sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Dawid727    153

Pomorskie, jest duże @andrzeju612b ale pobliska masarnia 4.8-5.0 netto, natomiast PrimeFood Przechlewo od zeszłego tygodnia 13gr do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś 5 zł cena netto.

Mam pytanie ile wam potrącają na wadze ,bo mi potrącili 4% a wcześniej było 3% :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17
Napisano (edytowany)

to niezle cie rąbneli umnie jak przyjezdzal posrednik to 3 % a jak osobiscie zawioze do rzezni tam potrącaja mi 1% no i waga w rzezni wazy super

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Te ceny tak masykrycznie skaczą z dnia na dzień dosłownie ;/ Co prawdka nadal 5,30 netto, ale było 2 dni tego 5,55netto.. Byle nie spadnie zbyt nisko, póki co popyt jest w miare z ceną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie dzis pojechały po 5,05+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski wzrost o 25gr


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Na dziś cena za 100szt 5.45 netto druga cena 6.85 za E a jak dzwoniłem do 3 odbiorcy to powiedział , że jutro będzie nowa cena ale pewna podwyżka o 10 a nawet 30gr.


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

cena do gory a we wtorek w agrobiznesie mowili ze zaklady maja tyle towaru i ceny elementow spadaja i zastoj itd.po co ten program to ja niewiem chyba ubojnie ich sponsorowac beda bo ja abonamentu nie zaplace!


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

z tym agrobiznesem ich informacje tak z przymruzeniem oka nalezy brac dwa dni temu mowili znow odwrotnie ze zywca brakuje i tegi mroz i w skupie pustki

kl E 6,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8
Napisano (edytowany)

To jak nie mają pojęcia o temacie to niech zdejmą ich z anteny. Bo to oni sieją najwięcej paniki wśród rolników za nasze pieniądze.

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrona    13

zna ktoś wydajność rzeźną duńskich tuczników ? dzisiaj dzwoniłem do Łukowa i płacą 6,85 za klasę E nigdy do nich nie odstawiałem macie jakieś doświadczenia z ta ubojnią czy są rzetelni w wypłatach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszs88    3

są rzetelni co do wypłaty ale mieśność to u nich jest zaniżona bo sprzedawaliśmy z jednego rzutu samochód do Łukowa i drugi do Wierzejek to w Łukowie była zaniżona...co do wydajnośći to napiszę za jakiś tydzień jak będę miał fakturę...a starej nie chce mi się szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrona    13

są rzetelni co do wypłaty ale mieśność to u nich jest zaniżona bo sprzedawaliśmy z jednego rzutu samochód do Łukowa i drugi do Wierzejek to w Łukowie była zaniżona...co do wydajnośći to napiszę za jakiś tydzień jak będę miał fakturę...a starej nie chce mi się szukać...

Byłbym bardzo wdzięczny, po ile masz teraz duńczyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszs88    3

z tego co słyszałem to podobno znowu po drożał i jest po 320 nie wiem czy netto czy brytto ale chyba netto za 30kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glon    0

Opłaca się kupować po tej cenie warchlaki.Ja liczę i na moje nie ma sensu.A u was jak to wygląda bo nie wiem czy ja źle wyliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

Za chwilę ładuję 60 sztuk kastrata duńskiego po 5, 50 netto bez strączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Dzisiaj poszło 35sztuk do DUDY po 6.80+VAT za klasę E

Kierowcy mówili że jak wyjeżdżali wczesnym ranem z zakładów to już stało pod zakładami pełno samochodów z mięsem z zagranicy... podobno import już ruszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj