sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

POL1    28

Poczkaj jak Kafel da Ci 6 zł, już raz mnie wyrobił ustaliliśmy cene a jak przyszło co de czego to odbił bo powiedział że nie są mięsne.Z tego co wiem to Kafel już nie kupuje bo kupuje gotowe półtusze.

Od mojego sąsiada gość bierze po 6.00 na czysto bez żadnych potrąceń.Jak chcesz namiary to PW.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turysta246    0

Czy waszym zdaniem ceny trzody w najbliższych tygodniach będą na tym samym poziomie, czy można spodziewać się jakichś wahań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

tylko w góre)


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

U mnie wczoraj 30 szt odjechało po 5,45 + Vat oczywicie wiec chyba nie taka zła cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej9911    22

Witam. Ja mam trochę nietypowe pytanie. Pewien gość ma u mnie trochę długu i chce się rozliczyć w kilku 50kilogramowych świniach.... Na ile można wycenić 50kg tucznika? Jaki przelicznik przyjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Hmm.. nigdy nie sprzedawałem 50kg.. Nie wiem czy policzyć to bliżej ceny tucznika, czy starych macior ;/

Może coś w okolicach 4.00zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

JA jak kasowałem trzodę to wszystko sprzedawałem w cenie z rzeźni. Jak były po 4 zł w rzeźni, to tak sprzedawałem. Miały od 30 kg w wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Hmm.. nigdy nie sprzedawałem 50kg.. Nie wiem czy policzyć to bliżej ceny tucznika, czy starych macior ;/

Może coś w okolicach 4.00zł

 

50 kg warchlaki w cenie starych macior?? chyba sobie jaja robisz. Raczej coś między ceną prosiaka a tucznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Nom ja popieram kolegę wyżej gdyż nie można tego uznać ani za tucznika ani za prosiaka. Ja uważam ze najlepiej krakowskim targiem na pół miedzy cenę tucznika a prosiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli zdrowe i dobra mięsność 320 za szt. można max, jeżeli nie oddajesz na spędach, inaczej Twoja praca będzie gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Poczkaj jak Kafel da Ci 6 zł, już raz mnie wyrobił ustaliliśmy cene a jak przyszło co de czego to odbił bo powiedział że nie są mięsne.Z tego co wiem to Kafel już nie kupuje bo kupuje gotowe półtusze.

Od mojego sąsiada gość bierze po 6.00 na czysto bez żadnych potrąceń.Jak chcesz namiary to PW.

Pozdr.

z KAFLEM współpracuje kupe lat i jeszcze nie miałem z nim zadnych problemów dziennie prerabia 70szt. i jeszcze kupuje gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj