Polecane posty

tomi382    99

7745 pasuje na gł ciągnik a 5211 pomocniczy B) Wkońcu komfort też ważny:) sprzęt używany ma być skoro kolega myśli o c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

Jak macie dużo kasy to może Farmtraka 60km za jakieś 90 tys 4x4 :rolleyes: A jeżeli zetora to może 3340 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal97rolnik    477

@ursusek199520 nie chce nic z zachodu.

@ursus355 nie będę aż tak zmieniać.Swojej 60 nie sprzedam bo to dobry ciągnik z nowym silnikiem.

@PaWeL1995 oczywiście ciągnik ma być używany ale żeby jakoś wyglądał.A jeśli chodzi o kasę to jest dużo bo dostaliśmy za pole które poszło pod budowę obwodnicy Mińska Mazowieckiego.Jak chcesz wiedzieć dokładnie ile dostaliśmy to napisz do mnie na gg 17816042.

@ENDURAK używany i ma mieć więcej ni C-360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus355    0

@ Michal97rolnik, nie pisałem o sprzedawaniu Ursusa C-360 tylko żeby na pomocniczy kupić zamiast C-330 ursusa 2812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124

Ja proponuję Zetora 6341 mam taki na podobnym areale,pracuje z uprawowo-siewnym, gruberem 2,20 m i obrotowym 3x40 . Bardzo dobra maszyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Ja poszukuje ciągnika ok 100km ma być jako główny ciągnik w gospodarstwie. Myślałem nad MF 3080 tylko cały czas słysze o tych skrzyniach, że niby się sypią może się wypowiedzą użytkownicy jak to jest naprawdę...Bo większość nic nie wie tylko tak kłapie jęzorem że niby wujek ma czy tam jakiś sąsiad większość bajki wyssane z palca :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    21

Kolego polecam MF 698 88 KM ciagnik prosty w obsłudze i w pełni mechaniczny bez żadnej elektroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Tak ma 4x4 a ceny sobie zobacz, nie wiesz jak się szuka są różne ale za ok. 35 tys powinieneś coś w dobrym stanie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    21

Ja mam ziemie ciężkie w uprawie i pagórkowate i zapinam do MF 698 talerzówkę ciąganą 2.2m pług UG 4*35 kultywator z wałem doprawiającym 4.20m a do lżejszych prac jak rozsiewacz opryskiwacz jest MF 255.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Jak masz Pieniądze To Polecam Ci

Ursus: 4512,4514,914 lub 1224

Zetor:7340,7211,7711

Inne marki są droższe Kapkę i polecam ci te...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adatan    97

ciapek dawal rade z przyczepa 12T . a teraz nie daje to nie ma co sie dziwic

a z plugiem próbowałeś. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZeWsi    0

Jaki ciągnik nowy polecacie na 13+5ha dzierżaw warzywa.Prosze o propozycje najlepiej z cenami netto i brutto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Farmtrac 555dt ,farmtrac 670/dt , ursus 3724 piko , kioti dk 551c , kioti 50ex , prokmar 504 , - to tyle co przychodzi mi do głowy z nowych , poczytaj tematy , jest dużo podobnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZeWsi    0

Co to za wynalazki kioti? :mellow: A czy można liczyć na jakieś dotacje na ciągnik jeżeli rodzice mają ponad 40 lat i czy opłaca się przejście na vat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axel44    0

Ursus 1012 lub z napedem 1014 jak wolisz, bo drozszych i wiekszych ciagnikow sie nie oplaca na tak malo pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez rolkam72
      Witam. Otóż sprawa wygląda tak ciągnik zetor 10245 ma słabe ciśnienie na wale a mianowicie 1.8 wolne obroty zimny 5 wysokie. 0,5 wolne obroty rozgrzany 3 wysokie rozgrzany. Obawiam się że będzie wał do szlifu i nowe panewki jednakże na czas żniw chcielibyśmy odkręcić misę w razie co założyć nowa pompę oleju i jeśli się da to wymienić panewki od bez odjezdzania silnikiem. I tu moje pytanie czy da się wymienić panewki bez odkręcania silnika bo korbowodowe to ok ale główne? Z góry dziękuję za wszelakie sugestie i podpowiedzi
    • Przez rolkam72
      Witam .
      Otóż taki problem ciągnik chodził zapalał wszystko było ok.Mialem mały przegląd instalacji elektrycznej i drobne poprawki i wszystko było ok.
      Wieczorem chce zapalić ciągnik i niestety nic .
      Wskaźniki działają oprócz voltomierza i nie odpala.Gdy odlacze  jeden Aku jest tak samo jakby go nie było .Przekaźnik nie okopcony bezpieczniki ok .
      Prosiłbym o drobne podpowiedzi i z góry dziękuję za wszystkie sugestie .
      Ciągnik to Zetor 10245 odpowiednik polskiego 1014
    • Przez seba836
      Witam chciałem zamówić filtr oleju, olej silnikowy gdzie polecacie zamówić na internecie?  https://allegro.pl/oferta/john-deere-olej-silnikowy-plus-50-ii-15w40-20l-10161440803  kupił ktoś tutaj kiedyś bo opinie dobre?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj