fliegl

Żuraw do wyciągania silników

Polecane posty

qazi    61

Mam taki to jak nie zapomnę to zmierzę dzisiaj,

a jakie silniki chcesz nim podnosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Na pewno są to profile grubościenne bez szwowe, ale co do grubości to trudno powiedzieć bo to jakaś podróba .....lepiej jedź do jakiegoś sklepu z takim sprzętem lub mechanika i sobie pomierz ...




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

Osobiście odradzam taki żuraw, bo posiadam taki w pracy i jest bardzo niestabilny i nisko podnosi


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fliegl    22

Mam taki to jak nie zapomnę to zmierzę dzisiaj,

a jakie silniki chcesz nim podnosić?

OK byłbym bardzo wdzięczny.

Mam na stanie c-360 czasami jakiś silnik a może nawet zwolnice by tym wyciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Mam żurawia tego typu. Używany z Niemiec. Jest super. Setki silników nim wyciągnęliśmy bo trochę grzebiemy w mechanice. Najważniejsza jest jakość materiałów!!! Zmierzę potem to ci podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tandam    4

Witam!

Mam praktycznie takiego samego żurawia tylko w innym kolorze, bo innej firmy :P

Wymiary profili to 70x70 (mm), a ramię wysuwne to 60x60. Fakt cudo to to nie jest ale za te pieniądze też nie można wymagać nie wiadomo czego. Osobiście też używam go przy remontach c-330 i c-360 i jest ok. Np. przy zakładaniu zwolnic w 60-tce jest bardo pomocny. Tylko ja do niego ma jeszcze taki bajerek http://moto.allegro.pl/zblocze-zuraw-750kg-balanser-podnosnik-promo-fv-i1400023492.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Widzę już wymiary kształtowników podane, a co do samego żurawia to do zwolnic i mniejszych silników to jest dobry ale do czegoś większego to jest za delikatny niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fliegl    22

Dzięki panowie.

Wymiary zewnętrzne profili już znam, a jaka jest grubość ścianki 2 czy 3mm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

Ja mam taki ale profile mają z 4-5 mm grubości. Jak jeszcze potrzeba to wyślę dokładne wymiary całego. A zapłaciłem chyba ze 150 zł. I kupiłem też cały podnośnik co samochód na 2 metry podnosi za 800 i wywrotnicę za 300. Niestety podnośnik znalazł zaraz nowego nabywcę z 400% przebiciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WojtekM1987    0

Ja mam taki ale profile mają z 4-5 mm grubości. Jak jeszcze potrzeba to wyślę dokładne wymiary całego. A zapłaciłem chyba ze 150 zł. I kupiłem też cały podnośnik co samochód na 2 metry podnosi za 800 i wywrotnicę za 300. Niestety podnośnik znalazł zaraz nowego nabywcę z 400% przebiciem

 

Witam,

Z góry przepraszam za odgrzanie kotleta, ale byłbym wdzięczny jak byś mógł pomierzyć tego żurawia i np opisać na jakimś zdjęciu...

 

Pozdrawiam Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

A ja się podłączę i zapytam gdzie kupić kółka do tego żurawia i jakie? Bo skoro piszą że on ma udźwig 2 tony to byle jakie kułeczka nie dadzą rady.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

saszeta, jeśli byś mógł te wymiary to ja poproszę bo właśnie jestem na etapie gromadzenia materiałów na tą machinerię.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

ale musisz parę dni poczekać. Pożyczyłem żurawia teściowi w styczniu na parę dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

już pomierzyłem. Może dzisiaj żona naniesie mi wymiary na zdjęcie tego żurawia żeby tu wstawić. Bo dla mnie to za bardzo skomplikowane a same wymiary to ciężko będzie zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

Przypominam się odnośnie wymiarów żurawia. Mam trochę wolnego to by się przydało coś skonstruować.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj