Skocz do zawartości

Zdjęcie

blokada mostów w8024mido

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 21:52

blokada mostów w8024mido witam mam do waz pytanie czy wiecie może czy ten ursus ma blokade na 4 koł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
blokada mostów w8024mido Dzisiaj, 01:21
  •  

#2 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 22:59

blokada mostów w8024mido Na dzień dzisiejszy jest tylko jeden ciągnik wyprodukowany a ty takich odpowiedzi oczekujesz ale ci odpowiem ma

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#3 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 16:42

blokada mostów w8024mido a to czemu trzeba czekać zeby kupić

#4 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 17:38

blokada mostów w8024mido Wcale nie trzeba czekać , według mnie jest już więcej egzemplarzy

#5 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 17:55

blokada mostów w8024mido Jeden egzemplarz? :lol: Stachu się pyta o 8024 nie wiem czy zauważyłem a tego to już na pewno dużo więcej wyprodukowali, nawet ktoś tu czy na innym forum pisał że był u jakiegoś dilera to miał już zamówienie na chyba 5 tych ciągników a parę już sprzedał. Nie jestem na 100% pewien o te liczby ale nie pamiętam bo to już dawno przeczytałem a pamięć słaba :P .
Widać że ludzie poszli już po rozum do głowy i w końcu zaczęli kupować lepsze ciągniki w tych samych cenach co inne (nie będę mówił jakie marki bo się ludzie zlecą i zaczną na mnie bluzgać) w tym samym wyposażeniu.
Ps. Teraz odpowiem na pytanie. Z tego co kiedyś czytałem to ma blokadę przedniego mostu elektrohydrauliczną, ale co z tylnym to nie wiem. Jak coś więcej znajdę to postaram się napisać.
Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:29

blokada mostów w8024mido Zamówienie może zbierać ale sprzedać nie sprzedawał ponieważ w połowie grudnia otrzymał homologację i to jest ten jeden ciągnik jeszcze na taśmie jest 3szt które do końca nie są złożone,w końcu stycznia zostanie więcej wyprodukowanych

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#7 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:02

blokada mostów w8024mido ale wiem bo przedstawiciel ursusa powiedział że są produkowane już ze od dawna tylko dużo zamówieni i trzeba czekać nawet 4tygodnie lub dłużej a wracając do tematu jak to jest z tymi blokadami czy sa może odrazu obydwie na raz właczane ze tył i przód czy każda osobno

Edytowany przez stachu19, 11 styczeń 2011 - 22:12.

#8 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:30

blokada mostów w8024mido ASOGCURSUS Ty nie rozumiesz że tu jest mowa o 8024? Który już od dawna jest w sprzedaży? :blink: Na homologację owszem czekają ale ciągniki serii xx34 czyli 6834 i 8034 które jak na razie wyprodukowane są w ilości jednego egzemplarza. A tak jak już pisałem mowa jest o 8024 który jest już w sprzedaży i jak też już również pisałem dilerzy już go sprzedają i mają zamówienia na te traktory podkreślam 8024, być może nie spodziewali się aż takiej sprzedaży i ludzie muszą na nie czekać bo Ursus musi "pościągać" te części do jego złożenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share mlody89

mlody89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 00:42

blokada mostów w8024mido Odpowiadajac na pytanie zadane w temacie postaram sie je rozwikłac na tyle na ile zrozumiałem to co wyjaśnił mi przedstawiciel Ursusa na targach w Kielcach. 8024 ma blokade na 4 koła jednakże blokada przedniej osi i tylniej to dwie odzielne blokady. Tylnia oś posiada standardowa blokade mechanicznie właczana jak wczesniejsze starsze Ursusy. Natomiast przednia os posiada blokade która sama sie włacza poprzez jakas zapadke w momencie gdy jedno z kół traci przyczeponosc. Wybaczcie mogłem coś przekrecic nie jestem alfą i omega z mechaniki ;)