Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur do ursusa 1212

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 styczeń 2011 - 23:28

Tur do ursusa 1212 Wiam wszystkich na forum. Nie wiem czy w dobrym dziale napisałem jak nie to proszę o przeniesienie ;) Nie znalazłem takiego tematu dlatego piszę:) Czy ktoś z was może założył tur do ursusa 1212 ponieważ chciałbym założyć do mojej 12-stki tura i tak się zastanawiam jak to będzie współpracować wtedy musiał bym zdjąć obciążniki z przodu ale czy przy zwożeniu bel nie będzie za ciężki przód??? Czy też będzie mniej zwrotniejsza czy nie???? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur do ursusa 1212 Dzisiaj, 09:14
  •  

#2 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 09 styczeń 2011 - 00:21

Tur do ursusa 1212 Tak się składa że mam założonego tura przy tym ursusie (Fotka w galerii), mamy zdjęte obciążniki z przodu a zostawiliśmy na tylnych kołach. Jako że tur nie dźwiga zazwyczaj więcej niż 500kg to nam dodatkowy balast na tył jest nie potrzebny. Zwrotność ciągnika pozostaje bez zmian.

#3 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 00:31

Tur do ursusa 1212 Właśnie ja chcem tak samo sobie założyć ja potrzebuję do wożenia balotów i co najwyżej do odśnieżania. A w zimę odśnieżasz nią???? :) A masz do tego tura joystick??? Ja zdejmę obciążniki z przodu i jakoś przerobię na tylny tuz i w zimę nie będzie mi się tak ślizgała ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 09 styczeń 2011 - 00:41

Tur do ursusa 1212 W zimę to on stoi nieruchomo chyba że drzewa przewieść trzeba, nie odśnieżamy nim. Joya w nim nie mamy, jest zwykły rozdzielacz dwu sekcyjny. Masz obciążniki na tylnych kołach? Bo te co są z przodu mają za małą masę i myślę że tak z 400 kg na tylny tuz przy balotach by się przydało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 01:18

Tur do ursusa 1212 No dokładnie też myślałem gdzieś nad 400kg a obciążniki z tyłu mam ale z przodu muszę zdjąć żeby mi się ośka nie rozeszła :D Ja praktycznie nim bele będę woził no nawóz jeszcze i w zimę po odśnieżać trochę ;)