sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Sadek    1115

To znaczy spadek bo było już po 7,2 zł/kg.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

To znaczy spadek bo było już po 7,2 zł/kg.

 

To nie znaczy że spadek. U mnie po 7 ale ciąglę tendecja wzrostowa, nic nie ujęli, tylko podnoszą. ; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

nikt mnie nie namowi na pasze wysokiej jakosci za niska cene bo takia poprostu nie istnieje

z m skiba 7.2 kl E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

gdzie ten jacek dlaczego nie banuje chlopa jak w kazdym temacie reklamuje... ja procenty dostałem za wstawienie linka do gieldy w temacie o ciagnikach ...


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    94

Średnia waga wbc 91.3*7.60=693.88 netto.waga zywa 110.7. \\\ 693.88/110,7=6.26. \\\ 91.3/110.7=82% wybicie,średnia miesnosc 58.8 holender.

Edytowano przez tedizetor56

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

U nas w Lubuskim, dziś sprzedaliśmy 4 szt. średnia waga 120 kg i dostaliśmy 5,2+VAT. A mam takie pytanie ile u was odciagają pośrednicy, bo ten nasz to dziś odciagnał sobie 5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

U nas w Lubuskim, dziś sprzedaliśmy 4 szt. średnia waga 120 kg i dostaliśmy 5,2+VAT. A mam takie pytanie ile u was odciagają pośrednicy, bo ten nasz to dziś odciagnał sobie 5%.

Zawsze 4% , nie spotkałem się by ktoś odbijał 5% :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

Cena na dzisiaj Powiat jędrzejów woj. świętokrzyskie to 5.5-5,6netto za drobnice(mój skup). Za większe ilości dobrego towaru mozemy zapłacić 5,7-5,8 netto kontakt do mnie. marcin163@wp.pl gg5566870, 4% strączki to odtrącam ale z maciory. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

warm-mazurskie -> 5,2 brutto najbliższa ubojnia a skup (trochę bliżej mnie) 5,3 ale dopiero skup z końcem miesiąca i to jak nazbiera odpowiednią ilość sztuk.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Dzięki chłopaki, to będziemy musieli ze swoim posrednikiem porozmawiać o tych 1-2 procentach w dół z tych 5 procent. Życze wysokich cen, na które naszczęście się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj