Polecane posty

oki39    2

Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ok narazie dzieki bo neiwem czy cos znajde. ;)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Windows Movie Maker 2.1 jest fabrycznie w Windows XP :P


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

nO WIEM JEDYTNKA TEZ ALE MOZE DA SIE JAKOS GO SCIAGNAC SAMEGO WIEM ZE MOZNA GO SCIAGNAC ALE Z CHYBA SERVIS PACK TAK TO SIE chyba NAZYWALO DO WINDOWS ALE NIETRZEBA MI TYCH WSZYTSKICH DUPERELI.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

jakiego uzywacie programu do przetwarzania formatu plikow z .mov na np. avi?????


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

najlepszym programem do konwersji filmów jest win avi converter


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilovemtz    0

Najlepszy programik to AVS Video Converter ale to jest jeszcze uzaleznione od upodobania.


I love mtz and simson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Ulead Video Studio, to zaawansowany program do obróbki, mozna go sciognoc z torrentów i nie tylko


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

do ulead-a są spolszczenia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantavision    1

Najlepszym darmowym programem do obróbki video jest moim zdaniem Windows Movie Maker. Można zauważyć, że większość filmików na YouTube (czy podobnych) jest właśnie montowana w tym programie. Wszystkie inne z netu zazwyczaj są ograniczone (niepełne opcje dostępu itd). Tak samo jest z darmowymi konwerterami wideo (do 5 minut lub na środku reklama z nazwą programu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

w movie maker. Jak juz masz film na to dajesz plik> zapisz plik filmowy>dalej az sie pokaze informacja o pliku czy jakos tak>dajesz dodatkowe opcje i tam wybierasz ile film ma miec pojemnosci. :D


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

prosze was wyślijcie mi jakiś dobry program na maila klusek_1993@interia.pl


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Mam problem: konwertuje plik z formatu MOV na AVI w programie MOV to AVI MPEG WMV Converter i po zapisaniu nowego pliku i tak nie mogę go wrzucić do Windows Movie Makera.

Może mi ktoś pomóc, bo od dłuższego czasu chciałem poskładać filmiki i cosik wstawić ale nie wychodzi :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem: konwertuje plik z formatu MOV na AVI w programie MOV to AVI MPEG WMV Converter i po zapisaniu nowego pliku i tak nie mogę go wrzucić do Windows Movie Makera.

Może mi ktoś pomóc, bo od dłuższego czasu chciałem poskładać filmiki i cosik wstawić ale nie wychodzi :rolleyes:

w movie maker chodza tylko wmv


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Film można utworzyć, importując do programu Windows Movie Maker pliki w następujących formatach:

  • Pliki wideo. .asf, .avi, .wmv.
  • Pliki filmów (MPEG). .mpeg, .mpg, .m1v, .mp2, .mpa, .mpe.
  • Pliki audio. .wav, .snd, .au, .aif, .aifc, .aiff, .wma, .mp3.
  • Pliki pakietu Windows Media. .asf, .wm, .wma, .wmv.
  • Obrazy nieruchome. .bmp, .jpg, .jpeg, .jpe, .jfif, .gif, .dib.

No i AVI i WMV moga być a i tak nie działa :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

avi pewnie masz zrobione dvix wiec nie chce chodzic zrob wmv to na 100% pojdzie


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Witam mam takie pytanie czy jest jakiś program który przerobi 3GP na avi lub inny format ??

 

Poszukaj w google...na pewno coś znajdziesz...(wpisz 3GP na avi - i Ci wyjdzie wszystko )... :D

 

 

POZDRAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

istnieje tylko musisz poszukać, wpisz takie frazy to na 90% coś znajdziesz:

  • 3gp to avi
  • 3gp convert
  • 3gp to wmv
  • i wiele podobnych fraz ale ktoras z tych co podalem musisz znaleźć


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Czy ktoś z Was używa program do tworzenia filmów Ulead Video Studio? :)

 

Jeśli tak to niech się odezwie bo mam pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RolnikInformatyk
      Witam wszystkich forumowiczów!
       
      Jestem studentem piszącym obecnie pracę inżynierską. Tematem mojej pracy inżynierskiej jest Aplikacja wspomagająca pracę gospodarstwa rolnego i księgowość. Elementy jakie zawarłem w programie:
       
      - wystawianie i przechowywanie, drukowanie faktur
      - tworzenie miesięcznych zestawień kupna/sprzedaży wymaganych przez Urząd Skarbowy
      - przechowywanie informacji o obecnym stanie naszego stada
      - prowadzenie ksiąg przybycia/ubycia bydła i trzody chlewnej
      - przypominanie rolnikowi o fakcie, iż dany buchaj kończy niedługo 30 miesięcy i należy pomyśleć o jego sprzedaży
      - przechowywanie informacji o stosowanych środkach ochrony roślin i nawożeniu upraw
      - przechowywanie informacji o uprawach, plonach, działkach rolnych i odmianach stosowanych roślin
      - tworzenie raportów finansowych, i raportów z analizy jaki nawożenie/chemia, klasa ziemi, odmiana zboża, pogoda miała wpływ na plonowanie.
       
      Moim pomysłem na rozwój jest zaprojektowanie aplikacji mobilnej na telefony komórkowe, która pozwalała by rolnikowi za pomocą GPS obliczać powierzchnie działek rolnych. Aplikacja taka by synchronizowała się z aplikacją na komputerze i na mapach rysowała by działki. Kolejnym pomysłem jest utworzenie modułu pomagającego planować zasiew i zarządzanie stadem zwierząt.
       
       
      Mam ambitne plany rozwijać ten projekt również po obronie pracy, dlatego zwracam się do was forumowicze czego byście wymagali od podobnej aplikacji. Jestem gotów na wszelkie sugestie.
       
      Proszę o odpowiedzi.
    • Przez bel920
      mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam jakie sa najlepsze proste programy do robienia filmików ale po polsku i żeby odbierały filmiki w formacie MP4
    • Przez xerion3800
      Witam.
      Poszukuję osoby która zna się na programach unijnych.
      Sprawa rozchodzi się że o to że moja gmina chce kupić nowy ciągnik dla MZGKiM.
      Wiadomo. takich pieniędzy nie będzie łatwo załatwić. Więc z burmistrzem chcemy podciągnąć to pod jakiś program. I tu moje pytanie jaki????
    • Przez Patryczek96
      Czy pozsida ktos Program Ochrony Roślin Warzywniczych na rok 2014? Jęśli tak, to prosiłbym aby ktoś sprawdził mi herbicydy, fungicydy oraz zoocydy zalecane dla kopru ogrodowego, z góry dziekujue i serdecznie pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj