Skocz do zawartości

Zdjęcie

Internationale Grune Woche 2011

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 18:20

Internationale Grune Woche 2011 Witam!
Zbliżamy się wielkimi krokami do najpopularniejszych (i chyba największych) targów powiązanych z rolnictwem na świecie, jakimi jest Międzynarodowy Zielony Tydzień. Targi, jak Wam już zapewne dobrze wiadomo, odbywają się w Berlinie. W tym roku termin całej imprezy to 21.01.2011-30.01.2011.
W związku z powyższym mam następujące pytanie- czy na tej imprezie są również wystawy maszyn rolniczych(i ewentualnie pokazy)?
Szukam takiej informacji w internecie ale nie mogę dostać jednoznacznej odpowiedzi.
Czekam tylko na pewne i sprawdzone informacje.
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Internationale Grune Woche 2011 Dzisiaj, 11:28
  •  

#2 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:23

Internationale Grune Woche 2011 wystawy maszyn są jak najbardziej i wszystkiego około rolniczego ale pokazy maszyn w ruchu to nie
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 23:24

Internationale Grune Woche 2011 Właśnie tak sądziłem czytając oficjalną stronę targów, chociaż było to zawarte tylko w 3 słowach na całej stronie chyba...
Ogólnie to Polskie władze się nie popisały bo mimo,że jesteśmy partnerem targów w tym roku to informacji po Polsku tak naprawdę próżno szukać...
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.