Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fafus172

fafus172

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, maszyny rolnicze

Napisany 02 styczeń 2011 - 22:20

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? oczywiscie uzwany

Edytowany przez fafus172, 02 styczeń 2011 - 22:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? Dzisiaj, 13:58
  •  

#2 Share Kruszek

Kruszek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 22:29

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? Te ciągniki to raczej to samo tylko inna maska. Da rade kupić :) Mój wuja kupił rollera 70 na szerokich laczach za 86 brutto.

Znalazłem w archiwum allegro
"Mam do sprzedania ciągnik Same Roller 50 rok prod. 2001. Stan ciągnika oceniam na idealny. Jestem jego pierwszy właścicielem. Sprzedaję go z powodu zakupu większego." Tel został zabezpieczony.
Tu link http://archiwumalleg...1000205078.html

Na allegro nie ma zadnych akcji z tymi traktorami.. nawet na mobile.eu patrzyłem i też nic.
Tak więc jak dobrze poszukasz to w bdb stanie i z dobrym rocznikiem kupisz za ok.50kawalkow :)

#3 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 23:19

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? Ludzie wiem ze nowy rok ale gdzie z takimi tematami <_<
Allegro nie macie czy co zeby sprawdzic tylko forum zasmiecacie jak juz to trza bylo sie podpiac pod jakis temat <_<
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#4 Share DeerMan

DeerMan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 02:28

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? Ja lampki widziałem na allegro tylko w cenach powyżej 70 tys. Sam mam Lampo 60 , dlaczego chcesz akurat taki ciągnik?

#5 Share adamsypniewo

adamsypniewo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 09:24

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? do 50 tysięcy to wątpie, czyba że jakiś zjeżdżony albo uszkodzony ;) polecam Ci ten ciągnik bo sam mam lampo70 :rolleyes: są bardzo ekonomiczne zwrotne i mało awaryjne, potrafią przepracować kilkanaście tys mth.

#6 Share fafus172

fafus172

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 11:22

Ja lampki widziałem na allegro tylko w cenach powyżej 70 tys. Sam mam Lampo 60 , dlaczego chcesz akurat taki ciągnik?

slysalem ze sa bardzo ekonomicne i dobrze sie spisuja....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? Dzisiaj, 13:58
  •  

#7 Share DeerMan

DeerMan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 13:49

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? Że ekonomiczne to prawda , pali bardzo mało , u mnie w lekkich pracach chodzi to 2,5 - 3l/h , w RPT był artykuł o Same Rollerze który miał 23 tys godz. .

#8 Share habra

habra

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 05 styczeń 2011 - 17:47

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? kupic da rade a wy nie pier**lcie ze nie da bo da rade kupic tylko trzeba troche poszukac

#9 Share krzysiek5211

krzysiek5211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 20:12

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? takich ciagnikow w polsce to jest wystawionych kilka na rok, pamietaj ze jak kupisz z zachodu to ciagnik nie ma instalacji pneumatycznej potrzebnej do hamulcow przyczepy, trzeba dorobic, na serwisie to okolo 7tys a wszystkie inne czesci bardzo drogie, wychodzily pod roznymi nazwami min. sprint,dorado, i markami np hurlimann jest jeszcze deutz agroplus ale ten ma inny silnik

#10 Share fafus172

fafus172

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 22 październik 2011 - 10:05

takich ciagnikow w polsce to jest wystawionych kilka na rok, pamietaj ze jak kupisz z zachodu to ciagnik nie ma instalacji pneumatycznej potrzebnej do hamulcow przyczepy, trzeba dorobic, na serwisie to okolo 7tys a wszystkie inne czesci bardzo drogie, wychodzily pod roznymi nazwami min. sprint,dorado, i markami np hurlimann jest jeszcze deutz agroplus ale ten ma inny silnik

\

nawet obeszło by sie bez tej pnematyki, ciagnik ten miałby mi tylko głownie słuzyc do uprawy pol i koszednia łak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 październik 2011 - 11:35

takich ciagnikow w polsce to jest wystawionych kilka na rok, pamietaj ze jak kupisz z zachodu to ciagnik nie ma instalacji pneumatycznej potrzebnej do hamulcow przyczepy, trzeba dorobic, na serwisie to okolo 7tys a wszystkie inne czesci bardzo drogie, wychodzily pod roznymi nazwami min. sprint,dorado, i markami np hurlimann jest jeszcze deutz agroplus ale ten ma inny silnik

Hehe, za drogie części uchodzą na polskiej wsi części do po licencyjnych mf-owskich ursusów, do takiego lampo to jak coś nam się wydaje drogie to jeszcze przemnóż przez 12, ja bym się nie odważył na używany taki ciągniczek

Dodaj odpowiedź