Skocz do zawartości

Zdjęcie

podajnik do prasy

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michal1111

michal1111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 04 styczeń 2011 - 19:48

podajnik do prasy Witam
chciałbym założyć do mojej dwu letniej prasy kostkującej FAMAROL podajnik żeby słoma leciała prosto na przyczepę albo zrobić taki podajnik samemu tylko co i jak proszę o jakieś plany przykłady

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
podajnik do prasy Dzisiaj, 11:23
  •  

#2 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 19:58

podajnik do prasy drabinkę do prasy można kupić popytaj na składnicach z maszynami lub w internecie i znajdziesz coś, chyba że chcesz robić samemu
http://allegro.pl/dr...1312226257.html
red power

#3 Share michal1111

michal1111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 04 styczeń 2011 - 20:01

podajnik do prasy Wolał bym zrobić samemu wyjdzie taniej tylko że mam takie cienkie pręty jakie to musi być wytrzymałe i jak polecacie prasować jak wy prasujecie z drabinka czy bez

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 23:59

podajnik do prasy Z podawaczem się wolniej prasuje no ale nie musisz ich potem zbierać. Z manewrowaniem jest gorzej ale jak ktoś ma trochę wprawy to da radę. Ja u siebie prasuje z podawaczem. Mało kiedy bez.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 05 styczeń 2011 - 00:07

podajnik do prasy Ja również wszystko z drabinką prasowałem, jak układacz jest porządny na przyczepie to radzi sobie ale jak ktoś słabo układa to nie nadąża, a co do manewrowania to jak dobrze rozplanujesz sobie przejazdy po pokosach na wąskim polu to nie jest źle :P

#6 Share maciek31

maciek31

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 19 maj 2011 - 09:57

podajnik do prasy

Ja również wszystko z drabinką prasowałem, jak układacz jest porządny na przyczepie to radzi sobie ale jak ktoś słabo układa to nie nadąża, a co do manewrowania to jak dobrze rozplanujesz sobie przejazdy po pokosach na wąskim polu to nie jest źle :P

ale czy prasa częściej się nie psuje?

#7 Share SKORPION1

SKORPION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna oraz nowinki w rolnictwie

Napisany 29 maj 2011 - 20:51

podajnik do prasy

ale czy prasa częściej się nie psuje?

A TY SIĘ nie narobisz jak będziesz podawał? Ale za to są potrzebne tylko 2 osoby a czas to nie wiem czy więcej stracisz bo tak masz dwa wjazdy na pole a z drabinkom jedziesz raz i napewno się mniej narobisz Ja u siebie to tylko z drabinkom robię A CO DO PSUCIA TO JEST NIE PRAWDĄ ŻE SIĘ CZĘŚCIEJ PSUJE

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share 1210

1210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisany 12 czerwiec 2011 - 13:28

podajnik do prasy Witam
Ma może ktoś zdjęcia wykonanej ręcznie drabinki do prasy niemieckiej. Moja prasa to m-f 120 ale myślę że w innych prasach podobnie. Chodzi mi o materiał z czego zrobić i na co zwrócić szczególną uwagę. Prosiłbym o opis i zdjęcia
Z góry dziękuje za odpowiedź.