Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dofinansowanie

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adamos33

adamos33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 19:56

Dofinansowanie Witam:) Mam małe pytanie chodzi mi o to że. mam koło siebie pola nie używane jeszcze od pgr-u i sa tao jakies 40 h i nie jestem rolnikiem nie mam sprzętu a ni nic takiego. Chodzi mi o to ze jak bym wzioł te pola to kupiłbym sprzęt z 1 traktor albo 2 mniejsze i moze 1 kombajn. Ale czy za takie coś to bym dostał zwrot pieniędzy za zakpu tych maszyn? I czy trzeba założyć jakoś działalność gospodarcza czy cos ???? pozdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dofinansowanie Dzisiaj, 10:21
  •  

#2 Share karolek12

karolek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 20:03

Dofinansowanie To jakaś zapomniana kraina ze lezy 40 ha :) to w polsce jest?

#3 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 20:06

Dofinansowanie Kolego nie ma sensu się w to pchać, rolnictwo robi się coraz mniej opłacalne a jak jeszcze miałbyś kupowac maszyny to juz w ogóle zero opłacalności. Na dofinansowanie to pewnie musisz mieć działalnosc gospodarczą, na prow juz nie ma co liczyć bez bydła mlecznego, no i z młodego rolnika też pewnie nie skorzystasz bo to chyba trzeba mieć działalność i cos trzymać ale to i tak tylko 50 tysięcy i tak ooo;) nie ma co sie pchać kolego;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share krzychoo124

krzychoo124

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 20:22

Dofinansowanie Według mnie takie zaczynanie wszystkiego od początku jest mało opłacalne, bo zwrot poniesionych kosztów byłby długotrwały, dofinansowania to jedynie młody rolnik jeśli mieścisz się w przedziale wiekowym do 40 lat i jest to teraz 75 tys ale nie wiadomo kiedy będzie nabór wniosków, a nabór wniosków na działania PROW na modernizację gospodarstw już się rozpoczął 3 stycznia i będzie trwał do 17, ale wątpię żebyś zdążył do 17 przebrnąć przez biurokrację i złożyć wniosek. Chyba, że masz tyle gotówki, żeby wyłożyć kasę na sprzęt a później coś pokombinować z dofinansowaniami. A skąd jesteś? Gdzie położone są te wolne, zapomniane grunty?:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Pawel328

Pawel328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 21:39

Dofinansowanie heh żeby w mojej okolicy były chociaż wolne ze 4ha to by było fajnie i już bym brał dzierżawę :) chyba u Ciebie się nie palą rolnicy do tej ziemi, bo w moich okolicach to się licytują kto da więcej i czasem komuś się uda po 30 parę tysięcy sprzedać za ha ;) a młody rolnik ma wzrosnąć do 100tys zł ;)

Edytowany przez Pawel328, 06 styczeń 2011 - 21:40.

Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

#6 Share adamos33

adamos33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 21:59

Dofinansowanie Mieszkam koło Wrocławia:) Aha dobra dzieki ze pomogliscie ja pracuje u Niemca i tak łanie mysałem ze jest gówno z tym wszystkim bo w Niemczech to maja za wsztko płacone a my jak zwykle nic. Dobra jeszcze raz dzieki:) pozdr

#7 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 22:07

Dofinansowanie Hmm koło Wrocławia.... to podziel się przynajmniej informacją gdzie te grunty się znajdują...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Damian890

Damian890

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 00:50

Dofinansowanie Hej.

mam pytanko czy mogl bym wzias na dofinansowanie nowy ciagnik rolniczy .

wczenisj nigdy nic nie bralem na takie dofinansowania

bydla mlecznego nie trzymam , a to trzode chlewna

gospodarstwo o powierzchni 35 ha ( z dzierzawami udokumentowane 10 lat )