Polecane posty

kundys    42

O tym case słyszałem ze bardzo fajne i mocne ale czy do 37 tys coś kupisz dobrego to nie wiem

Edytowano przez kundys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlaQ24    147

Polecam rozglądnąć się za jakimś ursusem lub zetorem serii "ciężkiej". Solidne i proste ciągniki, za w miarę rozsądne pieniądze można coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundys    42

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-3050-CID757-IDhIlCp.html

 

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-3350-nie-3050-3650-CID757-IDhq8tl.html

a takie coś Cię nie interesuje? Na pewno jest młodszy i z częściami to wszystko jest od ręki, fakt ze trochę daleko ale może warto, ten z turem to 32tys jeśli bez tura kupujesz

Ta renault też fajna tylko bardzo stara, no chyba ze faktycznie fajny stan to czemu nie

Edytowano przez kundys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundys    42

Nie podobają Ci się czy masz jakieś przykre doświadczenia? A bylas oglądać te ciągniki co wysłałeś? W jakim stanie są? Ja szczerze to wolalbym renault, wydaje mi się ze one są bardzo trwale, a z case różne opinie czytam

Edytowano przez kundys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dokladac na inny ciagnik to kup mniejszy plug. W zlym stanie masz ursusa i chcesz go zmienic? Jesli nie to nie ma sensu kombinowac na tyle pola co nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosuucrf    0

Z tego co słyszałem to są wadliwe ciągniki, ale chętnie cos pooglądam. No w Renault są dobre silniki Fendta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Fendt z serii Favorit kolega ma 611 już 8 sezon bardzo sobie chwali chociaż stwierdził ,że konstrukcja nie jest młoda to widać po rocznikach ale jak na swoje lata i tak jest dobrze rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundys    42

Z tym ze są wadliwe ro się nie zgodzę, każde mają swoje wady i zalety. Jestem zdania ze jeśli znajdziesz super egzemplarz używanego to tak bardzo nie patrzylbym jaka marka tylko kupowal. Widziałem też renault fajne 93km 4gary w lubelskim 113.54 chyba, popatrz na olx, a co słyszałeś ze niby jest wadliwego w johnach jesli można wiedzieć? Mimo wszystko bym zobaczył jakiegoś i samemu wydać opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203

Polecam rozglądnąć się za jakimś ursusem lub zetorem serii "ciężkiej". Solidne i proste ciągniki, za w miarę rozsądne pieniądze można coś znaleźć.

 

Taaaa...chyba innego olxa mamy :) 914-1014 te zwlaszcza chodza za "rozsadne"pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundys    42

Faktycznie ladny ale przeraża mnie ten rocznik, ale na pewno warto się przejechać zobaczyć, chociaż po tylu latach to juz swoje będzie narobione, pytanie czy chcesz z turem bo wiesz ze wtedy jeszcze może być przód rozbity... A co masz za plug 3x45? Jaki model dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BrzozaB    4

Ja bym ci polecał coś w zieleni laugh.gif tzn. Deutz'a lub Fendt'a są to proste i wyrzymałe ciągniki, ponadto są oszczędne i komfrtowe biggrin.gif z częściami niema problemu smile.gif

 

 

Od D-F trzeba się trzymać z daleka bo to lump jakich mało......... Przecież tym się nie da robić, z pola nie wrócisz bo się zawsze coś sp####oli.

Na 12 Ha to najlepszym ciągnikiem jest jumz 6km albo pochodne. Za 10 tys się kupi w bardzo ładnym stanie. Spali 4 l ropy za godzinę pracy i pociągnie pługi 4x40 :) 


Co tu napisać....
Sprzedam proso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jak kupisz za przeproszeniem odmalowane g..wno to żadnym z pola nie wrócisz, ba mało tego możesz nawet na nie nie dojechać.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibo123123    9

Witam mam zamiar kupić SAME między 90 a 100 koni czy może mi ktoś wydać opinie na ten temat z góry dzięki.Pozdrawiam.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez rolkam72
      Witam. Otóż sprawa wygląda tak ciągnik zetor 10245 ma słabe ciśnienie na wale a mianowicie 1.8 wolne obroty zimny 5 wysokie. 0,5 wolne obroty rozgrzany 3 wysokie rozgrzany. Obawiam się że będzie wał do szlifu i nowe panewki jednakże na czas żniw chcielibyśmy odkręcić misę w razie co założyć nowa pompę oleju i jeśli się da to wymienić panewki od bez odjezdzania silnikiem. I tu moje pytanie czy da się wymienić panewki bez odkręcania silnika bo korbowodowe to ok ale główne? Z góry dziękuję za wszelakie sugestie i podpowiedzi
    • Przez rolkam72
      Witam .
      Otóż taki problem ciągnik chodził zapalał wszystko było ok.Mialem mały przegląd instalacji elektrycznej i drobne poprawki i wszystko było ok.
      Wieczorem chce zapalić ciągnik i niestety nic .
      Wskaźniki działają oprócz voltomierza i nie odpala.Gdy odlacze  jeden Aku jest tak samo jakby go nie było .Przekaźnik nie okopcony bezpieczniki ok .
      Prosiłbym o drobne podpowiedzi i z góry dziękuję za wszystkie sugestie .
      Ciągnik to Zetor 10245 odpowiednik polskiego 1014
    • Przez seba836
      Witam chciałem zamówić filtr oleju, olej silnikowy gdzie polecacie zamówić na internecie?  https://allegro.pl/oferta/john-deere-olej-silnikowy-plus-50-ii-15w40-20l-10161440803  kupił ktoś tutaj kiedyś bo opinie dobre?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj