sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

PeterG14    115

U mnie 10 sztuk ekologicznych poszło do prywaciarza po 5.3 zł. Średnia waga 114 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotorek    3

Oglądałem wczoraj agrobiznes i zastanawiam sie nad informacjami które przekazują, mianowicie mówlili ze brak popytu na mieso wieprzowe oraz ze ceny są na niezmienionym poziomie sprzed tygodnia a w rzeczywistości zupełnie inaczej jest. Zero wiarygodności. Czyżby duże zakłady mięsne finansowały program?

Powiat pułtuski 5,1 zł + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

hmm,

- ludzie jak pytali się o świnki to się pytają (tylko u mnie na razie nic nie mam w wadze 100-115kg) a pytają się bo wędlina w sklepie droga, najedli się też fermówki, idą dni dobre do grillowania itp,

- jedna z ubojni jak dostanie polską świnkę to wstrzymuje pracę nad tą fermową i robi z polskiej na zachód a potem wraca do zachodniej fermowej z której robi na nasz rynek,

- cena niestety stoi i stać będzie bo handlarz musi zarobić swoje i nawet jak ubojnia da mu więcej to z racji że jest mniej sztuk na skupie on rolnikowi więcej nie da.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115

Troszkę nie na temat ale w związku z poprzednim postem. Coraz częściej słyszę w radiu że mówi się o jakości wędlin w sklepach i co one zawierają. Ciekawe jaki będzie tego odzew czy zakłady zaczną robić lepiej/drożej czy konsument będzie rozglądał się za wędlinami domowej produkcji ale tu cena będzie spora ??????


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Oglądałem wczoraj agrobiznes i zastanawiam sie nad informacjami które przekazują, mianowicie mówlili ze brak popytu na mieso wieprzowe oraz ze ceny są na niezmienionym poziomie sprzed tygodnia a w rzeczywistości zupełnie inaczej jest. Zero wiarygodności. Czyżby duże zakłady mięsne finansowały program?

Powiat pułtuski 5,1 zł + vat

 

Ten agrobiznes to jedna wielka ściema kiedyś oglądałem pierwszy reportaż był że pogłowie świń jest najniższe od 60 lat i że chcą to jakoś zmienić a drugi był o tym że zaczyna się robić górka mięsa i ceny stoją w miejscu. Sami sobie zaprzeczają.

Jak na razie ceny idą do góry przekroczyły już 5 zł w pobliskim skupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

 

Ten agrobiznes to jedna wielka ściema kiedyś oglądałem pierwszy reportaż był że pogłowie świń jest najniższe od 60 lat i że chcą to jakoś zmienić a drugi był o tym że zaczyna się robić górka mięsa i ceny stoją w miejscu. Sami sobie zaprzeczają.

Jak na razie ceny idą do góry przekroczyły już 5 zł w pobliskim skupie

 

witam Kolego masz racje w 100% chyba ogladaliśmy ten sam odcinek, ten sawicki jak to czytał chyba wiedział że robi z siebie debila, co oni mysla że rolnicy to głupki ??? Sami sobie zaprzeczają hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Głupcy jak juz cos "głupku"

 

W wadowie koło Krakowa podobno po 6 zl z vatem.


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

kolego to pewne informacje?? miejscowosc to wadów kto tam tyle placi??


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Podobno pewne przyjezdza jakis gosciu do tego co mu zabronili skupowac i tyle daje.

Info od kobity co paszami handluje w Koscielnikach.


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124
Napisano (edytowany)

wielkie fermy już dostają 6,0 zł netto +VAT na żywą ,więc przy negocjacjach nie dajcie się zwieść świń jak na lekarstwo,a telewizja kłamie(Agroszajs)

Edytowano przez pabloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj