Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozdzielacz do C-360

101 odpowiedzi na ten temat

#61 Share ziomal89

ziomal89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 14 czerwiec 2011 - 16:58

Rozdzielacz do C-360 daj trójniki i puść przewody na przód i rozdziel je elektrozawrem 3ciej sekcji np http://allegro.pl/dz...1665169454.html i już masz 2 pary wyjść na przodzie ciągnika, 2dla tuza 2 dla kacpra i teoretycznie wolne gniazda z tyłu napisz na pw to wyjaśnie co i jak

Edytowany przez ziomal89, 14 czerwiec 2011 - 17:22.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozdzielacz do C-360 Dzisiaj, 13:46
  •  

#62 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 14 czerwiec 2011 - 18:29

Rozdzielacz do C-360 Dokładnie jak kolega wyżej napisał.
W razie czego TU masz o 100 zł tańszy a ten sam elektrozawór
W rolnictwie siła!!! :)

#63 Share ziomal89

ziomal89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 14 czerwiec 2011 - 20:17

Rozdzielacz do C-360 tyle że dostepność brak;(

#64 Share szubinska

szubinska

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 17 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 10:13

Rozdzielacz do C-360 Witam, mam pytanie odnośnie rozdzielacza hydrauliki do C-4011 / C-360.
1. Na czym polega jego regeneracja ? czy jedynie na wymianie uszczelnień (widziałem kiedyś na allegro - cena 20zł/komplet)
2. Czy da radę zrobić to samemu mając podstawowe narzedzia warsztatowe (nigdy nie rozbierałem rozdzielacza ale potrafię dużo rzeczy naprawić samemu) jak myślicie ?
Pozdrawiam

#65 Share pawelrolnik89

pawelrolnik89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 11:28

Rozdzielacz do C-360 ja w mojej 40-stce wymieniłem wszystkie oringi samemu i jak narazie nic się nie dzieje na niekorzyść to ja mówie a niech każdy inny robi jak uważa
pozdrawiam

#66 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 12:11

Rozdzielacz do C-360 W rozdzielaczu głównymi elementami roboczymi są dwa tłoczki współpracujące z tulejami w których są odpowiednio nacięte kanały olejowe. Jedna sekcja jest od podnośnika, druga od hydrauliki zew. Tłoczki z tulejami są spasowane bez żadnych uszczelnień tj;pierścieni oringów itp, jeżeli zrobi się zbyt duży luz olej zacznie przeciekać.Naprawa polega na niewielkim "rozwierceniu" tuleji i wstawieniu nowego większego tłoczka, zrobić to można jedynie mając specjalny sprzęt czyli w zakładzie hydraulicznym. Polecam HYDROTOR Tuchola, robią naprawde dobrze i uważam że w dobrej cenie, można kurierem.

#67 Share damianbizon

damianbizon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko co z nim związane

Napisany 25 czerwiec 2012 - 12:42

Rozdzielacz do C-360 Ja również polecam oddać rozdzielacz do regeneracji. Ja w swoim c-360 oddałem cały podnośnik tzn. pokrywe razem z rozdzielaczem, tłokiem. Polecam oddać to w całości ;) Cena to chyba ok 800 zł
Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

#68 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 25 czerwiec 2012 - 13:21

Rozdzielacz do C-360 Ja kupiłem parę lat temu kupiłem podnośnik po regeneracji do 60.Stamtąd gdzie regenerują.To tak zregenerowali że teraz jedna sekcja w rozdzielaczu jak się kipruje to nie można puścić wajchy bo opuszcza przyczepę.A podnośnik na zgaszonym tak opuszcza że masakra...

Tak samo było w 904,rok czasu i opuszcza,jak opuści to nie podniesie.Dwa lata temu zrobiliśmy sami i chodzi do tej pory.A maszyn tez nie wiadomo jakich nie podnosi bo tylko pług czteroskibowy i ewentualnie agregat 3m.

