sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Sadek    1115

Obserwuję ten temat od dłuższego czasu i widzę że są tu realne ceny, bo słuchając znajomych to ceny na żywą mają nieraz wyższe niż my na poubojową (i często twierdzą że im tylko tak płacą bo mają dobry towar).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

"W związku z Rozporządzeniem Komisji Europejskiej Nr 342/2012 likwidującym dopłaty do eksportu przetworów mięsnych oraz zmniejszającym o ponad 1/3 dopłaty do eksportu wołowiny na rynki trzecie, zagrożona jest rentowność eksportu polskiego przemysłu mięsnego."

(http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/zagrozony-eksport-polskich-przetworow-miesnych-na-rynki-trzecie,69629.html)

 

Ceny zaczną marsz w dół?

 

jak ceny spadna to już nie wiadomo co robić ;/ W piątek po 4,90 +vat sprzedałem świnie. Jak może cena spaść jak to jest cena na na 0 lub na lekkim +. Pasza jest po 1340 zł za t prad drogi koncetraty tez, Tego nie liczą. Czy ta unia chce nas wszystkich wykończyć ? dopłaty mają być o 10 % mniejsze od nastepnego roku ;/ ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris5    1
Napisano (edytowany)

u mnie dzisiaj pojechaly po 5,10+vat

Edytowano przez Kris5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

pow. gnieźnieński ,,zdziechowa" płaci po 4.70+vat

Może wiecie gdzie u nas płacą więcej bo mam kilka sztuk na odstawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

W środę tydzień temu pojechały po 5,25zl z Vat. Cena żywca bez większych zmian na plus, koncentraty cały czas drożeją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115
Napisano (edytowany)

6,2 zł - cen bazowa oczywiście wbc

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barti212121    2
Napisano (edytowany)

Witam

Przepraszam że w tym temacie ale nie wiedziałem za bardzo gdzie to pytanie zadać :) A więc gdzie mogę kupić matę grzewczą dla prosiąt ? Mam zamiar kupić na próbę dla 6 loch , bo dla reszty mam żarówki na razie i chcę zobaczyć czy to w ogóle zda egzamin .Jak myślicie jaka duża musi być jedna mata na jedną lochę dla prosiąt ? Dodam że mam kojce o wymiarach 2,5x1,5m i w środku jeszcze jest jarzmo porodowe . To jaka duża musi być ta mata w jednym kojcu ? Z góry dzięki za odpowiedź Pozdrawiam

 

+10% Post nie na temat

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Wczoraj poszło 26 sztuk do Kutna po 6.50 +VAT za klasę E cena tzw. z haka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Wczoraj pojechały po 5,5 z vat od przyszłego tygodnia podobno 20 groszy w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Wczoraj pojechały po 5,5 z vat od przyszłego tygodnia podobno 20 groszy w dół.

 

 

Kto ci nadawal takich glupot ze w dol widziales kurs euro widziales ze niemcy juz podwyzszyli cennik o 5 eurocentow chyba raczejw gore teraz.

Edytowano przez matoperator7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Kolego powiedział mi gość który przyjechał po świnie więc nie wiem jak będzie w rzeczywistości czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40

duda juz podniósł 60 gr na wbc wiec nie ma mowy o obnizkach tylko cena idzie w góre bo pogłowie jest bardzo małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

duda juz podniósł 60 gr na wbc wiec nie ma mowy o obnizkach tylko cena idzie w góre bo pogłowie jest bardzo małe

 

Wczoraj dzwonił przedstawiciel i oferował nam 7zł w WBC za klasę E przy min. 30sztukach odstawionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord1991    1

noo znou coś drgneło w górę, dziś rano już dzwonili i dawali 5.20 + vat, przy min 15 sztukach oj pomorskie, ale ja poczekam jeszcze tydzień....


kupie ursus 912- 1012, najchętniej z turem z okolic woj, pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj