sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Ja to kocham czytać takie akcje :lol: Jak się wszyscy wyzywają :lol: A jak widzę te %... hahah... żebyście prawdziwe % rozdawali ... hahah, co tu by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak ktoś nie ma nić na temat do szprechania to niech oszczędza tlen. :)

 

6,1 zł/kg WBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faja41    0

Farmer Pawlos jak chcesz dam Ci nr tel do gościa pogadasz z nim to się przekonasz czemu nic nie odbija.......u nas ma stałych klijentów ma świnki mięsne i pewne dlatego tak ustaliliśmy wczesnie.Łukaszku z tobą dziecko dyskutował nie będę , proponuje sierotko być oddał się na leczenie , z zakresu inteligencji.

Zonk28 mam dla ciebie dwie propozycje mimo poznej pory;propozycja nr 1 jak jestes zbytnio rozwiniety jak przystalo na przedszkolaka to niech mama zapisze Ciebie do szkoly propozycja nr 2;jak jestes dorosly i po drodze niczego sie nie nauczyles to sobie ogol t.....e i zapisz sie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

sprzedane 05.05.2011 partia 51 szt. po 4,8 netto +VAT . Mięsność 56,64%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

małopolska pow. miechowski cena 4,40 +vat słabiutko u mnie :unsure:


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

U nas też jeszcze 4,8 netto ale od następnego tygodnia mają już spaść do 4,6


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

dziś już 4,2 brutto zapowiedź na następny tydzien 4,1........ pomyśleć że jeszcze kilka tygodni temu, jak uderzały pod 5 zł, zacząłem załowac że nie zostawiliśmy więcej na chów...


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22
Napisano (edytowany)

u mnie na skupie 4,5, staly odbiorca w tej chwili 4,8-4,9 netto powiat Jędrzejowski

Edytowano przez michalk

Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faja41    0

Do malopolski tez dotarly przeceny z 4.5 na 4.3 +vat [przewraca im sie w glowkach co nie ? ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplym3    72

No przewraca, a wydawało się, że teraz tylko w górę, trzymajmy kciuki za ciepłą pogodę i popyt na kiełbaski, kaszanki, szaszłyki, karkówki itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227
Napisano (edytowany)

Zobaczymy jak zaśpiewają na żniwa , w punktach sprzedaży zboża już dochodzą do 50 zł za worek , neich nas pocałują głęboko w du....

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Niemcy 8 centów w dół wbc od przyszłego tygodnia i euro nie wysoko stoi. Zobaczymy co nam w poniedziałek zaproponują, ale chyba nie będzie dobrze się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

I tak jak wszędzie w DÓŁ... Powiat iławski Warm-Maz. Cena 4,10 + Vat. Spadek o 20gr do zeszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie są osoby racjonalnie myślące.

 

Wracając do tematu to na przyszły tydzień słyszałem o 30gr korekcie. Normalnie szok, że w tak krótkim czasie aż tyle mogą stanieć. Oby to nie była prawda. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wama7552    0
Napisano (edytowany)

Cena z 11.05 S - 6.25 E - 6.11 U - 5.82 ceny netto z dopłatami przy mięsności 57 %

Edytowano przez wama7552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Zobaczymy jak zaśpiewają na żniwa , w punktach sprzedaży zboża już dochodzą do 50 zł za worek , neich nas pocałują głęboko w du....

Zakłady Mięsne same na siebie kręcą bat ,niech robią tak dalej to będą za trochę mieli surowiec ze swinek ale chyba MORSKICH. :lol:

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

U nas w czwartek poszło moich 24 sztuki i kolegi 58 sztuk po 5.00zł , a następna sprzedaż 4.80 ma być. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

@zonk28 do jakiego zakładu odstawiasz świnie? Tak mnie to od dłuższego czasu interesuje jak ty możesz dostawać tak duże ceny, jak w porównaniu z takimi potentatami trzodowymi jak @HubertOjdana, @Avendrion czy inni wielcy producenci to oni dostają grosze.

Edytowano przez FarmerPawlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj