Polecane posty

Chciałbym się dowiedzieć jaki polecacie program do obróbki filmów.Wcześniej miałem UVS 11 plus ale mam problem z zainstalowaniem jego,i jak można podajcie link do pobrania, bo nazbierało się materiałów filmowych i trzeba coś z tym zrobić. Pozdrawiam wszystkich grzesiu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Co do tej "wiecznej" wersji UVS to Ci nie pomogę. Ale poszukaj może nowszej wersji UVS, czyli Corel Video Studio Pro X3. Zainstaluj tez tą wersje 30 dniowa. w tym czasie tez kilka filmów zdążysz wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

:blink: na początek WMM wystarczy, tym bardziej że jest za free. :lol:


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK93    0

Ja też uważam że jak na sam początek to ci wystarczy Windows Movie Maker a później możesz się przerzucić na ULEAD Video Studio 11 Plus lub coś podobnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Hehe ja dziś też miałem ten dylemat bo Movie Maker zaczął mnie denerwować żeby brzydko nie powiedzieć i pobrałem ULEAD Video Studio 11 Plus ale nie wiem czy to się tak pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2795x    1

Ja używam Pinnacle VideoSpin, bardzo fajny program i w miarę prosty ;)


Sprzedam przyczepkę gospodarczą. Proszę pisać na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master0608    0

wspomniany wczesniej UVS 11 Plus to dobry program, moim zdaniem b. prosty i jelsi sie posiedzi troche nad obrobka to mozna skleic naprawde cos godnego uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rendas    11

Proponuję Pinnacle VideoSpin , prosty program i dosyć ciekawy ale ULEAD Video Studio 11 Plus jest też warty polecenia . Najlepiej sprawdź oba czy są łatwe albo po prostu ten który będzie w większości proponowany . ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Jak by ktoś miał jeszcze wątpliwości to ja poleciłbym Sony Vegas 7. Używam go, jest świetny - trochę czasu zajmuje ogarnięcie o co w nim chodzi ale jak już się załapie można tworzyć cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Programów do obróbki video jest baardzo wiele.Na każdym Windowsie(typu XP i starsze) jest (a przynajmiej powinien być) Movie Maker na Win7 Live Movie Maker na Viscie chyba Picasa3,ale na tych programach za bardzo nie poszalejesz,ale można zrobić naprawde przyzwoity film.Osobiście mogę Ci polecić programy Ulead Video Studio 11plus,Camtasia Studio-która niezbyt prrzypadła mi do gustu,Sony Vegas pro9-w którym teraz obrabiam filmy,lecz istnieją inne nowsze wersje tego programu.

Niestety jest po angielsku i nie ma spolszczenia,ale można się jakos połapać.Jak czegoś nie udaje się zrobić typu jak zapisać film,jak dodać efekty to można obejrzeć sobie poradnik na youtube jak to się robi :P Wszystkie te programy pobierałem z internetu najczęściej z jakiegoś chomika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam,czy mogli byśće mi doradzić jaki program do obróbki filmów mam wybrać.Chodzi mi o coś tańszego a zarazem coś czym można zrobić coś fajnego.Do tej pory obrabiam Windows Movie Maker ale kanał na yt się troche rozwinoł i chcę robić naprawdę fajne filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek5672    53

adobe premiere pro 2 dosyć fajny i jak dla mnie raczej prosty program ;)


"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

AVS video editor wmiarę prosty program i ma wiele funkcji albo coś z wyższej pułki które można pobrać i użytkować


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Grzesiu , mu chyba chodzi , że to jest demo.

A ja polecam program Sony Vegas .


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RolnikInformatyk
      Witam wszystkich forumowiczów!
       
      Jestem studentem piszącym obecnie pracę inżynierską. Tematem mojej pracy inżynierskiej jest Aplikacja wspomagająca pracę gospodarstwa rolnego i księgowość. Elementy jakie zawarłem w programie:
       
      - wystawianie i przechowywanie, drukowanie faktur
      - tworzenie miesięcznych zestawień kupna/sprzedaży wymaganych przez Urząd Skarbowy
      - przechowywanie informacji o obecnym stanie naszego stada
      - prowadzenie ksiąg przybycia/ubycia bydła i trzody chlewnej
      - przypominanie rolnikowi o fakcie, iż dany buchaj kończy niedługo 30 miesięcy i należy pomyśleć o jego sprzedaży
      - przechowywanie informacji o stosowanych środkach ochrony roślin i nawożeniu upraw
      - przechowywanie informacji o uprawach, plonach, działkach rolnych i odmianach stosowanych roślin
      - tworzenie raportów finansowych, i raportów z analizy jaki nawożenie/chemia, klasa ziemi, odmiana zboża, pogoda miała wpływ na plonowanie.
       
      Moim pomysłem na rozwój jest zaprojektowanie aplikacji mobilnej na telefony komórkowe, która pozwalała by rolnikowi za pomocą GPS obliczać powierzchnie działek rolnych. Aplikacja taka by synchronizowała się z aplikacją na komputerze i na mapach rysowała by działki. Kolejnym pomysłem jest utworzenie modułu pomagającego planować zasiew i zarządzanie stadem zwierząt.
       
       
      Mam ambitne plany rozwijać ten projekt również po obronie pracy, dlatego zwracam się do was forumowicze czego byście wymagali od podobnej aplikacji. Jestem gotów na wszelkie sugestie.
       
      Proszę o odpowiedzi.
    • Przez bel920
      mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam jakie sa najlepsze proste programy do robienia filmików ale po polsku i żeby odbierały filmiki w formacie MP4
    • Przez xerion3800
      Witam.
      Poszukuję osoby która zna się na programach unijnych.
      Sprawa rozchodzi się że o to że moja gmina chce kupić nowy ciągnik dla MZGKiM.
      Wiadomo. takich pieniędzy nie będzie łatwo załatwić. Więc z burmistrzem chcemy podciągnąć to pod jakiś program. I tu moje pytanie jaki????
    • Przez Patryczek96
      Czy pozsida ktos Program Ochrony Roślin Warzywniczych na rok 2014? Jęśli tak, to prosiłbym aby ktoś sprawdził mi herbicydy, fungicydy oraz zoocydy zalecane dla kopru ogrodowego, z góry dziekujue i serdecznie pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj