sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

maxi777    3

@gremlin i @blacha jak nie wierzycie to trudno powtarzam 4.4 za wagę żywą i nie życzę sobie takich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Nic tylko kupować na Kujawach i sprzedawać w Małopolsce :). Dobry samochód i jest niezły interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

Tylko tez ta cena paliwa <_<:lol: miejmy nadzieję, ze wzrosną, są przepowiednie, że będzie lepiej, ale jak będzie to nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Koledzy ja tę nie rozumiem takiej sytuacji. U nas będzie jeszcze gorzej bo nie dość że nie ma hodowców(w naszej wsi my jedyni) to jeszcze ludzie z hodowli rezygnują. Do nas przyjeżdża właściciel ubojni sprzedajemy bez pośredników. Co do ceny bydła to się nie wypowiadam bo nie hodujemy więc jestem ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Cena na dzień dzisiejszy to 4 zł na żywą wagę z tendencją do spadku w kolejnych dniach...


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtex123    0

Red Power ty jesteś z wielkopolski możesz mi napisać w jakiej miejscowości płaca po 4zł

Edytowano przez wojtex123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszs88    3

4.30+Vat+dodatki za liczbę szt. i mięso (WBC) 0.80gr spadła cena w ciągu tygodnia...żywa w jednym okolicznym skupie 2.80 a w drugim 3zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

Jeżów Zakłady mięsne "Rzeźnik". Wczoraj oddawałem i taka cena była, z vatem wyszło po 3,53 zł/kg. @zetorek1607 -Mieszkamy niedaleko siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

Ty to ja jestem z Borysławia, wiesz chyba gdzie to jest??? Sąsiad sprzedawał do Kuby w Jeżowie to też coś koło tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

No wiem, u kuby nieraz daje więcej za kg i nawet na 140kilogramowe świnie nie marudzi, na co marudzą u rzeźnika <_< , ale podobno z wagą coś nie tak miał;) Mój kuzyn dłuższy czas tam oddawał ale zrezygnował. Borysław to prawie po sąsiedzku, z tej strony Białynin :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ooo Białynin, w poniedziałek po Białyninie jeździłem Skuterem :P

ja sprzedawałem maciorę po 2,5+Vat, ale to było zaraz po świętach, a u Kuby to bierze do 180kg i nie narzeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czita    0

U nas szkoda gadać 2.90+vat i jeszcze nie chcą brać spadek od czwartku z 3.50+vat

Edytowano przez czita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Czy ja wiem czy to coś dziwnego że "Ty" dostajesz 3.4 a inni 4.4 ? jak sprzedaż u jakiegoś pośrednika co Cię w kulki zrobi 10 sztuk, a do dużej ubojni 100 sztuk z dobrą mięsnością to Ci wyjdzie te 4 zł nawet 4.5 zł. Mi wychodzą świnie lepiej po ubojową o jakieś 20-50 gr na kilogramie, gdzie mięsność nie nalezy do najlepszych... a policzyć to mogę prosto bo jest waga i mogę zobaczyć ile ważą moje wieprze. i wtedy wiem ile bym dostał w pobliskiej masarni a ile dostałem poubojową w dużym zakładzie.

 

Post nie adresowany do żadnej konkretnej osoby. po prostu niektórzy rolnicy nie mogą tego zrozumieć że nie wystarczy mieć dużo świń, ale i dobre - mięsne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Sąsiad informował iż na skupie świnki sa po 2,8+ vat a w poniedziałek były jeszcze po 3,2+ vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj