Polecane posty

zetor1111    2

Witam potrzebuje cześci do kosiarki dyskowej kuhn ale nie moge nigdzie ich znaleźć :rolleyes: Znacie może jakieś sklepy internetowe lub normalne gdzie bym mógł je znaleźć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

kuhn 2,4 m głównie potrzebuje kilku ślizgów plandeki i jednego dysku. Masz do tego gościa jakiś nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

Zamierzam kupić nową kosiarkę dyskową KUNH o szer 240 i pytanie czy nie będzie za duża do belarusa 920 o mocy 85km wiem że pociągnie ale czy nie będzie przeważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrcase85    1

Mam problem. A mianowicie nie wiem jaki kolor wybrać na kosiarkę dyskową z KUHN GMD500 jaki kolor wybrać aby był orginalny i czy są dostępne naklejki na tą kosiarkę. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

Też bym nie pogardził tymi informacjami a także prosił bym o jakąś stronę internetową na której znajdę części do kuhna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

Ja taką ciągam mf255 i nie przeważa to do belarusa możesz śmiało brać 2,8 m z kondycjonerem a nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrcase85    1

Witam. Mam problem nie wiem jaki olej znajduje się w przekładni i listwie dolnej napadowej kosiarka KUHN GMD500. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej GMD 55 SELECT (szerokość robocza 2 metry) przekładnia boczna (nie w belce tnącej) zalana jest olejem SHELL SPIRAX o klasie lepkości SAE 80W90 i klasie jakości API GL5 w ilości 0,25 L

 

A belka tnąca zalana jest takim samym olejem tylko w ilości 2 L

 

Moim zdaniem to taka sama kosiarka ale jak masz instrukcją obsługi to sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Tu masz namiary na centralę w Polsce KUHN -Maszyny Rolnicze sp. Z O.o. Jelonek k/Poznania - ul.Orzechowa 1 62-002 Suchy Las - Phone:(061)812 52 35


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tylko 2 litry?? Spuść stary olej i wlej nowy przekładniowy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrcase85    1

spusciłem tamten stary olej ale on jest jakiś bardzo gęsty a ten co piszecie jest bardziej płynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Przekładniowe odwrotnie jak silnikowe, gęstnieją w wyniku eksploatacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho86    0

zadwoń tam jak jeszcze nie kupiłes a jak już masz to tak na przyszłoość. rolserwis płock tam powinni miec a jak nie to ściągną. nr znajdziesz w gooogle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez Marecki2922
      Przedni TUZ  zrobić w ciągniku to właściwie niewielki problem , trudniej jest z przednim WOM który w moim przypadku najbardziej przydałby się do kosiarki czołowej i tu mój pomysł ażeby zamontować na takiej kosiarce odpowiedni silnik spalinowy do jej napędzania .
      Co o tym myślicie , jakieś sugestie a może już gdzieś widzieliście takie rozwiązanie ?
    • Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS o ładowności 600 kg czyli modele z serii 60, a mianowicie modele 61,62 czy 65. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. Najlepiej coś blisko Siedlec, Białej Podlaskiej.
      Chyba napisałem w nie dobrym wątku Temat przenoszę na Giełdę rolną.
       
    • Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS który będzie współpracował z c-330 a w przyszłym roku z zetorem 8011  np.modele z serii 60 do 900. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. 
    • Przez Psajdak009
      Posiada ktoś tabelę ustawień dawkowania nawozu dla tego rozsiewacza ? Będę wdzięczny za pomoc 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj