Polecane posty

toniekmf255    6

kiedyś sie tym bawiłem odezwij sie wieczorem na gg


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

Ja filmy robie movie markerem 2 i nienarzekam a przerabiam programem 3gif cowert czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Witka..... mam pytanie czy ktoś z was może zna jakiś program do obróbki filmów 3gp i czy w ogóle taki istnieje?? Pytam sie ponieważ nie chce mi sie przerabiać tych wszystkich filmów na wma czy avi


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Jak zrobie filmik w movie markerem to jakim programem zmienić format aby wstawić na you tube?


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6
Witka..... mam pytanie czy ktoś z was może zna jakiś program do obróbki filmów 3gp i czy w ogóle taki istnieje?? Pytam sie ponieważ nie chce mi sie przerabiać tych wszystkich filmów na wma czy avi

Ja osobiście nigdy z takim programem się nie spotkałem.

A po co chcesz edytować film w 3gp? I tak nic z nim później nie zrobisz


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Tym, którzy dysponują zapasem gotówki i chcą stworzyć naprawdę dobry film polecam Pinnacle Studio (obecna wersja 11).

 

Mam taki program (10.7) - edycja własnych przejść, efekty specjalne, gotowe szablony menu, czy możliwość bezpośredniego nagrywania filmu na VHS. Trzeba tylko czasu i - niestety - kilkuset zł za wersję podstawową. Ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilos    1

jakie macie programy do składania filmików oprucz movie marker jak możecie to prosze o linki stron z których można zciągnąć ten program dzięks B) movie marker nie chce działać :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Tylko bez linków prosze i Craków zeby nie było problemów potem.


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kiedyś miałem Ulead Video Studio. Bardzo dobry program. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Video Studio 6.0 też dobry program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

Słuchajcie pomuście mi mam na kompie wgraną viste ale (live) czyli słabszą poniewać komputer nie pozwala na lepszą(256MB RAM) i mam program do filmów Ulead Video Studio i mam znim problemy tzn. nie mogę zaimportować plików 3GPP, oraz film zapisuje mi w nieznanym nazwie pliku i nie moge za chole.... odtworzyć pomóżcie i powiedzcie czemu nie mogę wgrać windowsa movie marker na mój komputer?


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam.

Kto z Was tworzy filmiki w Ulead Video Studio 11, bo mam kilka pytań?

 

Jeśli ktoś się znajdzie, to niech odezwie się na moje PW lub gg: 9250184

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Napisz tu pytania to się przyda jeszcze innym osobom.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już samemu rozbroiłem ten program, i w tym tygodniu myślę, że filmik się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik17    7

Witam.Mam problem z UVS 11 Plus Pl.A mianowicie po zapisaniu filmu nie moge go dodac na YouTube.?? co może być przyczyną .Zgóry dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

przenoszę

 

w jakim formacie zapisujesz film?? ile MB ma plik ?? jaka długość filmu??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik17    7

Film ma 231 mB i 6,36 długości a 1 raz zapisałem w avi to ciągniki zamiast czerwony były niebieskie

zapisałem 2 raz było wszystko ok ale na yt nie chce wejść a 2 raz zapisałem w mpeg i chciałem 3 raz zapisac w inym formacie to się projekt spier****** i musze od nowa robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Najpierw to musiz sobie zapisac w moje wideo bo film jest za duzej rozdzielczosci i dla tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

W jakim formacie należy zapisywać filmy żeby była dobra jakosc w UVS 11 PLUS ??


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Wcześniej miałem zainstalowanego UVS 11 Plus Pl ale został usunięty podczas instalki systemu, pobrałem z internetu wersję testową na 30 dni i gdy się skończyła ważność znalazłem wersje z Crackiem tylko coś nie chce się zainstalować. Może podacie mi link do tego programu(oby nie testowa) i aby to działało.Dpdam jeszcze ,że pobrałem ze strony torrenty.org całą wersję i po zainstalowaniu znowu pojawił się komunikat" liczba dni do końca wersji testowej- 0."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RolnikInformatyk
      Witam wszystkich forumowiczów!
       
      Jestem studentem piszącym obecnie pracę inżynierską. Tematem mojej pracy inżynierskiej jest Aplikacja wspomagająca pracę gospodarstwa rolnego i księgowość. Elementy jakie zawarłem w programie:
       
      - wystawianie i przechowywanie, drukowanie faktur
      - tworzenie miesięcznych zestawień kupna/sprzedaży wymaganych przez Urząd Skarbowy
      - przechowywanie informacji o obecnym stanie naszego stada
      - prowadzenie ksiąg przybycia/ubycia bydła i trzody chlewnej
      - przypominanie rolnikowi o fakcie, iż dany buchaj kończy niedługo 30 miesięcy i należy pomyśleć o jego sprzedaży
      - przechowywanie informacji o stosowanych środkach ochrony roślin i nawożeniu upraw
      - przechowywanie informacji o uprawach, plonach, działkach rolnych i odmianach stosowanych roślin
      - tworzenie raportów finansowych, i raportów z analizy jaki nawożenie/chemia, klasa ziemi, odmiana zboża, pogoda miała wpływ na plonowanie.
       
      Moim pomysłem na rozwój jest zaprojektowanie aplikacji mobilnej na telefony komórkowe, która pozwalała by rolnikowi za pomocą GPS obliczać powierzchnie działek rolnych. Aplikacja taka by synchronizowała się z aplikacją na komputerze i na mapach rysowała by działki. Kolejnym pomysłem jest utworzenie modułu pomagającego planować zasiew i zarządzanie stadem zwierząt.
       
       
      Mam ambitne plany rozwijać ten projekt również po obronie pracy, dlatego zwracam się do was forumowicze czego byście wymagali od podobnej aplikacji. Jestem gotów na wszelkie sugestie.
       
      Proszę o odpowiedzi.
    • Przez bel920
      mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam jakie sa najlepsze proste programy do robienia filmików ale po polsku i żeby odbierały filmiki w formacie MP4
    • Przez xerion3800
      Witam.
      Poszukuję osoby która zna się na programach unijnych.
      Sprawa rozchodzi się że o to że moja gmina chce kupić nowy ciągnik dla MZGKiM.
      Wiadomo. takich pieniędzy nie będzie łatwo załatwić. Więc z burmistrzem chcemy podciągnąć to pod jakiś program. I tu moje pytanie jaki????
    • Przez Patryczek96
      Czy pozsida ktos Program Ochrony Roślin Warzywniczych na rok 2014? Jęśli tak, to prosiłbym aby ktoś sprawdził mi herbicydy, fungicydy oraz zoocydy zalecane dla kopru ogrodowego, z góry dziekujue i serdecznie pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj