sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Klepk995    182

no właśnie taki to już jest jak czegoś jest mało to od razu ściągają z zagranicy i nie da się bardzo dobrej ceny dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

W zeszły czwartek 29 marca był wzrost na 5,40zł, teraz znowu spadek na 5,20zł + VAT, cena od 3 tygodni taka sama.

 

A pini polonia omijam szerokim łukiem :P

Edytowano przez Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

czyli po świętach można się spodziewać spadku cenny jak teraz cenna jest już niższa :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

 

no właśnie taki to już jest jak czegoś jest mało to od razu ściągają z zagranicy i nie da się bardzo dobrej ceny dostać

takk jak piszesz ale takie mamy przepisy ze moga sciagac na potege a co do ceny nic my w kraju nie mamy do powiedzenia dyktuje ja zachod a glownie relacje euro do dolara musimy nauczyc sie taniej produkowac aby cos wiecej na tym zostalo tyle ze denerwuje mnie ze rolnik europy zachodniej za rownowartosc tucznika moze kupic o wiele wiecej paszy

 

ktora stanowi 70% kosztow jego produkcji

kil E 6.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

my zawsze mamy nie wesoło gospodarzyć bo inni rolnicy z zagranicy dostają zawsze więcej a my jak zwykle mniej , u nas nigdy nie wiadomo na co się nastawić żeby była opłacalność z tego bo częściej cenna idzie w duł niż w górę <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

dzisiaj 30 sztuk po 5,4 netto a w piątek 20 w tej samej cenie pojedzie pozdrawiam:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

5,20zł+vat wielkopolska,prywatna ubojnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1991    3

4,80 + vat woj. Śląskie powiat bielski :mellow:

Kto tyle płaci??? Kapecki? :D:D:D

Edytowano przez zetor1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1991    3

Tak Kapecki , też tam wozisz ?

tak:D nie podoba mi sie tylko ze jest jedna cena i czy ktos przywiezie tuczniki w s e i u kalsie to i tak dostanie tyle co ten z sama r i gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak:D nie podoba mi sie tylko ze jest jedna cena i czy ktos przywiezie tuczniki w s e i u kalsie to i tak dostanie tyle co ten z sama r i gorzej...

 

 

Lub podpisywanie umów ile oddamy świń w ciągu roku i tak samo dostajemy ten co nie ma umowy . Skąd jesteś :)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

panowie jaka cena wg wagi zywej w woj. łodzkim

 

We czwartek płacili 5,40 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

dzisiaj kupiłem świnie na rzeź po 5.30 z vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj