Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny)

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share shiftmp3

shiftmp3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 19:07

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) Witam mam zamiar wziasc kredyt około 50tysiecy na remont obory oraz jej przerobienie, teraz mam do waz pytanie gdzie najlepiej taki kredyt dostać na jakich zasadach itp słyszałem ze można wziasc na 1%? prawda to ? proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) Dzisiaj, 13:31
  •  

#2 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 09 styczeń 2011 - 19:39

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) Tu jest kilka tematów na temat kredytu preferencyjnego:
http://www.agrofoto....arch_app=forums

#3 Share M4t3usz

M4t3usz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Wszelako rozmaite :)

Napisany 09 styczeń 2011 - 19:40

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) Zgadza się kredyt jest o procencie 1%

#4 Share shiftmp3

shiftmp3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 20:11

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) A ja kto wygląda trzeba mieć wklad własny ? Okazywać się faktorami bo jak juz bym mial brac to jeszcze zastanawiam sie nad zakupem nowych maszyn to wziol bym odrazu 100tysiecy i zakupil cielaki maszyny (glownie to opryskiwacz, cyklop oraz plug) i na obore poszlo by 50tysiecy :)

#5 Share shiftmp3

shiftmp3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 11:44

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) Dzis pytałem się w banku spółdzielczym i kredyt był by na mamę hipoteka na 5% potrzebne dokumenty to Biznes Plan wyciąg z ksiąg wieczystych i wiele innych potrzebnych dokumentów i opląty za te dokumenty to 1000zł :/ razem z biznes planem

#6 Share cipekfan69

cipekfan69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 15:31

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) Shiftmp3 czyli przy kredycie 100tys w pierwszym roku 5% (5tys) oprocentowanie a czy muszą być jakieś środki własne w postaci gotówki czy tylko calość obciążona na hipoteke?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share shiftmp3

shiftmp3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 15:49

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) A wiec tak 80% inwestycji pokrywają oni czyli tym kredytem a 20% wkład własny i te 80% idzie pod hipotekę

#8 Share cipekfan69

cipekfan69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 17:58

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) aha dzięki za info tylko skąd te 20% w gotówce chyba jedyne rozwiązanie to kredyt komercyjny

#9 Share shiftmp3

shiftmp3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 18:05

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) jak ma sie zamiar brac taki kredyt to sie odrzuca na kupeczke i sie ma. a jezeli chodzi o taki kredyt na te 5% to nie warto brac go jezeli masz zamiar wziasc 50tysiecy bo nie warto 100tysiecy tak to juz cos innego. A nie warto pod tym wzgledem ze w ciagu 2 lat jestes stanie zaoszczedzic tyle np przy gospodarstwie 12ha i conajmiej 10sztuk bydla i z 15sztuk swinek takie jest moje zdanie ja mam 3 krowoki 3 byczki oraz z 20sztuk swinek i bede w taki sposob to robil a jak nie wyjdzie wtedy kredyt na 200tysiecy i lecimy z koksem :)

#10 Share cipekfan69

cipekfan69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 18:22

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) no rozumiem ale jak jest możliwość kupna w najbliższej przyszłości 40ha x40tys=1 600tys czyli te 20% to 320 tys :) i w tym problem ,że połowe tej sumy brak :) pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share shiftmp3

shiftmp3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 19:05

Kredyt nisko oprocentowany (preferencyjny) Pamiętaj rolnictwo to nic prostego kładą nam pod nogi klody, ale trzeba jakoś kombinować aby z tego wybrnąć!