Jak ktoś ma sprawdzonych ludzi co regenerują to podnośnik będzie dobry.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#69 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Konstruowanie

Napisany 25 czerwiec 2012 - 14:22

Rozdzielacz do C-360 no tu są duże cisnienia i musi być szcelne żeby wszystko było ok wiec możesz wymienic te żeczy które sa w tym zestawie
W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

#70 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 17:50

Rozdzielacz do C-360 Koledzy chciałbym zwrócić uwagę że @szubinskiej chodzi o rozdzielacz a nie podnośnik, co do podnośnika a konkretnie tłoczyska to jak najbardziej można naprawić go samodzielnie a części można dostać prawie w każdym sklepie rolniczym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7626 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 21:54

Rozdzielacz do C-360 Do rozdzielacza można kupiś spasowana tuleję suwaka i sam suwak elegancko spasowany do podnośnika i do hydr. zew. , parę oringów i zrobisz samemu to co robi warsztat za pare stówek. Tam nie ma żadnej filozofi trzeba tylko pomyśleć.
KPK Kumurun Team

#72 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3465 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 25 czerwiec 2012 - 22:01

Rozdzielacz do C-360 Robiłem sam w zetorze 7211 i w ursusie1224 i jest bardzo dobrze już parę lat . Jak masz pojęcie i cierpliwość to śmiało ;)

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#73 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 22:24

Rozdzielacz do C-360 Dokładnie cierpliwość, mało kto ma rozwiertaki, a jeszcze mniej osób umie "nimi się obsługiwać"... jak sa rysy lub luziki delikatne to głupiego robota, nowe jest nowe, pochodzi 5 lat, ale lepszego niestety niema...
Jak nie ma rys, zatarć, luzów to uszczelki za 20 zł co 2 lata wystarczą.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#74 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 22:48

Rozdzielacz do C-360 20zł. za uszczelki to nie dużo i warto samemu je wymienić. Ja u siebie wymieniałem 2lata temu i do dzisiaj chodzi elegancko. Jeśli to nie pomoże to niestety zaboli po portfelu... Jeśli dobrze pamiętam 2 lata temu facet za regenerację rodzielacza chciał 600zł a za cały podnośnik 800zł....

#75 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 10:10

Rozdzielacz do C-360 Zimą 2011r za regenerację rozdzielacza do U-912 płaciłem 460zł tzn;stary oddałem a dostałem drugi po naprawie z roczną gwarancją w HYDROTORZE Tuchola, myślę że do C-360 jest taniej.@seweryn20 nie wiem gdzie można kupić tuleje z tłoczkiem bo w moim terenie w sklepach z częściami do ciągników takiego szegoś niema, a do wymiany potrzebna będzie prasa hydrauliczna.

#76 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7626 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 10:32

Rozdzielacz do C-360 Np tu:

http://sklep.techrol...ups/category/45

U nas nie ma najmniejszego problemu z wszelakiego rodzaju narzedziami, prasami i tp. Warsztatów które świadczą usługi jest multum.
KPK Kumurun Team

#77 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 12:00

Rozdzielacz do C-360 @seweryn20 dzięki za link. :)

#78 Share tomasz35987

tomasz35987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 sierpień 2012 - 09:05

Rozdzielacz do C-360 Witam. Założyłem drugą rurkę z gniazdem do rozdzielacza przy C-360, okazało się jednak ,że rozdzielacz nie podaje na nią oleju. Jedyne co mogę z nią robić to spuszczać olej. Jak to naprawić.

#79 Share max15

max15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 22:13

Rozdzielacz do C-360 Mam pytanie. Czy jak podlacze powietrze do zasilanie rozdzielacza ok 5 bar i wylatuje z jakiegos otworu umieszczonego po przeciwnej stronie co podlaczenie suwaka od podnosnika to wina zle zregenerowanedo rozdzielacza ,czy moze cisnienie jest za niskie ? Widac tam jakis zawor i nie wiem czy jechac z reklamacja. Stary rozdzielacz mial mniej zaworkow. W tym jest jakis po tej stronie co podlaczenie suwakow i taki dlugi od strony cylindra , a powietrze ucieka jeszcze z otworu przez ktory widac jakis grzybek czy cos takiego. Prosze o pomoc. Przepraszam za pisownie ale pisze na tablecie i nie mam polskich znakow.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share PioBar

PioBar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:50

Rozdzielacz do C-360 qwerty

Edytowany przez PioBar, 16 kwiecień 2013 - 14:20.