie...

 

A poza tym właśnie dlatego to "coś" przez miliony lat nie wpadło do naszego układu słonecznego bo jest to bardzo mało prawdopodobne... i koło sie zamyka.

Edytowano przez robert812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drax    1

Jestem wychowany w rodzinie katolickiej, jednak sam w Boga nie wierzę, bądź mam ogromne wątpliwości, co skłania mnie do zastanawiania się nad takimi tematami, moim zdaniem po oglądaniu wielu filmików, czytaniu tekstów, przepowiedni itp. rok 2012 to będzie rok przełomu, kwestia będzie polegała na tym w którą stronę, kto powiedział, że 2012 to koniec świata ? To jest jedynie koniec kalendarza, a przepowiednie mówią o zmianach, będzie to może wystawienie ludzkości na jakąś próbę związana z astrologicznymi zachowaniami, pewną cyklicznością, starożtyni byli świadomi wielu rzeczy jeśli chodziło o astrologie, bo to na niej się opierali, dlatego jeżeli rok 2012 będzie przełomowy, to moim zdaniem będzie to związane z astrologią, zauważcie np. na Ziemi zmiany pogodowe, np. układy frontów czy chmur mają pewną cykliczność, opady jak np. monsuny itp. Z tym, że tutaj jest okres np. roczny, zaćmienia słońca pełne to dłuższy okres, a w astrologi mamy okresy które zwane są erami, które bodajże trwają 2150 lat, są to ery związane z przebywaniem bodajże Ziemi lub jakiegoś ciała niebieskiego w określonym znaku zodiaku, teraz mamy ere wodnika, a mamy wejść w erę Koziorożca, stąd może ten przełom polegający wyłącznie na zmianie ery, a tak naprawdę nic zauważalnego się nie stanie ? Zobaczymy w 2012 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Ale przecież nie może być końca świata bo od 2014 roku wchodzą nowe programy dofinansowujące nasze rolnictwo.

Majowie i przepowiednie mówią swoje, a Unia europejska swoje.

oby UE wygrała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

to niech laduja na pustyni, moze cos ciekawego powiedza? nam na fizyce gosciowka mowila ze koniec swiata z 500 miliardów lat, wiec chyba nie dozyje do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Babka od geografii nam gadała że są jakieś wybuchy na słońcu i poprostu nasza gwiazda zgaśnie lub jej wybuchy będą na tyle silne że zagrożą Ziemi. A nie wiem jak sie do tego ustosunkować. Jeszcze tyle przedemną a chce się wyszaleć :D W przepowiedniach Sybilli pisze że przy sianokosach spadnie śnieg i coś tam jeszcze pisało. Mam akurat na kompie te przepowiednie B) Może i lepiej to unikniemy kompromitacji na euro 2012 :lol:

EDIT przed końcem świata chciałbym zalać swojego MB olejem napędowym po 2 zł za litr:) takie moje marzenie B)

Edytowano przez tomi382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Pliss-podszkolcie się (lub waszych nauczycieli podszkolcie) z astronomii .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

Mk 13, 32 : „Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec”

czyżby zostało to juz objawione nauczycielom i w telewizji ? przykład jest prosty mowili o globalnym ociepleniu to sie zima wkur**** i przyszla poteżna wiec gdzie tu rozsadek, ale ogladalem kiedys w Ekspresie reporterów goscia co podawał sie za Jezusa i zeby przezyc koniec swiata trzeba bylo wplacic 70 tys i co dziwnie byli tacy co wplacali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

A Jaro taki profesor z Ciebie? :D Cwaniactwo nie tutaj a z tym słońcem jest coś nie tak tylko wątpię że to będzie w 2012

A LEPPER Polskę zlepperuje nie bójcie się B)

Edytowano przez tomi382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Dlaczego zaraz cwaniactwo ?-moim hobby jest astronomia więc co nieco się wie-i moim zdaniem to ci wasi nauczyciele są mówiąc oględnie leciutko niedoinformowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

To będzie czy nie bo mam budować oborę na przełomie 2011/2012 i nie wiem czy warto czy lepiej kasę wydać na coś przyjemnego ?


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Skoro sądzisz że na słocu jest fajnie to gratki:D są na nim jakieś wybuchy i jeśli to pojęcie jest Ci obce to zasięgnij porad astronoma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

PS.Oczywiście nie miałem na myśli astronomii rodem z Discovery :D (mam w domu całkiem pokaźną liczbę publikacji na ten temat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Czyli wiesz wszytko najlepiej wow to czekam na ciekawe lekcje astronomii twojego wykonania. Pochwal się wiedzą nie z google lecz z głowy jakie realne zagrożenia na nas czekają w najbliższym czasie. Ale zagrozenia typu astronomicznego pomijając kwaśne deszcze które niszczą nam karoserie ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nh blaknie bo każdy chce być jak ten papieża. :)

@Nasil jak nie jesteś pewien co masz zrobić to możesz mi je oddać... nie pogniewam się.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W dniach onych Goga i Magoga z niebiesiek spadną Żabowie na ziemie i językiem swym plugawym oblizywać się będą.

 

To jest dopiero koncepcja na koniec świata :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio czytałem ze majowie pomylili się o 17 lat bo zbliża sie jakieś ciało i ma udeżyć w Ziemie która ma wielkosć jednego większego państwa i warzy 800 megaton i jeszcze jak te ciało nie uderzy w ziemię to leci jeszcze większy i trafi za 30 parelat pisało że jak będzie to ogłoszone w ostatniej chwili

 

ale co tam wierzyć tym politykom

Edytowano przez ZetorekClasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shreku94    0

nam na lekcji geografi gościu powiedział że jeśli media albo ktoś będzie znał dokładna datę końca świata i będzie ona pewna na 100% to i tak nikt tego nie ogłosi ludziom na świecie ponieważ zapanowała by panika i połowa z nich poszła by do kościoła a reszta wybrała by się do monopola :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Moim zdaniem to koniec świata określony jako jakieś wydarzenie np. katastrofy pogodowe upały, powodzie, burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2045

Ja powiem tak....ktoś na tym rzekomym końcu świata dobrze zarobi....bo jak nie wiadomo o co chodzi.... to chodzi...każdy wie o co...laugh.gifsmile.gif Jak by coś miało być to raczej za sprawą ludzi...oni się sami wykończą...wink.gif

Edytowano przez prorok

Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Słyszałem, że czarne dziury powstają co 1000 lat, a do tej pory jest ich ponad 10 000 w naszej galaktyce, więc można rozważyć też taką opcję końca świata, że zostaniemy po prostu w nią wessani :huh: ... na razie nie ma się co martwić pierdołami i filmikami z youtube albo jakimś zacofanym kalendarzem małpoludów na którym ktoś zarabia niezłą kasiorę ;[

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj