Polecane posty

agrofix224    26

Wygląda na to,że przednia, czy tylna to nie ma znaczenia w linku tym wsześniejszym na następnej stronie jest ilustracja z której wynika, że w listwie ma być tylko 6-7mm oleju na wysokość. Zresztą jak zlejesz stary to pewnie będzie ze 2 litry co tylko potwierdzi że wchodzi 2,25L, znalazłem właścią instrukcję:

https://www.manualslib.com/manual/1758372/Kuhn-Gmd802.html?page=53#manual

Warto na chwilę uruchomic kosiarkę, żeby się olej rozgrzał i później go spuścić, ale to pewnie wiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacio    0

Witam, 

Kupiłem kosiarkę kuhn gmd 66 select. Chcę wymienić olej w listwie tnącej.  Jak wleje nowy olej po sam korek wlewowy będzie ok? Czy muszę wlać równo te 2,25 L ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Gmd 602 lift control. Ktoś podpowie jakie ustawia ciśnienie na hydroakumulatorze i jak to działa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo94    0

Witam mam dwie kosiarki czolowe, która wybrać? 

1-Kuhn model GMD802F

2-Pottinger alpha motion 

Mile widziane plusy i minusy jednej i drugiej 

 

Edytowano przez Karo94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Pottinger z tego co mi się wydaje jest ciągnięty a kuhn pchany, ciągnięta powinna być lepsza, lepiej kopiować teren i być mniej narażona na uszkodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez Marecki2922
      Przedni TUZ  zrobić w ciągniku to właściwie niewielki problem , trudniej jest z przednim WOM który w moim przypadku najbardziej przydałby się do kosiarki czołowej i tu mój pomysł ażeby zamontować na takiej kosiarce odpowiedni silnik spalinowy do jej napędzania .
      Co o tym myślicie , jakieś sugestie a może już gdzieś widzieliście takie rozwiązanie ?
    • Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS o ładowności 600 kg czyli modele z serii 60, a mianowicie modele 61,62 czy 65. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. Najlepiej coś blisko Siedlec, Białej Podlaskiej.
      Chyba napisałem w nie dobrym wątku Temat przenoszę na Giełdę rolną.
       
    • Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS który będzie współpracował z c-330 a w przyszłym roku z zetorem 8011  np.modele z serii 60 do 900. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. 
    • Przez Psajdak009
      Posiada ktoś tabelę ustawień dawkowania nawozu dla tego rozsiewacza ? Będę wdzięczny za pomoc 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj