Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus 1684.

47 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 19:42

Ursus 1684. narazie sa tylko plany, raczej nad wygladem tak nie pracuja jak nad zlozeniem podzespolow. mysle, ze bedzie jak z tymi Mido, nie beda go pokazywac tak predko.

Edytowany przez Henius91, 28 styczeń 2011 - 19:42.

"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus 1684. Dzisiaj, 17:33
  •  

#42 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 20:18

Ursus 1684. Jeśli wprowadzą tego 1684 do produkcji ze skrzynią bezstopniową ZF-a ( przecież cvt to nic innego jak skrzynia zf-a o ile się nie myle ecconom ) będzie git majonez i powinni dać nobla albo coś podobnego osobą dzięki którym ursus mam nadzieje znowu stanie się chlubą polskich i nie tylko rolników.
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#43 Share misiaczek238

misiaczek238

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 21:57

Ursus 1684. Mam nadzieję że Ursus 1684 będzie bardziej udany niż 1674 którym miałem okazję jeździć i na jego temat mogę się troszkę wypowiedzieć czyli skrzynia w nim to totalna porażka 2 raz w serwisie na gwarancji i nic nie zrobili na reduktorze szybkie biegi wyskakują podczas jazdy, obecnie będzie prawdopodobnie wymieniana skrzynia, ponadto 2 razy wymieniana nagrzewnica, lało się na głowę masakra jedyne co w nim dobre i ładne to silnik pięknie pracuje choć też był w serwisie bo wymieniali mu komputer który siadł czas oczekiwania 2 tygodnie bo komputer przysyłali z serwisu prekinsa, jednym słowem to bardzo pechowy ciągnik dobrze że używany nie w gospodarstwie tylko w firmie, bo gospodarz by go przeklną. Biegi bardzo ciężko wchodzą gałki od zmiany to chyba dłuższych nie mogli zrobić, a co do tych nagrzewnic mogli by pomyśleć że te silniki mają wydajniejsza pompę i idzie większe ciśnienie i nie wytrzymują na zgrzewach i się leje po tapicerce na głowę.

#44 Share lukeczl

lukeczl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 18:01

Ursus 1684. no tak wiem ale tu kolega coś mówił o foteczkach to myślałem że może ma CHODY w ursusie to prototypu fotki dorwał przed premierą ;p a jeśli będzie podobny do tego z rysunków to może być coś ciekawego wreszcie dla oka, bo jak dotąd to te ostatnie modele wizualnie to mi wcale nie podchodzą. jeszcze ta stara seria bis to była jaka taka ale oglądałem na bednarach 7524 bodajże no to jakoś mi do gustu nie przypadł. oczywiście może konstrukcja być całkiem dobra ale wizualnie to mnie nie zaciekawił

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share Skofo

Skofo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ :-)

Napisany 30 styczeń 2011 - 12:13

Ursus 1684.

Mam nadzieję że Ursus 1684 będzie bardziej udany niż 1674 którym miałem okazję jeździć i na jego temat mogę się troszkę wypowiedzieć czyli skrzynia w nim to totalna porażka 2 raz w serwisie na gwarancji i nic nie zrobili na reduktorze szybkie biegi wyskakują podczas jazdy, obecnie będzie prawdopodobnie wymieniana skrzynia, ponadto 2 razy wymieniana nagrzewnica, lało się na głowę masakra jedyne co w nim dobre i ładne to silnik pięknie pracuje choć też był w serwisie bo wymieniali mu komputer który siadł czas oczekiwania 2 tygodnie bo komputer przysyłali z serwisu prekinsa, jednym słowem to bardzo pechowy ciągnik dobrze że używany nie w gospodarstwie tylko w firmie, bo gospodarz by go przeklną. Biegi bardzo ciężko wchodzą gałki od zmiany to chyba dłuższych nie mogli zrobić, a co do tych nagrzewnic mogli by pomyśleć że te silniki mają wydajniejsza pompę i idzie większe ciśnienie i nie wytrzymują na zgrzewach i się leje po tapicerce na głowę.

Wszystko pięknie ładnie kolego ale czy przypadkiem nie pomyliłeś modeli ?

Ursus 1893 - 26.04.2011 Rest in Peace :( [*]

U mojego teścia hektarów dwadzieścia cztery konie w pługu do cholery długu :P

#46 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 12:31

Ursus 1684. opisywal model 1674, wiec mozlie ze takie problemy wystepuja.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#47 Share Skofo

Skofo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ :-)

Napisany 30 styczeń 2011 - 13:41

Ursus 1684. Jeżeli miał okazję jeździć to where is photo :blink:

Ursus 1893 - 26.04.2011 Rest in Peace :( [*]

U mojego teścia hektarów dwadzieścia cztery konie w pługu do cholery długu :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share czopek

czopek

Nowicjusz